TV nie wykrywa sygnału 3d?

Dreamer93

New member
Witam,
Posiadam telewizor Philipsa 40PFL5507K z funkcją odtwarzania 3d. W ustawieniach w zakładce "przełącz w tryb 3d" mam ustawione na automatyczne. Niestety, ani rozpoczęcia igrzysk, ani filmu poszczanego na 'nPremium 3' niby w technologii 3d nie mogę tak właśnie odtworzyć. Nie wykrywa mi w ogóle sygnału, muszę oglądać zwykłe 2d. Latanie po trybach 3d w stylu '3d - góra/dół' lub '3d - obok siebie' też nic nie daje bo obraz się na siebie nakłada i nic z tego nie ma.

Macie jakieś podpowiedzi?
 

tiki-taki

New member
Na npremium3 nie było żadnych filmów czy programów w 3d, takie są tylko na npremium1 i 2.. a i jeżeli się nie mylę to ceremonia rozpoczęcia igrzysk również nie była nadawana na żadnym w polsce odbieranym kanale w tej technologii.
 

tiki-taki

New member
No i nie rozumiem linku? Jasno jest napisane npremium1 i 2 a co do sportów to z igrzysk nie było transmisji w 3d tak jak pisałem, chyba że mieszkasz w anglii i odbierasz angielskie BBC.. Były kiedyś wcześniej transmisje dwóch meczów i to wszystko..

P.S. co do jednego masz rację, igrzyska na npremium miały być w 3D........ ale nie były.
 
Do góry