TV LCD Sharp 50EQ7EA - Recenzja | Test | Opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czekamy na nowe modele - te będą już sprawdzane i kalibrowane.
Oglądaliśmy na targach w Berlinie.
Wkrótce relacja..
Jest juz na FB czyli Meta.

Ale podaj maila na PW to wyślę Ci kalibrację od EQ7 - sprawdzisz czy pasuje.
Normalnie różni sie tylko kolorem obudowy .
 

DominikBurk

New member
Cześć,
Czekamy na nowe modele - te będą już sprawdzane i kalibrowane.
Oglądaliśmy na targach w Berlinie.
Wkrótce relacja..
Jest juz na FB czyli Meta.

Ale podaj maila na PW to wyślę Ci kalibrację od EQ7 - sprawdzisz czy pasuje.
Normalnie różni sie tylko kolorem obudowy .
Cześć, jest szansa na wysłanie kalibracji do 50EQ7.
 
Witam. Kiedy będzie dostępny w sklepie model Sharp 50 FQ?. Nie ukrywam, że interesuje mnie ten model(zwłaszcza matryca- jej podświetlenie i kąty widzenia.
 

Gandalf01

New member
Witam,
szukam TV 65-70' do salonu (większy nie wejdzie) TV do oglądania bajek przez dzieci w ciagu dnia z YT, a wieczorem film. Grać nie będę, czasem film z netu. Odległość do TV - 4-5m., katy widzenia szerokie 160-170st. Napaliłem się na Sharpa 70fn7ea za 2700 w Euro. Ale jak zobaczyłem obraz i wykonanie to podziękowałem. Teraz kusi mnie wyższy model Sharpa 70gp6760e na QLED 60Hz za 3500zł. Niestety nie ma nigdzie o nim opinii (znalazłem opis o starszej wersji 70EQ - były pozytywne). Co o nim sądzicie? W necie nie ma NIC. Pani z Euro mnie zniecheciła, że powyżej 2 bedpixelów nie będą go naprawiać (?!) i najlpeij kupić dodatkowe ubezpieczenie 1200zł/lat - dziękuje nie.

Poza tym rozważałem jeszcze Philipsy ze względu na ambilight, ale możliwość ze matryca będzie do bani dałem sobie z nimi spokój. Ma ktoś sprawdzonego Philipsa 65 cali z dobrymi kątami widzenia??

Rozważam jeszcze
Hisense 65E7KQ PRO 144HZ Qled za ok 2800zł (praktycznie nie używany, z pewnego żródła)
Hisense 65U7KQ 144HZ MiniLED za ok 3200zł (jak wyżej praktycznie nie używany, z pewnego żródła).
W Hisense mierzi mnie brak androida i słabe audio (zawsze można dokupić soundabr + przystawę Android po HDMI - takz wyjście jest.

Ew. TCL65c645 QLED 60Hz za ok 3100zł
lub LG 65Nano763QA QLED 60hz za 3200zł

Może inne sugestie w kwocie ok 3000-4000zł?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz w klasie cenowej duży wybór dobrych modeli w specjalnej ofercie dla członków forum.
Philips 65pus85
TCL 65c735
Sharp 65eq7
Philips 65 pus8818
Tcl 65c 745
Dodatkowo masz pakiet gratisów do każdego.
 

Gandalf01

New member
Czyli z tym Sharp 70gp6070e byś sobie dał spokój??

Celuje w max 3.500zl.

Philips65pus8818 będzie raczej poza zakresem.

Zostaje Sharp lub Tcl.

Możesz podesłać ceny tu lub na priv. Dostawa do Piaseczna k. Wawy o ile to ma znaczenie;)
 
Do góry