TV LG Seria LA690S – 55/47/42” - wszystko o serii 2013

wojtek1984

New member
Wprowadziłęm Was w błąd. Wyszło, ze jestem tutaj nowy i się pogubiłem. Tv to oczywiście 660s.
Aktualizowałem tv ale poprzez połączenie z internetem i tam znalazło tylko soft 04.00.21 i ten zainstalowałem.
Będę też prubował instalować z pendrivea. Wystarczy tylko włożyć go do USB i czekać?
Po instalacji do 04.00.21 nie zauważyłem prawie żadnych zmian tylko przeglądarka przyspieszyła i to znacznie. To moje odczucie.
Jeszcze jedno pytanie, czy da sie przesłać obraz z laptopa poprzez WiFi?
 

boski

New member
Mam pytanie, nie mogę sparować pilota magic z dekoderem nc+. Parowałem go z cyfrą , z mediabox i z philipsem i nic. Dekoder to mediabox
 

mkcafe73

New member
Witam! mam może głupie pytanie ale czy na modelu 47la690s jest folia na ekranie? bo po bliższym przyjrzeniu się tak wygląda... telewizorek fajny dźwięk pierwsza klasa, nieduży clouding i czerń taka sobie, reszta wymiata :)
również przyłączam się do pytania, gdyż w transmisjach meczy piłki nożnej mam wrażenie że coś takiego jest (przyt red. "folia") - aczkolwiek nie powinno być, może to tylko kwestia kalibracji ? muszę jednak powiedzieć, że to jednak jest troszkę zauważalne i co gorsza denerwujące...
 

cruzier

New member
Witam!
Panowie i jak warto jest kupować tego LA690 ? Czy lepiej kupić Panasa ET60 - nadmienię, że zależy mi wyłącznie na obrazie - korzystanie z internetu jest na dalekim miejscu

pozdrawiam Marcin
 

bushido90

New member
Czy jest mozliwosc ze po ktorejs z aktualizacji bedzie czytal napisy z innego pliku , str, txt itd . Jezeli nie to jaki inny TV moglby dorownac temu i zeby czytal napisy po DLNA + plynny smart
 

cruzier

New member
Witam TV zakupiony ( mowa o 690s ). W media mają dobrą cenę do 3.11.2013r. Trzeba jedynie zamówić przez stronę internetową.

Mam pytanie - Macie może jakieś sprawdzone ustawienia dla obrazu... Co ma być wyłączone a co włączone ... Prosiłbym Bardzo o szczegółowe opisanie :)

pozdrawiam
 

dawram

New member
Witam TV zakupiony ( mowa o 690s ). W media mają dobrą cenę do 3.11.2013r. Trzeba jedynie zamówić przez stronę internetową.

Mam pytanie - Macie może jakieś sprawdzone ustawienia dla obrazu... Co ma być wyłączone a co włączone ... Prosiłbym Bardzo o szczegółowe opisanie :)

pozdrawiam

Było wielokrotnie, gogle nie gryzie
HTML:
http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/lg-lcd-tv/lg-la6900-picture-settings.html
 

tdx

New member
Bez reklam
Pewnie że żadna

LA641 LED 200Hz MCI głośniki 2.0 10W + 10W
LA690 LED Plus 400Hz MCI głośniki 2.1 12W + 12W
 

miro0705

New member
Witam!

Panowie korzystał któryś z Was z weeb.tv na LG LA690?? Moje łącze to 60 mb/s. jestem ciekaw, jaka jest jakość i płynność programów..
 
Do góry