TV na reklamy 42cale HD ready

kerios83

Member
Jak w temacie - jak najtanszy. Fajnie by bylo jak by mozna przesylac do niego obraz bezprzewodowo albo przez karte pamieci.


Dodatkowo jak wgrac pasek z temperatura wilgotnoscia itp ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to strona www gdzie pasek na dole pobieralby sobie dane z google a do gory leciala by reklama.


Poleccie cos.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Idz do sklepu i wybierz dowolny wg. Twojej oceny, czyli taki ktory na odpowiednich ustawieniach przyciagnie Twoj wzrok. Sprawdz katy, jasnosc, nasycenie barw. Nie ma lepszej metody, jezeli Tobie sie spodoba, to takze klientom. Jezeli chcesz bezprzewodowo przesylac obraz z PC, to polecam jakiegos dongla, np. SkyVision ws100. Mam cos takiego i jest idealny do tresci z PC, w tym reklam.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Dokładnie - wziąć prosty model i jakiegoś androida na stałe do niego. Jednak te najtańsze się dość często zawieszają, stą lepiej wziąć taki za 300zł mniej więcej.
TV - dosłownie obojętny. Może być np. Panasonic 42X60, lub LG 42PN450 - tanie plazmy hd ready. Jeśli potrzena większa jasność philips 40pfl3088, Toshiba 40L1333, Samsung 40F5000.
 

kerios83

Member
Dzięki, coś się zaczyna rozjaśniać panowie. Ktoś wie gdzie dostane najtańszy taki sprzęt w poznaniu (może być używany) ?


Pytanie tylko o ten pasek z temperatura/wilgotnością i jak to wrzucić... Chyba tylko strona WWW, nic innego nie przychodzi mi na myśl. Tylko, że koszt wykonania strony, api do łączenia z np google, bezprzewodowy przesył za pomocą SkyVision ws100, się nie kalkuluje.

"Jednak te najtańsze się dość często zawieszają, stą lepiej wziąć taki za 300zł mniej więcej."
@karpai poleć coś konkretnego do 300zł, z obsługą przeglądarki www aby było można przez TV wyświetlić stronę.

Przeliczę wszystko i się zobaczy.


W najprostszym wypadku byłby to TV i podpięty pendrive - bez tego wymyślnego paska, z opcją ciągłego odtwarzania materiału. @armanig może jakiegoś TV z wbudowanym odtwarzaniem filmów polecisz bez dongla - bez dostepu do sieci by chodzil ?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja od lat stosuje takie rozwiazania, mialem juz duze tv, male monitory, do tego urzadzenia wszystkoczytajace, czy podlaczone pc.
To jest fajna alternatywa dla profesjonalnych monitorow, roznica w cenie spora, a jakosc podobna.
Jest spore pole do popisu.
Mozna kupic uzywany tv, lub lekko uszkodzony np. z paskiem ktory leci przez ekran, jak to ma byc wyswietlana reklama (nie film), to reklame mozna dopasowac aby pasek nie przeszkadzal. Trzeba w PS pokombiowac.
Sa miejca gdzie gdzie lepiej zastosowac matryce glare, a sa takie gdzie musi byc matowa. Duzo tez zalezy od tego co chcesz wyswietlac, teraz juz sa fajne urzadzenia (dongle) wszystkoczytajace, ale ja wolalem kupic do tego PC, uzywanego np.Della kupisz za 200zl. Podstawa to jasnosc, to musi przyciagac wzrok.
Mozna tez postawic obok siebie kilka wiekszych tv np. 42-50", podlaczyc to razem i wyswietlac dynamiczna reklame, wyglada to oblednie, w porownaniu do profesjonalnych rozwiazan mozna zaoszczedzic kupe kasy, a efekt ten sam. Jak tv jest z grubsza ramką, a chcemy profi wyglad, to rame mozna zamowic i nalozyc na tv, duzo mozna pisac na ten temat.
 
Ostatnia edycja:
Do góry