TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

robsoniqe

New member
Mam to samo.. Szukałem i nie dostrzegłem w pudle..
p.s oglądam na analogowej tv władcy pierścieni i man wrażenie ze czasami zwalnia.. Nie ze przycina ale jakby zwalnia podczas dynamiczny scen. Coś trzeba kliknąć w tv?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

shyha

New member
Mam to samo.. Szukałem i nie dostrzegłem w pudle..
p.s oglądam na analogowej tv władcy pierścieni i man wrażenie ze czasami zwalnia.. Nie ze przycina ale jakby zwalnia podczas dynamiczny scen. Coś trzeba kliknąć w tv?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

U mnie to samo. Przycinało w interwale 2s. Pytanie czy to problem z naszym TV czy może z sygnałem TVN dał ciała.
Był poza tym rozjazd dźwięku i obrazu kilka ms.
Jestem ciekaw o co kaman...
 

robsoniqe

New member
Mówisz o tym samym filmie? Obserwowałem reklamy i tam już była pełna płynność. A w filmie szczególnie a biegu czy przy oddaleniu kamery na szeroki plan lekkie zwolnienia. I pytanko extra.. Filmy z dysku mkv powinny być czytane bez problemu prawda? I dlaczego nie mogę odpalić filmiku m2ts? Czy to ma coś wspólnego z aktywacja divx w ustawieniach tv?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

shyha

New member
Mówisz o tym samym filmie? Obserwowałem reklamy i tam już była pełna płynność. A w filmie szczególnie a biegu czy przy oddaleniu kamery na szeroki plan lekkie zwolnienia.

Tak, to działo się we Władcy Pierścieni na TVN. Tak zapytam kontrolnie - jaki usługodawca TV? Ja mam Vectrę Wa-wa i dekoder PVR.

Co do tego 16:9 to pewni chodzi o to, że przycinki są w momencie gdy na dekoderze jest ustawiona funkcja "dopasuj rozmiar do ekranu" lub rozciągnięcie zamiast "wyświetlaj oryginalny obraz"?
 
Ostatnia edycja:

robsoniqe

New member
Przepraszam, że tych pytań tyle..ale jak włączam TV to w polecanych jest 3d.. włączam i mam obraz sbs (obok siebie dwie kopie) jak to połączyć w jedną całość? :) przycisk 3D tools czy menu nie daje rozwiązania :p
 

mlx

New member
Przepraszam, że tych pytań tyle..ale jak włączam TV to w polecanych jest 3d.. włączam i mam obraz sbs (obok siebie dwie kopie) jak to połączyć w jedną całość? :) przycisk 3D tools czy menu nie daje rozwiązania :p


i przycisk 3D z pilota nie nakłada obrazów na siebie? to nietypowy problem - nigdy czegoś takiego nie spotkałem
jeśli on nie zadziała to nic nie pomoże - może to jakiś wynalazek na potrzeby LG i pasywnego 3D
 
Ostatnia edycja:

robsoniqe

New member
sprawdzięlm 4 różne filmy to samo jest.. mam samsunga galaxy s2. używając go jako pilota przełączając na 3d też nic się nie dzieje.. może trzeba w opcjach coś włączyć? zarejestrować?

Może to przez soft? 1017? nie widzi aktualizacji online :/
 
Ostatnia edycja:

shyha

New member
sprawdzięlm 4 różne filmy to samo jest.. mam samsunga galaxy s2. używając go jako pilota przełączając na 3d też nic się nie dzieje.. może trzeba w opcjach coś włączyć? zarejestrować?

Może to przez soft? 1017? nie widzi aktualizacji online :/

A czemu Ty grzebiesz w opcjach Menu w tym 3D skoro to trzeba wdusić na pilocie - jest tam taki przycisk 3D pod niebieskim "D".

Jeszcze odnośnie 3D. Co zrobić aby okulary same włączały się gdy jest obraz 3D na TV? Jeżeli TV nie rozpoznał, że to 3D to chociaż aby po ręcznym ustawieniu w TV okulary zaczęły działać?

Okulary niby parowałem i zawsze mam problem z włączaniem ręcznym -raz zadziała od razu, a czasami trzeba kilku prób :/
 

LucasCorp

New member
Ja również wczoraj na władcy pierścieni zauważyłem przycięcia przy szybkich scenach. Na TVN HD było to bardziej widoczne niż na TVN. W tym samym czasie na Polsat HD leciał jakiś film i tam też zauważyłem te przycięcia, natomiast po "władcy" leciał jakiś film o żmijach i tam było wszystko płynnie. Kanały odbieram z naziemnej cyfrowej w warszawie.
 

robsoniqe

New member
A czemu Ty grzebiesz w opcjach Menu w tym 3D skoro to trzeba wdusić na pilocie - jest tam taki przycisk 3D pod niebieskim "D".

Jeszcze odnośnie 3D. Co zrobić aby okulary same włączały się gdy jest obraz 3D na TV? Jeżeli TV nie rozpoznał, że to 3D to chociaż aby po ręcznym ustawieniu w TV okulary zaczęły działać?

Okulary niby parowałem i zawsze mam problem z włączaniem ręcznym -raz zadziała od razu, a czasami trzeba kilku prób :/

Ale ja tak robię.. wciskam 3D pod niebieskim i nic :/ a ale sam przycisk działa do konwersji 2d->3d wiec nie wiem dlaczego na youtubie to nie dziala.. myslalem ze moze kwestia softu.. albo jest taka opcja divx i zeby ja zarejestrowac i mam podany kod.. moze to kwestia tego?

p.s wersje youtube mam 1.012
 
Ostatnia edycja:

shyha

New member
Ale ja tak robię.. wciskam 3D pod niebieskim i nic :/ a ale sam przycisk działa do konwersji 2d->3d wiec nie wiem dlaczego na youtubie to nie dziala.. myslalem ze moze kwestia softu.. albo jest taka opcja divx i zeby ja zarejestrowac i mam podany kod.. moze to kwestia tego?

p.s wersje youtube mam 1.012

Piszesz tylko o YT. Czyli rozumiem, że filmy SBS z dysku USB odtwarza w 3D?
 

weksla

New member
Bez reklam
zaktualizuj soft do 10.20 powinno działać, youtube 3D jest od niedawna.

Co do chatów np to chodzi mi np o chaterie albo jakieś inne
poprostu czy działa na stronach internetowych tak jak zwykła kamerka usb przy kompie
 
Do góry