Tv LED lub plazma do małego pokoju.

daniel.tymek

New member
Poszukuje dla dziewczyny tv. Budżet dośc niski bo 1300zł (myśle że i 1500/1600zł by przeszło).
Zaufanie mam do Sony,Panasonic,Samsung,Sharp. Może być led jak i plazma
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3x5 x 4,5m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Różnie
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Bez różnicy
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Z jednej strony i napewno nie na wprost tv ,pokój jest dość ciemny
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Dziewczyna ma tv kineskopowy
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Brak większych wymagań a jak coś będzie fajnego to też dobrze:)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? dvb-t czasem komputer do oglądania filmów ,przyszłościowo satelitarna
10.Jakie urządzenia ? Brak
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? Nie dużo myśle że 1-2h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Bez różnicy
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Będa to filmy ,seriale
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie zamierzam przynajmniej narazie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Bez gier.
16.Preferencje co do marki ?Sony,Panasonic,Samsung,Sharp
17.Preferencje co do wielkości ? fajnie by było 40 czy 42 cale ale jak budżet nie wyda to moze być mniejsze
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? wielkie ramki wolałbym raczej coś nowszego z cieniutkimi ramkami ale zdaje sobie sprawe że budżet jest niski i to nie jest wymagane...
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1300-1600zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Bez różnicy

Prosze o w miare szybkie odpowiedzi bo dziś chciałem pojechac do sklepów i sie za czymś rozejrzeć i fajnie by było juz przyjrzeć sie konkretnym modelą.
Myślałem bardziej o zakupie w sklepie internetowym przez np ceneo i odbiorze osobistym bo widze że można zyskac na cenie. W saturnie wszytsko wydaje sie drogo... A po co wydać np 1300zł za coś średniego w saturnie jak można za te np 1300zł kupić coś lepszego przez internet. Z góry dziękuje za odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:
Do góry