TV LED 60 cali - jaki?

Kamyk79

New member
Witam

Interesuje mnie zakup tv led 60 cali firmy Samsung (żadnej innej) z technologią 3D.

Widzialem telewizor w sklepie (Samsung UE60D8000):

Samsung UE60D8000 - Ceneo.pl

ale nie mogę znaleźć go na stronie producenta.

1) Czy został on wycofany ze sprzedaży? Jeśli tak to dlaczego, czy się psuje lub ma jakąś wewnętrzną wadę? Jeśli tak to jaki jest samsungowy odpowiednik tego telewizora o rozmiarze 60 cali? Czy może jest jakiś lepszy tv samsung`a w nowszego technologii?
2) Jeśli podacie mi jakieś modele to proszę podajcie mi również rozmieszczenie mocowań z tyłu telewizora, gdyż muszę dopasować stolik do tego telewizora z mocowaniem na wysięgniku do stolika (tv nie będzie stał na stoliku tylko będzie przymocowany do stelaża/wysięgnika wystąjącego ze stolika).

Będę BARDZO wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
K.
 

biax

New member
Witam

Interesuje mnie zakup tv led 60 cali firmy Samsung (żadnej innej) z technologią 3D.

Widzialem telewizor w sklepie (Samsung UE60D8000):

Samsung UE60D8000 - Ceneo.pl

ale nie mogę znaleźć go na stronie producenta.

1) Czy został on wycofany ze sprzedaży? Jeśli tak to dlaczego, czy się psuje lub ma jakąś wewnętrzną wadę? Jeśli tak to jaki jest samsungowy odpowiednik tego telewizora o rozmiarze 60 cali? Czy może jest jakiś lepszy tv samsung`a w nowszego technologii?
2) Jeśli podacie mi jakieś modele to proszę podajcie mi również rozmieszczenie mocowań z tyłu telewizora, gdyż muszę dopasować stolik do tego telewizora z mocowaniem na wysięgniku do stolika (tv nie będzie stał na stoliku tylko będzie przymocowany do stelaża/wysięgnika wystąjącego ze stolika).

Będę BARDZO wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam
K.

Mam dokładnie ten model. Polecam obiema oczętami !!! :eek:k:
 

Kamyk79

New member
O to super, a czy mógłbyś wrzucić na forum zdjęcie tyłu telewizora i zmierzyć rozstaw otworów do mocowania telwizora?
 

Kamyk79

New member
mocowanie

czy do tego telewizora jest mocowanie MIS-F dla VESA Mounting Interface Standard o odległości między otworami 400mm x 400mm w kwadracie?
 

Kamyk79

New member
specyfikacja

Już wczoraj na tej stronie byłem. Na tej stronie właśnie nie ma opisanego typu czy jest to typ mocowania: MIS-F czy inny, jest tylko opisane, że telewizor "toleruje" Ultra Slim Wall Mounting System oraz Flat Wall Mounting System i dlatego padło moje pytanie o opisanie czy jest to 400x400
 
Do góry