TV Manta 42 (TV4210) Full HD

adam555

New member
Zdarzyło się, że zobaczyłem wczoraj to urządzenie w akcji i muszę przyznać całkiem poważnie zacząłem się nad nim zastanawiać. Wydaje się że stosunek cena/jakość i możliwości chyba całkiem jest atrakcyjny.
Zaskoczony byłem pozytywnie tym co zobaczyłem na jego ekranie a porównywałem już wiele w swoich wędrówkach.
Czy ktoś z szanownych czytelników, zetknął się z tym telewizorem, może się podzielić odczuciami bo jeszcze się waham ale skłonności mam ku niemu.
:hmm: ...
 

janusz

New member
Bez reklam
W jakimś markecie jest promocja wersji 37-calowej za chyba 2499 lub 2399 zł? Parametry świetne, ale nie oglądałem. Może ktoś napisze więcej? Osobiście chyba nie mógłbym zdecydować się na tką markę (jeszcze Daewoo lub Funai to może?). Co inni sądzą?
 

median

New member
No tak dziwi mnie wybor w tych czasach kiedy sprzez sprawdzonych producentow jak LG, Philips, Smsung jest bardoz tani. Wez sie zastanow nad tym wyborem.
 

janusz

New member
Bez reklam
median napisał:
No tak dziwi mnie wybor w tych czasach kiedy sprzez sprawdzonych producentow jak LG, Philips, Smsung jest bardoz tani. Wez sie zastanow nad tym wyborem.
Sam chcę kupić Samsunga, ale ten Full HD w promocji był za 3499 zł, więc 1000 zł drożej, to nie mało. Parametry (np. kontrast) też wyglądały gorzej. Ale mimo to jakoś nie mogę się przełamać do Manty (jeko drugi tani, mały TV może jeszcze za 400 zł bym zaryzykował).
 
Do góry