TV - minimum 46'', pełne multimedia

prezy

New member
Bez reklam
Nikt z Was nie ma problemu z bandingiem w F6770??
Ja w euroagd sprawdziłem 3 sztuki i wszystkie miały banding??

To że sprawdziłeś 3 sztuki i w dodatku w tym samym sklepie o niczym nie świadczy.
Rozumiem Twoje zdenerwowanie (osobiście testowałem więcej niż 3 sztuki w różnych sklepach akurat bandingu nie miałem ale denerwowało mnie co innego i skończyło się na innej serii) wpływ na zauważony przez Ciebie defekt może mieć: rodzaj matrycy, partia produkcji, dystrybucja, data produkcji, rodzaj podzespołów)
 

Sobtainer

New member
Nie mogę skonfigurować Pilota Smart Touch do regulowania głośności kinem domowym. Niby znajduje mój amplituner, ale nie działa wykrywanie w ogóle. Myślałem, że sprzedam swojego Logitech Harmony na rzecz tego nowego pilota ale jednak chyba zostanę przy Harmonym. Dziwne że nie mogę tego skonfigurować...

EDIT:
Działa, nie ma to jak mieć czujnik IR zasłonięty :)

W razie co, mam do sprzedania Harmony 650 Logitecha w stanie bardzo dobrym :)
 
Ostatnia edycja:

Sobtainer

New member
Czy tylko ja mam problem z aktualizacją programów poprzez GUIDE? niektóre mam, niektórych nie mam, niektóre się pojawiają po jakimś czasie... to Samsungi mają z tym problem czy mój dostawca ma?
 

Sobtainer

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy dysk podpięty do TV, nie może służyć również jako dysk przenośny dla PC? za każdym razem muszę formatować dysk w telewizorze ponieważ nie można go odczytać po sformatowaniu na NTFS/exFAT.
 

tdx

New member
Bez reklam
Formatujesz tylko wtedy kiedy chcesz korzystac z pvr normalnie nie trzeba formatowac

Wysłane z mojego GT-I9100
 

tdx

New member
Bez reklam
jak chcesz mieć multimedia z PC>>TV to nie potrzebujesz go formatować
Jak chcesz mieć PVR i multimedia to ratuje cię tylko dzielnie na partycje
 

rudzik136

New member
TDX jak sprawdzić jaki ma się typ epg: samsung czy rovi?
Bo mnie też wkurza, że GUIDE się wolno aktualizuje... Najczęściej muszę poprzełączać programy żeby wszystkie opisy weszły. a mam CyfrowyPolsat z Modułu Cam.
 
Do góry