TV LG Seria LA690S – 55/47/42” - wszystko o serii 2013

robertgorski

New member
witam wszystkich uzytkownikow
mam takie pytanko odnosnie tv 3D mam zamiar nabyc takowy ale mam problem i za bardzo nie moge znalezc rozwiazania chodzi mi o wyjasnienie pewnych znaków w lg
co oznacza sera la a co lm czym sie rożnia 690s od 691s. a główne moeje pyatanie jest nastepujac czy lepeij kupic 47' 620 czy 42' 690 oczywiscie mowa o lg. z gory dziekuje za pomocna odpowiedz.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Możecie sprawdzić jak w LG 42LA691S działa Wam weeb.tv i czy nadal jest przez cały czas widoczny ten biały-pasek nawigacji u dołu Ekranu?
Może po którejś aktualizacji oprogramowania naprawili i obraz jest już na całym ekranie?
 

LiYuan

New member
Mam takie ogólne pytanie dotyczące tv lg. Kolega kupił sobie niedawno la691s i dostał tylko jednego pilota magic czy jakoś tak. Czy wszystkie modele lg z tego roku mają tylko jednego pilota w zestawie?
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
Czyta MKV. Po DLNA napisy muszą być wmiksowane, wowczas mozna je wlączyć lub wylączyć. Jeżeli będą w osobnym pliku to wówczas nie pójdą.
 

mieczyk---

New member
No i sam sie dowiedziałem
Konsultant LG: Telewizor obsługuje wifi tylko 2,4 GHz. Nie posiada czujnika światła. Na tę chwilę nie planujemy wprowadzenia TVN Player do naszych urządzeń.

Nie wiem jak dla was ale dla mnie to same minusy poważnie sie zastanowie zanim go kupie
 

wojtek1984

New member
cześć, ja go mam od wczoraj. Jeszcze za mało testowałem żeby sie wypowiadać ale napiszę, ze po przeskoku z 32 cali na ten 42 i z tymi wszystkimi funkcjami to ogromna różnica. Na razie jestem zachwycony. W dodatku kupiłem go chyba najtaniej jak było można, w pobliskim Avans-ie za 2399zł.
Dzisiaj będę aktualizował soft do wersji 04.00.29

Własnie, jak nazwać folder na pendrivie do którego wrzucę nowy soft by go tv rozpoznal po uruchomieniu?


Pozdrawiam forumowiczów, Wojtek.
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
cześć, ja go mam od wczoraj. Jeszcze za mało testowałem żeby sie wypowiadać ale napiszę, ze po przeskoku z 32 cali na ten 42 i z tymi wszystkimi funkcjami to ogromna różnica. Na razie jestem zachwycony. W dodatku kupiłem go chyba najtaniej jak było można, w pobliskim Avans-ie za 2399zł.
Dzisiaj będę aktualizował soft do wersji 04.00.29



Pozdrawiam forumowiczów, Wojtek.

Kupiłeś 42LA690 czy 42LA691s? w tak niskiej cenie? w skepie Avans
 

rattler

New member
Folder ma się nazywać LG_DTV ja żałuje ze aktualizowalem soft z 3.xx na 4.xx. Bardzo tanio go kupiles. Na pewno to 690/691 a nie 660?
 
Ostatnia edycja:
Do góry