tv led 40-42" prośba o pomoc w wyborze

areks78

New member
Chciałbym kupić 40-42 calowy tv najchętniej led.
Co aktualnie na rynku jest najbardziej godne polecenia?
Zależy mi na jak najlepszym obrazie ponieważ odbiornik będzie w głównej mierze służył mi do oglądania filmów i graniu na ps3.
Nie chciałbym aby smużył i miał szarą czerń. Najchętniej z odświeżaniem powyżej 100hz, bezwzględnie obsługujący format HD i aby cała matryca a nie tylko jej część była podświetlona diodami LED . Mile widziana możliwość odtwarzania plików filmowych bezpośrednio z dysku przez USB.
Jaki budżet należy przygotować (o ile to konieczne może przekraczać 3000pln) i jaki model kupić?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 

areks78

New member
Też myślałem o Sharpie bo spotkałem się tylko z dobrymi opiniami na ich temat.
Ponieważ zależy mi na dobrym obrazie czy 100hz zegar nie będzie za słaby i czy 200hz zapewni dużo lepszy komfort odbioru? Warto dokładać około 1000zł dla tej funkcji?
 

leone1

New member
Też myślałem o Sharpie bo spotkałem się tylko z dobrymi opiniami na ich temat.
Ponieważ zależy mi na dobrym obrazie czy 100hz zegar nie będzie za słaby i czy 200hz zapewni dużo lepszy komfort odbioru? Warto dokładać około 1000zł dla tej funkcji?

...nie warto, więcej niż 100Hz ma sens w tv 3D. Zresztą idź do sklepu i sparwdź nie zauważysz żadnej różnicy między 100 a 200Hz
 

areks78

New member
Może takie coś lc40le924e-quattron?
Jaka jest prawidłowość a Sharpach im większa liczba w symbolu tym lepszy model?
Jaki wpływ ma oznaczenie literowe w tych tv, faktycznie chodzi wyłącznie o kolor obudowy?
 
Do góry