TV LED32 do sypialni do 1100zł

mac30

New member
Witam,
jaki TV 32 możecie polecić do sypialni. Pomieszczenie nieduże około 3x3m, raczej ciemne. Wiem, że budżet dość niski ale może w tej cenie da się wybrać coś ciekawego. Zależy mi na jakości obrazu, mniej na "wodotryskach" typu nagrywanie PVR itp.
Odbiór będzie albo z pokojowej anteny DVBT albo z dekodera nc+.
 

mac30

New member
Znalazłem jeszcze:

Sharp 32LD135V
Samsung UE32F4000
PHILIPS 32PFL3008H

i polecaną na forum TOSHIBĘ 32L2333

Jak powyższe modele się mają do Sharpa 32LE244?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Bierz Toshibę L2333. Różnica między nim, a Sharpem LE244 jest widoczna gołym okiem - Tośka ma lepszą czerń, lepsze nasycenie barw, lepiej także skaluje.
LE244 wygrywa natomiast ze wszystkimi trzema które podałeś poniżej. Porównywałem je kilka dni temu na żywo, na ustawieniach standardowych - i nikt nie miał wątpliwości co świeci lepiej :).
ff2f.jpg

p617.jpg

g1cc.jpg
 

mac30

New member
A co możecie powiedzieć na temat Sharpa 32LE144, nada się czy sobie odpuścić?
Można będzie go wyhaczyć w promocji za 849zł.
 

mac30

New member
Tyle to wiem, tylko interesuje mnie czy będzie jakaś znacząca różnica w odbiorze pomiędzy oboma modelami w normalnych warunkach (dvbt lub kablówka).
 

mac30

New member
Właśnie kupiłem ten model. Pierwsze wrażenia po połączeniu takie sobie. W porównaniu do plazmy Samsunga którą posiadam w salonie to obraz jest delikatnie mówiąc mizerny. Ale do sypialni za takie pieniądze myślę, że nie ma co wybrzydzać. Kwestia odpowiedniej kalibracji i powinno być ok.
Mógłby ktoś może podać wartości optymalnych ustawień kolorów dla tego telewizora?
Dzięki.
 
Do góry