TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

mezjash

New member
czy ktoś z Was używa serwerów NAS? Chcę cos takiego sobie zapodać do domu i uzytkować po DLNA, ale jak to wygląda z napisami? czy są otwierane przez nasze telewizorki?
wiem ze kolega color1 ma z tym problem, a jak z resztą z Was?
 

hektor13

New member
ktos pomoże ?? 46d7000 dlaczego tv "widzi" tylko 2-4 mb/s skoro mam łacze( kablowka plus router belikn54g) 12MB/s. Przy czym na komputerze jest owe 12mb/s.
a odtwarzane filmy divx przez allshare z kompa przycinaja......
 

weksla

New member
Bez reklam
Mi z allshare nic nie przycina, ale z TVN Player po HD już tak. Łącze to UPC 25mb.
A jak sprawdzacie prędkość na tv?
Ponadto jak szybka jest karta wifi w tv? Są jakies informacje na ten temat?
 

mlx

New member
a testował już ktoś Skype wraz z kamerką video? jak działa?
czy można podłączyć dowolną pod usb czy tylko tą dedykowaną od Skype - jakoś nie trafiłem na informacje w tym temacie
 

weksla

New member
Bez reklam
a testował już ktoś Skype wraz z kamerką video? jak działa?
czy można podłączyć dowolną pod usb czy tylko tą dedykowaną od Skype - jakoś nie trafiłem na informacje w tym temacie

Też miałem zadać to pytanie, jakiej kamery należy użyć aby móc korzystać z widgetu skype?
 

marionerio

New member
ktos pomoże ?? 46d7000 dlaczego tv "widzi" tylko 2-4 mb/s skoro mam łacze( kablowka plus router belikn54g) 12MB/s. Przy czym na komputerze jest owe 12mb/s.
a odtwarzane filmy divx przez allshare z kompa przycinaja......

Mam to samo. Sprawdzałem predkosc na speedtest i mam tylko niecałe 2MB przez WIFI, a na WIFI w telefonie jest około 20Mb. Coś nie tak z ta przeglądarką, ale co?
 

rarytascom

New member
Podłączyłem kablem bezpośrednio do rotera , problem znikł iplex się nie zacina , test szybkości to około 15mb , tylko po co jest wifi w tym tv , kupiłem go ponieważ myslałem że korzystająć z wifi pozbędę się kabla sieciowego, mam zresztą sony 24ex320 z wifi w drugim pokoju i tam wifi działa jak należy nic sie nie tnie, nie można tylko zmierzyć szybkości łącza z tv poniważ nie obsługuje pluginu potrzebnego w teście.jeszcze jedno po zmianie oprogramowania na najnowszy 1018 jest trochę lepiej ale nadal się zacina , a co ciekawe 3d z inernetu po wifi idzie wzorowo.
 

rapik

New member
To chyba nie była wina ani TV ani WIFI. Wczoraj też miałem ochotę pooglądać coś na D7000 i wybór padł na Iplex-a. Już na reklamach zaczęło się pczycinać, nie mówiąc już o tragicznym buforowaniu na samym filmie. Przełączyłem na Ipla i TVN Player i tam dało się normalnie oglądać wszystko w HD.
Żona stwierdziła, że mamy za słabe łącze i sobie odpuściłem, ale dziś spróbowałem znowu uruchomiź Iplex i jestem już po senasie 2 filmów bez żadnych zacięć.
Najwyraźniej serwery Iplex-u są w niedziele tak obciążone że nie dają rady. Z Samsungiem jest wszystko OK :)
 
Do góry