tv LG 29FS4RNX

luke.p

New member
Witam wszystkich.
zastanawiam sie nad kupnem telewizora. Wybrałem sobie LG 29FS4RNX. ale nie jestem do konca przekonany. Moze wiecie cos wiecej na temat tego modelu.
a moze macie jakies swoje typy telewizorów tak ok 29 cali do 1500 zl. generalnie zalezy mi na slim i zeby mial jakis nowoczesny wyglad.
Piszcie swoje typy porady. pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc:blagam:. jak cos kupie podziele sie wrazeniami czy kupowac czy nie.:D
 
P

Piotrek1982

Guest
Mam 29FS4RNX. Dlaczego twierdzisz ze nie ma HD? jest logo HD na tv i ma wejscie component. Z instrukcji wynika ze przyjmuje sygnal 1080i. Mialem 2 tygodnie 29FS2ANX, tam bylo logo HD Ready, a na tym jest HD Compatible. Wie ktos co to za rożnica? Wymienilem go na 29FS4RNX bo sie przestal wlaczac. Mam nadzieje ze nie jest to gorszy model. Wizualnie sie rożni i tym napisem HD. Menu, ustawienia, wszystko takie samo.
 

AdrianTV

New member
Witaj luke.p. Jestem zainteresowany tym telewizorem i chce sie zapytac jak sie on u ciebie sprawuje (jeżeli go zakupiłeś), bo szczerze mówiąc opinie o nim nie są zbyt przyjemne:(.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Mój e-mail to: kitek-666@wp.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry