TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

nemko

New member
Witam ponownie!
Jestem po wizycie serwisu i .:
1) wymienili panel led na nowy. Serwis był u mnie w domu. Zauważyłem na nowym mniej chmur. Może teraz - za trzecim razem będzie ok.

A czy wiesz kto wyprodukował tę nową, i jak prezentuje się obraz w porównaniu z poprzednią?
Chodzi mi o kontrast, ostrość, kolory i kąty oglądania?
 

Samq

New member
Nie wiem czy odpowiedni temat na wrzucenie pytania z innej beczki , ale tutaj moze otrzymam odpowiedz na pytanie "CZy warto" CZy warto inwestowac teraz w Samsunga UE40D7000 - za cene 3700PLN (gratis kamerka internetowa wMediaexpert) ? Z perspektywy czasu i waszej wiedzy czy sa jakies lepsze alternatywy i jakie sa najwieksze wady tej serii d7000
 

bezi

New member
Witam.
Zauważyłem że dziś zaczęła mi mrugać dioda czerwona stabdby jak oglądam TV (d7000) , wiem że pewnie gdzieś było ale coś ciężko znaleść.
Dzięki wielkie.
2. aha jak chciałem sprawdzić czy może to coś z nowym oprogramowaniem to opcja sprawdz uaktualnienia jest nieaktywna.
Pozdrawiam
 

shyha

New member
Jedyną zmianę jaką zauważyłem to bardzo szybko włączający się Smarthub i lekko polepszony czas reakcji naciskania klawiszy w pilocie.
 

weksla

New member
Bez reklam
Ale ja tez mam wrażenie że smart hub lepiej śmiga i ma szybszy czas reakcji. I np TVP VOD mi już ni wybija jak to było dotychczas, ale to raczej zasługa aktualizacji tvp vod. Wcześniej mimo szybkiego nettu (oczywiście po wifi) wywalało. Teraz wcale.
A powiedzcie mi jeszcze dlaczego na smart hubowym youtubie nie działają np teledyski? Tz wyszuka ja ale już nie odtworzy.
 

shyha

New member
Ja mega się cieszę, że w końcu w aplikacji YouTube jest parowanie z mobilnymi urządzeniami. W końcu w komórce można wyszukiwać i błyskawicznie wyniki wyrzucać na TV.

P.S. widzę, że aplikacja na Androida jest już stara ... tylko mi nie mówcie, że ta opcja z naszym TV była dostępna od miesięcy :p
 
Ostatnia edycja:

sisimon

New member
witam, zastanawiam się nad aktualizacją firmware w TV. Od 6 m-cy nie aktualizowałem. Czy nowy soft coś wnosi lub poprawia w stosunku do poprzednich ? Przedtem aktualizowałem soft od razu po ukazaniu się do czasu jak wgrałem nowy firmware do kina domowego HT-D5530 i skończyło się oglądanie filmów mkv na tym sprzęcie. Wprowadzili w tym roku zabezpieczenie CINAVIA. Jak bluray wychwycił że ścieżka DTS idzie nie z płyty to wyłacza dzwięk. Pół roku czekał aż Sammy coś wymyśli i muszę przyznać że się postarał. Udało mi się przywrócić oryginalne firmware w kinie. Samsung nie pozwala na wgranie starszej wersji niż ta która jest w urządzeniu. Tak nie powinno być. Dlatego się zastanawiam czy czegoś w TV też nie wymyślili ? Pozdrawiam
 

weksla

New member
Bez reklam
Aktualizuj śmiało kilka rzeczy poprawili od czasu Twojego softu, ciut inne menu, szybszy smart hub. Chociaż ostatnie 2 albo 3 aktualizacje wg mnie nic nie wnoszą a samsung juz przestał się chwalić co poprawił.
 

darkbart

New member
witam, zastanawiam się nad aktualizacją firmware w TV. Od 6 m-cy nie aktualizowałem. Czy nowy soft coś wnosi lub poprawia w stosunku do poprzednich ? Przedtem aktualizowałem soft od razu po ukazaniu się do czasu jak wgrałem nowy firmware do kina domowego HT-D5530 i skończyło się oglądanie filmów mkv na tym sprzęcie. Wprowadzili w tym roku zabezpieczenie CINAVIA. Jak bluray wychwycił że ścieżka DTS idzie nie z płyty to wyłacza dzwięk. Pół roku czekał aż Sammy coś wymyśli i muszę przyznać że się postarał. Udało mi się przywrócić oryginalne firmware w kinie. Samsung nie pozwala na wgranie starszej wersji niż ta która jest w urządzeniu. Tak nie powinno być. Dlatego się zastanawiam czy czegoś w TV też nie wymyślili ? Pozdrawiam

Witam

Mam straszną prośbę, kilka dni temu sam załatwiłem swój odtwarzacz z zestawu D5550 aktualizacją zawierającą zabezpieczenie Cinavia. Jeśli możesz napisz na PW jak udało Ci się powrócić do pierwotnej wersji firmware lub podaj jakiś link. Z góry dziękuję oraz pozdrawiam.
 

weksla

New member
Bez reklam
Załatwiłes?? Tz co Ci się dzieje po wgraniu nowego softu? Ja swoj D5500 też zaktualizowałem 2 dni temu i nie widze roznicy.
 
Do góry