Tv LCD LG 32LH7000 vs Samsung LE32B651

piotrpiotr

New member
Witam,

zastanawiam się nad kupnem jednego z tych TV:

LG 32LH7000

Samsung LE32B651

W samsungu kusi mnie internet i chyba większa łatwość w odtwarzaniu filmów z napisami, o LG czytałem że ma lepszy obraz ale obawiam się jego szumów o których czytałem.
 

piotrpiotr

New member
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczace bluetooth
Powiedziecie mi czy poprzez bluetooth w tym tv LG 32LH7000 moge wysłać dźwiek do głośniczka np takiego jak Sony Ericsson MBS-100 głośnik Bluetooth? (interesuje mnie opcja słuchania muzyki z tv w łazience
smile.gif
)

i jeszcze moze jedno pytanie czy jest jaks możliwość wyposażenia tego samsunga w bluetooth (do celu jak wyżej) np poprzez takie cos: AK111A BLUETOOTH Z ANTENĄ USB 2.0?
 

LUPO78

Banned
Jeżeli te głośniczki działają na tej samej zasadzie co słuchawki Bluetooth,a na to wychodzi że tak to nie powinno być żadnych problemów.Co do obrazu to LG ma zdecydowanie lepszy obraz,lepiej skaluje SD niż samsung.Co do szumów odnoszę wrażenie że tzw szumu buczenia itd występują przy źle ekranowanych kablach (np euro ,cinch itd) bo miałem taki przypadek w swoim tv i wymiana kabla na lepszy pomogła ;););)
 

piotrpiotr

New member
Jeżeli te głośniczki działają na tej samej zasadzie co słuchawki Bluetooth,a na to wychodzi że tak to nie powinno być żadnych problemów.Co do obrazu to LG ma zdecydowanie lepszy obraz,lepiej skaluje SD niż samsung.Co do szumów odnoszę wrażenie że tzw szumu buczenia itd występują przy źle ekranowanych kablach (np euro ,cinch itd) bo miałem taki przypadek w swoim tv i wymiana kabla na lepszy pomogła ;););)

a czy istnieje możliwość wyposażenia TV z usb w bluetooth? a moze znasz jakis dobry 32 calowy LCD z bluetooth i usb lepszy od tego LG?
 

LUPO78

Banned
a czy istnieje możliwość wyposażenia TV z usb w bluetooth? a moze znasz jakis dobry 32 calowy LCD z bluetooth i usb lepszy od tego LG?
Z tego co się orientuję to tylko lg wprowadziło bluetooth i chyba nie ma możliwości wyposażenia tv w bluetooth przez usb,a lepszy to jest model ale nie w 32 calach tylko w 42 lh9000,szczerze mówiąc to wątpię byś zawiódł się na tym tv lh7000 jeśli go kupisz tv jest naprawdę dobry mam osobiście poprzednika tego modelu lg7000 od roku i jestem szczerze zadowolony ;) obraz z kablówki upc SD super skaluje w porównaniu do szajsunga
 

piotrpiotr

New member
Z tego co się orientuję to tylko lg wprowadziło bluetooth i chyba nie ma możliwości wyposażenia tv w bluetooth przez usb,a lepszy to jest model ale nie w 32 calach tylko w 42 lh9000,szczerze mówiąc to wątpię byś zawiódł się na tym tv lh7000 jeśli go kupisz tv jest naprawdę dobry mam osobiście poprzednika tego modelu lg7000 od roku i jestem szczerze zadowolony ;) obraz z kablówki upc SD super skaluje w porównaniu do szajsunga

no i znow ktos mi namieszal :) waham sie nad tymi TV od 2 tygodni pod koniec miesiaca chce sie zdecydować, w samsungu kusi mnie internet (choc nie wiem do konca jakie są jego możliwości) ale obraz jaki na nim widzialem w sklepie mnie nie rzucil na kolana :) LG ma bluetooth ktory przydal by mi sie do słuchawek i głośnika, ale obawiam sie tych szumów a no i słyszałem ze nie odtczytuje wszystkich napisów...
 

josephik

New member
świetny temat
tez stoje przed identycznym wyborem

z jednej strony LG z DivxHD z usb + philips dvp 5990
z drugiej Samsung z netem + philips dvp 5990
ciężka sprawa :p
 

LUPO78

Banned
no i znow ktos mi namieszal :) waham sie nad tymi TV od 2 tygodni pod koniec miesiaca chce sie zdecydować, w samsungu kusi mnie internet (choc nie wiem do konca jakie są jego możliwości) ale obraz jaki na nim widzialem w sklepie mnie nie rzucil na kolana :) LG ma bluetooth ktory przydal by mi sie do słuchawek i głośnika, ale obawiam sie tych szumów a no i słyszałem ze nie odtczytuje wszystkich napisów...
nie wiem jak z napisami jest w lg z dvix,ale z tego co się doczytałem użytkownicy porozwiązywali problemy tego typu http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=434057 a druga sprawa to ściągnij se instrukcję tego tv ze strony producenta i poczytaj
 

LUPO78

Banned
w takim wypadku na 90% biore LH7000 :) pozostala kwestia wielkosci 32 czy 37... od kanapy do Tv mam tylko 1,30 cm wiec chyba zostanie 32 nie chce meczyc oczu 37
to chyba lepiej 32 cale zdecydowanie,ja mam 37 z odległości niecałych 3m i wystarczająco,ale nie pogardził bym 42 calami tylko ciężko by było ogarnąć gałami ekran ;)
 
Do góry