TV ok. 40" do ncplusgo i weeb- co wybrać?

maxwell

New member
Sytuacja wygląda tak, że do tej pory oglądałem ncplusgo i weeb.tv na starym komputerze i wszystko było ok. Niestety wiekowy sprzęt wreszcie padł. Mam drugi komputer, nowy (ideapad 100s) i niestety on jest chyba za słaby do oglądania ww. bo strasznie mi klatkuje obraz, czego w starym komputerze nie było (źródło internetu jest to samo rzecz jasna). Nie chce kupować kolejnego komputera bo do przeglądania netu i poczty mi wystarczy, więc stwierdziłem, że kupię telewizor.

Pokój jest mały więc wielkość ok. 40", większy nie jest mi potrzebny w tym miejscu. Chodzi mi o tv na którym będzie się dobrze odbierało/oglądało rzeczone ncplusgo i weeb.tv. Jakość obrazu jest dla mnie sprawą drugorzędną, najważniejsze jest żebym nie musiał podłączać tego komputera który mi klatkuje, tylko żeby mógł wpisywać adres tych stron bezpośrednio na tv i żeby one bez problemu chodziły.
Budżet nieduży, bo chciałbym się zmieścić w +/- 2000 zł. Będę wdzięczny za pomoc.
 

maxwell

New member
@kiki dzięki za odpowiedź.

Poczytałem trochę, pomierzyłem jeszcze miejsce w którym będzie stał telewizor i na upartego dałoby radę wstawić 43" więc rozważam też taką opcję.

Widzę,że TLC 43P60 jest w dobrej cenie, z dobrymi parametrami i ma Androida. Warto go brać zamiast tego Panasonica?

Jak wygląda kwestia awaryjności tych TLC? Jak z serwisem? Dobrze internet na nim działa?

Rozważam jeszcze zwiększenie budżetu i kupno Philipsa 43pus6501, też Androida a przede wszystkim ma 120Hz, a ja głównie oglądam sport. Telewizor o świetnych parametrach, tylko mnóstwo głosów, że jest z nim wiele problemów, zawiesza się, resetuje, serwis fatalny itd. To mnie zniechęca, bo nie po to kupuję nowy tv żeby mieć z nim problemy i tracić czas.
 
Do góry