TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

Michalangello

New member
Mam pytanie do tych którzy mają ten telewizor dłużej (przeczytałem 20 stron w tył i odpowiedzi nie znalazłem): rozumiem, że telewizor "czyta" napisy jedynie w formacie .srt? Czy kiedyś było inaczej? Kilka razy pada tu i tam rozszerzenie .txt, ale ani przez USB ani przez All Share nie chce ich przyjąć.
 

robsoniqe

New member
Wczoraj walczyłem z 2 godziny z tym. Txt nie czyta.. Przynajmniej u mnie się nie udało.. Raz przeczytał srt..a zawsze przeczytał napisy sub. I kodowanie na wschodnią europę. I pamiętać o bitrate przy konwertowania napisów.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

LucasCorp

New member
U mnie czyta txt, ale tylko te które są z takimi nawiasami { }. Jeżeli są w innej postaci to trzeba je prze konwertować. Ja używam np. SubtitleEdit
 

Bender88

New member
Do konwersji wszelkich plików .txt do .srt polecam ten program (przeklejcie link do okna przeglądarki) - jest banalny w obsłudze:
cdrinfo.pl/download/4346180650

U mnie pliki .txt działają przez allshare, po prostu plik tekstowy - o tej samej nazwie jak plik wideo - wrzucam do udostępnionego katalogu.
 

LucasCorp

New member
Gdzie,po zakupie tv znajdę kod na 100 darmowych filmów z ipli? :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Musisz wejść w iplaFILM, w prawym górnym rogu masz zakładkę KOD, i tam wybierasz "Kod do pakietu StoFILM". Lepiej spisz sobie ten kod, bo nie wiem czy on będzie potem widoczny. No i ważny jest tylko przez 30 dni od aktywacji :)
 

weksla

New member
Bez reklam
Hej.
No i jak z ta kamerką, pytanie kilka postów wcześniej na stronie 78. Pilnie zależy mi na odpowiedzi. pozdro
 

robsoniqe

New member
Fajnie ze w ogóle coś jest :) sam tvn player mnie uszczęśliwia ze nie muszę włączać kompa..
A właśnie naszło mnie pytanko.. Mam galaxy s2. Sterowanie działa i pisanie.. Ale czytałem ze ten pilot dotykowy wyświetla obraz aktywnego kanału.. Czy na s2 też można? Czy to już tylko pilot?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

weksla

New member
Bez reklam
Z tego co wiem to na galaxy s II można i jest taka aplikacja gdzieś na android market, u mnie na galaxy s (jedynce) działa wszystko prócz dual tv.
 

shyha

New member
Mam Galaxy S2 - Działa działa ten Clone Mode/ Dual TV...ale fonii nie mam. Ale nie bawiłem się tym długo. Jest opóźnienie jakieś 2-5s.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Potwierdzam. Działa idealnie..fonia też. Zmiana kanału powoduje zmianę na tv.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Własnie wszedłem w Android market, a tu komunikat.... " Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Play Samsung GT-I9001. " czy rzeczywiście nie działa na Galaxy 9001 ?!:?:
 
Do góry