Tv LED 37-40 cali

TrueGrand

New member
Witam!

Rodzice chca zakupic TV 32 do max 40 cali
100-hercowy LED z dobrym dzwiekiem i dobrym obrazem. I tylko to jest wazne,
nie potrzeba ani Internetu (Smart) ani 3D

Bardzo prosze o pomoc.
 

sz3fu

New member
witam ja również bym dopytał żeby nie zakładać nowego wątku też potrzebuję tv do 42 cali max do tej pory miałem właśnie plazmę panasonica 42s30e raczej spełniał moje oczekwiania,podarowałem rodzicom w prezencie a teraz szukam czegoś do 2700zl max jarają mnie tv z ambilightem ale nie wiem czy to dobry wybór bo każdy narzeka a do tego ten 6008 drogi mógłbyś coś polecić dobrego w tym przedziale ? min 37 cali maksimum 42


1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3x2,20
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 140 do 220cm
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? i tak i tak
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? no napiernicza po oknach strasznie ale mam rolety i szafa jakoś przysłania to trochę ;]
7.Jaki masz obecnie telewizor ? panasonic 42s30e
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? podoba mi się ambilight ale nie wiem czy gra warta świeczki
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? sd
10.Jakie urządzenia ? xbox i filmy z pc
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 6-10
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? a nie wiem tego
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sportowe i discovery
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ?surfowac nie ale tvn player fajna opcja
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 40
16.Preferencje co do marki ? nie chcę lg a dalej to zobaczymy
17.Preferencje co do wielkości ? max 42 chociaż czasem wydawał mi się za duży panasonic
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? długie przełączanie kanałów
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie to bywa
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2700
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? z tego co poczytałem to chyba pasywne (to lepsze) :]
 
Ostatnia edycja:

sz3fu

New member
właśnie tym philipsem byłem podjarany strasznie , ale niedostane go do 2700 ;/ ale znalazłem chbya jakąś alternatywe Philips 42PFL5008H czy różnica pomiędzy 5008 a panasoniciem 42s30e będzie na korzyść philipsa? bo nie chciałbym robić kroku w tył , i kurde boje się tego menu że muli , ze ledy sie psują że wariuja naczytałem się i nie wiem czy warto ryzykować
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic plazma dla potrzeb płynności kinowego. LCD ostry obraz dynamiczny. Zależy jakie masz doświadczenie i jakie potrzeby ?
 

sz3fu

New member
no głównie filmy z kompa , i xbox 360 panasonica miałem do tej pory nie narzekałem ale podoba mi się opcja ambilight gdzie żaden inny tv nie ma
 
Do góry