TV LED 65 cali do 7000 zł

pawel_krakow

New member
Witam ponownie ;)
Po ostatnim porównaniu odrzuciłem jednak TV Philipsa ze względu średni obraz.
Jaki TV LED 65” polecicie do 7000 zł? Na ten moment ma 2 faworytów Sony KD-65XH9505 oraz Samsung QE65Q90TAT. Na jakie LED warto jeszcze zwrócić uwagę w tej cenie? Jeśli to jedne z lepszych na rynku to który wybrać? :)
Dziękuje za porady
 

akbmicro

New member
A ja mojego Philipsa 65PUS9435/12 bym na żaden z tych dwu nie zamienił.
Ambilight, Android i dla tych co nie mają systemu dźwięku - wbudowany subwoofer.
W domu już są trzy Samsungi, w tym plazma 43" :)
 

jasssu

New member
A ja mojego Philipsa 65PUS9435/12 bym na żaden z tych dwu nie zamienił.
Ambilight, Android i dla tych co nie mają systemu dźwięku - wbudowany subwoofer.
W domu już są trzy Samsungi, w tym plazma 43" :)

To jest bardzo udana seria Philipsa w tym roku. No i zwykle w tej marce w podobnej cenie dostaje się troszkę więcej jeśli chodzi o wyposażenie.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jeśli ogladasz głownie treści czyli dokument, sport i filmy to SONY 65XH9505. Jeśli sport, gry SAMSUNG 65Q90T. PHILIPS 65PUS9435 ma 50 Hz matrycę i jasnosć na poziomie 400 nitów. To słabe parametry jak na 2020 rok. SONY i SAMSUNG matryce 100 Hz i ponad 1000 nitów. Inna liga.
 

akbmicro

New member
Jeśli ogladasz głownie treści czyli dokument, sport i filmy to SONY 65XH9505. Jeśli sport, gry SAMSUNG 65Q90T. PHILIPS 65PUS9435 ma 50 Hz matrycę i jasnosć na poziomie 400 nitów. To słabe parametry jak na 2020 rok. SONY i SAMSUNG matryce 100 Hz i ponad 1000 nitów. Inna liga.

100% racji. Tylko, że ja oglądam w TV filmy, sport, programy, a nie oglądam specyfikacji.
Z tych trze nadal wybrałbym Philipsa.
A gdyby miał być inny to też Philips 65OLED934/12 albo 65OLED855/12 (ten bez soundbara).
Tylko, że to już całkiem inna półka cenowa i prawie dwa razy droższy TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś - Najlepszy jest Philips 65 Oled 865, najwyższy w serii . Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
Ale kasy masz na 65BX LG !!!
 

SLAV7

New member
Bez reklam
100% racji. Tylko, że ja oglądam w TV filmy, sport, programy, a nie oglądam specyfikacji.
Z tych trze nadal wybrałbym Philipsa.
A gdyby miał być inny to też Philips 65OLED934/12 albo 65OLED855/12 (ten bez soundbara).
Tylko, że to już całkiem inna półka cenowa i prawie dwa razy droższy TV.

Jasne żebyś nie zamienił bo nie widziałeś porównania stojących obok siebie tych trzech TV. Ambilight i subwoofer nie gwarantują lepszego obrazu. Co najwyżej lepsze samopoczucie. Porównujesz go do kilkuletnich TV SAMSUNGA , zapewne z matrcami 50Hz. Wybrałeś, cieszysz się i fajnie. To jest najważniejsze.

Tylko nie pisz, że ten Philips ma lepszy obraz od Sony 65XH9505 i SAMSUNGA 65Q90T bo to bajki dla naiwnych.
 

SDman

Banned
Co więcej ten sposób poprawienia dźwięku jakoś do mnie nie przemawia wolę osobny kompletny soundbar strojony przez producenta, a pewnie Philips za belkę dolicza sobie 1-2tys do ceny.
Podstawowy kompletny Samsung KW-450 zdmuchnie dzieło Philipsa jak tornado.
Jedynie Ambi to coś wyjątkowego i z tym się zgadzam.
 

pawel_krakow

New member
Byłem dziś i wczoraj w 4 sklepach, ogladalem model Q90T w wersji 55 i 65 cali.... Dodatkowo sprawdziłem 2 modele Q95T...(ta sama matryca) WYLECZYLEM się definitywnie. Wszystko to co piszą na amerykańskim forum AVS jest niestety prawda. Każdy z 6 TV mial efekt brudnego ekranu - DSE. Włączałem specjalnie mecze piłki nożnej zrzucone na pendrive i to jest dramat żeby telewizor za takie pieniądze miał taki problem. Zeby nie było oglądalismy to z moimi 2 znajomymi. Telewizor w pozostałych aspektach jest super ale żeby 65 cali Q95T kosztowalo bez rabatu prawie 10 tys. zł. to chyba trzeba upaść na głowę żeby kupić to coś... No takiego dramatu się nie spodziewałem. Mój philips z 2012 roku bije ten TV na głowę pod tym względem... Sony jednak wygrywa w tym starciu bo nie ma aż tak wielkich problemów, które są aż tak rażące w bezpośrednim odbiorze przy oglądaniu meczu, programu TV czy tez filmu. Kontrola jakości Samsunga to jaka kpina i jakosc tych TV przy takiej masowce zeszła na drugi plan. Także polecam każdemu przed zakupem pójść do sklepu i zobaczyć to na własne oczy....
 

akbmicro

New member
Tylko nie pisz, że ten Philips ma lepszy obraz od Sony 65XH9505 i SAMSUNGA 65Q90T bo to bajki dla naiwnych.

Ja nie napisałem, że 65PUS9435 ma lepszy obraz. O lepszym pisałem wymieniając 65OLED934/12 i 65OLED855/12. Natomiast, 65PUS9435 nie tak bardzo odbiega jakością jakby na to wskazywały dane specyfikacji.
 
Do góry