tv około 32 cale (lub projektor) do ps3

brunek38

New member
No własnie :D . Otóż nie długo mam zamiar nabyć ps3 i tu pojawia się problem :D Jaki tv kupić lub może projektor? (od razu mówię że nie uzbieram więcej na tv lub projektor więcej niż 1500 +/- 200 zł).

Czyli w skrócie. Jaki tv lub jaki projektor (jeśli już) pod ps3 do 1500 zł

P.S Nie potrzebuje monstrum do gier żeby mi oczy wyszły na wierzch :D po prostu potrzebuje dobrego tv do mojego 13 m2 pokoju :D. Z góry dzięki za odp :D.
 

brunek38

New member
Namiętnie się właśnie cały czas w to wczytywałem i wczytuje tylko ze nadal nie znalazłem tam odpowiedzi jaki tv do 1500 zł lub /czy projektor sie nadaje?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Super, tylko szkoda wielka, że tam nie napisałeś i zaśmiecasz forum nowym wątkiem.

Informacji jakiej szukasz nigdzie nie znajdziesz gotowej na tacy, sam musisz się wysilić.

Pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli tylko do PS 3 to sprawdź:
Sharp 32 d65
JVC 32 R 90

a co do projektora to określ realną kwotę ?
Weź pod uwagę że musisz dokupić : ekran, zasłony,uchwyty , kino domowe do dźwięku. Czyli łącznie kilka tysięcy dodatkowo.
 

daszko87

New member
Jeśli chce dla samego efektu korzystania z projektora,
to może nie AŻ tak dużo...

Pomieszczenie walnąc na ciemno, rolety 300 zł plus projektorek. No i ekran po jakimś czasie.
Osobiście posiadam W500 i nie narzekam, choc WIEM, że są lepsze i można wszystko, zawsze rozwiązac lepiej (niż np. ja).
Ale za 1500 zł to wydaje mi się, że można myślec tylko o TV.
Choc World of Goo na 100" z 4ma kumplami to nie lada zabawa:D

Pozdrawiam
 

brunek38

New member
Ok dzieki własnie takich odpowiedzi szukałem :D podpowiedzi, jakimi tv się zainteresować i ,że do 1500 zł LEPSZY tv niż projektor :D

P.S Jeśli się mylę poprawcie. Temat można zamknąć (no chyba ,że zostawić dla innych szukających pomocy na forach) :D
 
Do góry