TV na ściane do 50 cali

iMassacre

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ?
20 m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ?
sofa jest 2,5m od ściany
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ?
2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ?
Również bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ?
Wisieć na ścianie 180cm. Ściana jest między wyjściem na hol a wyjściem do kuchni, bez drzwi.
6.Jak słońce świeci w pokoju ?
Całkiem, okna płd-wsch
7.Jaki masz obecnie telewizor ?
Brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ?
Możliwość oglądania tv na smartfonie / tablecie (wiem że to na pewno ma samsung i chyba panasonic, nie wiem jak reszta), możliwość odtwarzania filmów w różnych formatach z napisami,
dobra jakość obrazu, niezawodność,
szybko chodził smarttv i się nie wieszał!! najlepiej 4 rdzenie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ?
Kablówka multimedia
10.Jakie urządzenia ?
?
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ?
4
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?
Bez preferencji
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ?
Filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ?
Wole na laptopie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
Jak kupie ps ale tylko okazjonalnie
16.Preferencje co do marki ?
Ta najbardziej niezawodna
17.Preferencje co do wielkości ?
Jak największy, 55 cali chyba będzie za duży, bo po bokach chce zawiesić jeszcze głośniki. Ważne żeby to jakoś wyglądało, 55 cali i głośniki da taki rezultat że wszystko będzie ściśnięte.
Max chyba będzie 50 cali.
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
LG wprowadza webos 2.0 ale nie uaktualnia go w telewizorach z webos 1.0. Zależy mi na tym że jak kupie tv na 3-5 lat to za rok producent się nie wypnie i o nim nie zapomni.
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?
Wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?
3000, jak warto to mogę dołożyć nawet do 4000 (do ambilighta)
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ?
Obojętnie

To co mi chodzi po głowie:
Samsung UE48H6700 - podobno lepsza matryca, od razu w pudełku 2 pary okularów i więcej rzeczy niż w 50h6400
Samsung UE50H6400 - 50 cali
Philips 48PFS8109/12 - ale nie wiem czy ambilight na takiej małej ścianie będzie ok, tym bardziej jak po bokach tv chce zawiesić głośniki jakieś do kina domowego

To co mi chodziło po głowie:
LG 50LB650V - webos 1.0 się wiesza jest mega wolny, a producent nie uaktualni do 2.0 więc niech spadaą
Sony KDL-50W829B - słaby smart? i tylko 2 rdzenie więc wolny? gdzieś coś jeszcze przeczytałem że mi nie odpowiadało
Panasonic TX-50AS650E - słaby smart?
 

iMassacre

New member
Poczytałem opinie: Philips - niedopracowany soft / android TV i nic w tej kwestii się nie zmienia od dawna?
Panasonic - tylko 2 rdzenie, więc wolny
Najlepsze oceny zbiera Samsung 6400 i jego lepsza wersja 6700. Jakie są wady tych TV?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips już dawno sobie z tym poradził. Teraz po up date nie ma żadnych problemów. Starych Samsungów już bym nie brał , na dniach wjeżdżają nowe.
 

iMassacre

New member
Hmm ciekawe.
A czy na Philipsie można jakoś zrobić żeby streamować tv na tablet albo komórke, coś podobnego jak Samsung View bo nie mogę tego nigdzie znaleźć? Jest jakaś taka apka co umożliwia oglądanie tv na urządzeniach mobilnych?
No i czy możesz mi napisać na priv jaka jest ta extra oferta, ile kosztowałby mnie taki Philips jakbym był niebieski?
 
Do góry