TV LG 47LB650V problemy z pamiecią

biart82

New member
Witam.
Jestem nowym forumowiczem i proszę o wyrozumialość jeżeli coś zrobie nie tak :p
Jestem posiadaczem od listopada 2014r tv 47LB650V.
Od samego poczatku mam odwieczny problem z pamiecia.
Już pierwszego dnia podczas instalacji TV wyskoczył pierwszy komunikat.
Co jakiś czas podczas ogladania TV wyskakuje komunikat "Brak Pamięci -Aplikacja została zamknieta"
Nie ważne czy oglądam YOU TUBE czy tv naziemną czy korzystam z modułu CAM.
W chwili obecnej bardzo często Tv zwiesza sie przy nacisnieciu przycisku Setings.
Kontaktowalem sie z producentem o wystepujacym problemie na poczatku grudnia ub roku.
Był bardzo ździwiony o moim problemie , wszystko sie dokładnie starannie wypytał i widac było jego zaangazowanie w udzieleniu pomocy.Zapewniał mnie że jestem pierwsza osoba zgłaszajaca taki problem w tej seri TV i że sprawdza czy oprogramowanie nie zawiera błędów , jeżeli tak to wypuszczą wciągu 2-3 tyg. aktualizacje.
Po 3 tyg. ponownie skontaktowałem sie z producentem w celu uzyskania informacji o aktualizacji.
Tu też nastąpiłio moje zdźiwienie , gdyż Telefon odebrał inny konsultant i stwierdził że jestem już setną osobą która zgłasza tego rodzaju problem i nie sa wstanie udzielic mi odpowiedzi kiedy takowa aktualizacja zostanie wypuszczona , bo sami nie potrafią naprawic błedu.
Dodam że korzystajac ze Smart TV zawsze zamykam aplikacje, tak by nie zuzywaly pamięci.
A problem ciągle wystepuje.
Usunąłem również zbędne zainstalowane aplikacje typu ipla itd. z których nie korzystam
Wczoraj podczas ogladania przez 2 godz. POLSATU tv zwiesił sie 36razy!!!!!!!
Tzn. wyskoczył komunikat "Brak Pamięci -Aplikacja została zamknieta" obraz na chwile znika , następuje zmiana planszy, poczym obraz wraca do poprzedniego stanu -odbioru kanału

Zwracam się z zapytaniem czy ktoś z forumowiczów ma podobne problemy z tym TV , jezeli faktycznie to tylko u mnie wystepuje to go odesle do serwisu do naprawy.

Z góry dziekuje za pomoc i odpowiedzi.
 

biart82

New member
Może wadliwy egzemplarz lub jakaś wadliwa seria ? Ani razu nie widziałem takiego komunikatu.


Możliwe że wadliwy egzemplarz mi sie tarfił, ale skoro na infolini potwierdzili że mają dużo zgłoszeń odnośnie tego problemu , najwyraźniej nie jest to odosobniony przypadek.
Ostatnio nawet postanowiłem nakręcić telefonem w jakiem czasie i przy jakich funkcjach TV najczęściej się zwiesza. Jak coś to im udostepnię nagranie.
Narazie poczekam jeszcze kilka dni i znów skontaktuje się z serwisem, jeżeli znów nie otrzymam konkretnej odpowiedzi to będę reklamował produkt. A jeżeli nie usuną usterki to będę sie domagał odstąpienia od umowy kupna produktu i żądał zwrotu pieniedzy.
 

nortonex

New member
Witam,

Czy coś udało się Tobie zdziałać? Ja od wczoraj również nie mogę oglądać TV przez te błędy. Ciągle się resetuje. Aplikacji mam kilka, bo na LG STORE nic nie ma praktycznie. Czasami YouTuba odpalę i koniec.

Model: LG 47LB671V-ZB
Firmware: 04.41.32
 

farba

New member
Przymierzam się do zakupu TV z serii 650V, dokładnie modelu 32". Podczas wertowania neta w poszukiwaniu opinii, wielokrotnie czytałem narzekania na przypadłość z brakiem pamięci. Możesz napisać, czy ten TV faktycznie tak bardzo zamula, nawet przy przełączaniu kanałów?
 

ibotto

Member
Porównaj parametry modeli 650/670/730 , nie mówię o ekranie i obudowie (ostania cyfra 0/1 to kolor ramki) . Podejrzewam że elektronika jest z tej samej stajni, żeby nie powiedzieć że identyczna, a selekcja jest według uzyskanych parametrów i z tego powstają różne modele wrzucane w różne obudowy i za różne ekrany (ostatni 200Hz).
 

biart82

New member
Niestety nawet po aktualizacji, Tv dalej ma problemy z pamiecią, w tym tyg. go oddaje na reklamację, zobaczymy czy coś naprawią
 
Do góry