TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Hartson

New member
Bez reklam
Byłem wczoraj w Saturnie w Warszawskich Złotych Tarasach. Obok siebie stały C8000 i C650. Na obu LCD leciało to samo demo Sama. Co mnie zaskoczyło, to, że na C8000 czerń jakby wpadała w ciemny fiolet, tak jakby była zaniebieszczona, czego nie dostrzegłem na C650. Nie wiem, może to kwestia odpowiednich ustawień C8000, które zlikwidują to zaniebieszczenie - może niech posiadacze C8000 wypowiedzą się, jak u nich z czernią w tym LCD. Bo ogólnie C8000 prezentował się dobrze. Szczególnie na słowa uznania zasługuje jakość wykonania (zewnętrznego).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam,prostokatna podstawa jest z tego co wiem w B8000 i w C9000 jest taka sama z tym,ze w C9000 cała elektronika jest wlasnie w podstawie pod spodem z tylu gniazda fajnie to wyglada i dlatego grubosc C9000 to tylko 8mm.Warto moim zdaniem dolozyc do C8000.Zmiesci sie na Twoj stolik.Za pare miesiecy bedzie taniej chyba,ze kryzys z Grecji rozszerzy sie na Hiszpanie,Portugalie to bedzie pozamiatane na dluzej, pozdr.

Hej dzieki za odpowiedz. A ty masz juz ten lcd czy tez myslisz nad kupnem?
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do hartsona

Byłem wczoraj w Saturnie w Warszawskich Złotych Tarasach. Obok siebie stały C8000 i C650. Na obu LCD leciało to samo demo Sama. Co mnie zaskoczyło, to, że na C8000 czerń jakby wpadała w ciemny fiolet, tak jakby była zaniebieszczona, czego nie dostrzegłem na C650. Nie wiem, może to kwestia odpowiednich ustawień C8000, które zlikwidują to zaniebieszczenie - może niech posiadacze C8000 wypowiedzą się, jak u nich z czernią w tym LCD. Bo ogólnie C8000 prezentował się dobrze. Szczególnie na słowa uznania zasługuje jakość wykonania (zewnętrznego).

Witam a to byl model c 8000 46 cali czy 40? i ile kosztowal? Pozdarwiam i czekam na odpowiedz.
lolek
 

michalmichalmic

New member
Normalnie to sie szybko tych tv nie kupi a dlaczego no bo np dzis dwonie do sklepu neo.. z zapytaniem kiedy moga miec a oni mi na to my mamy na 1miesiac plazme 63cale 3d sama na wylacznosc i dlatego przeduplywem tego okresu na pewno zadnego innego sama 3d nie bedzie i co inne sklepy np. MM iSaturn maja na jakies wylacznosc i dyktuja ceny jakie chca Euro to samo a przeciez MMi satu.. nawet na avatara maja wylacznosc na 6 m-cy!!!!!! co sie porobilo z handlem i konkurencja w tym kraju? juz wczesniej dziwactwa obserwowalem jak philips sprzedawal 9704 a teraz dalsze!!! czy producent zarobi w ten sposob wiecej? sprzeda wiecej? jak szeroko wypuscili np.40C6000 to jego cena jest juz ok 3800zl i napewno sprzedali ich juz sporo a tego co sprzedadza jak w jednym sklepie po katalogowej stoja. Co to za techniki handlowe napewno nie wolnorynkowe.

Z niektorych sklepow intern. juz nawet zniknely jako zapowiedzi ze je oczekuja!!! Ale glupota Samsunga nie wykorzystali tego ze pierwsi wprowadzili 3d i juz to zaprzepascili bo zaraz bedzie sony lg i sharp w sklepach inter. i wtedy samsung bedzie liczyl straty ile przez te miesiace jak nie bylo konkurencji stracil.
 

saper_1981

New member
Braki w 3D

Z tego co sie orientuje to nie jest tak że Samsung nie chce handlować :lol:
On poprostu zbiera deklaracje z kazdej sieci z całej Polski i na tej podstawie uruchamia produkcje.
Samsunga poprostu przerosla ilosc osob zainteresowanych kupnem tego TV mimo duzych kosztow.
Tak mi sie tlumaczyl przedstawiciel :D
pzdr
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,nie do konca tak jest;mam kumpla w Stanach mieszka tam od 27 lat (czesto gadamy na Skype)jest mocno zdziwiony.Popyt na te TV w USA i na zachodzie jest tak duzy,ze nie nadazaja z produkcja(tam w Meksyku tu na Slowacji)To samo jest z Panasem.MODA,MODA!!! kryzys w Grecji chyba zazegnany to za pare miesiecy te TV beda szeroko dostepne no i TANSZE,bo teraz to sa ceny z kosmosu.pozdr.
 

dari555

New member
Ja widziałem dzisiaj 40C8000 w MM, czerń niezwykła, bo wygaszona... to jest too...!! ale był w kosmicznej cenie 8999zł, pytałem się o 55 cali to mi powiedzieli że będzie, ale cena w komputerze wyskoczyła im 15000 zł, czy oni oszaleli? kto im to kupi?
 

Daras72

New member
3d

Niestety , jest okazja żeby doić i to zrobią.
Chciałem kupić lcd lub plazme , teraz zastanawiam się nad 3D. MASAKRA !!! Nie nadążam.
O wydatkach nie wspomnę bo mi się nie chce. :evil:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,jak kupic To plazme Panasonica VT20,lub LCD-LED Samsunga C8000 na dzis,w tej chwili moim zdaniem nie ma NIC LEPSZEGO.jakosc kosztuje.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Jak juz w MM sie pojawil to dobrze, beda dawali promocje i wtedy one spadna, C7000 juz maja w promocji za 5,8tys do 7 powinna promocja dosjc, jak tu juz maja bez promocji taniej Samsung UE40C8000 3D - Telewizor z podświetlaniem LED Samsung w RTV EURO AGD

ale i tak dla mnie 7 za duzo, ja czekam przynajmniej na 6, a najlepiej 4-5 :D ale i tak kupuje w pazdzierniku to napewno troche spadnie, niech je wprowadzaja do sklepow czym w wecej sklepach bedzie tym taniej, bo jeden od drugiego taniej bedzie chcial miec
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Mam zamiar kupic model UE40C8000

Ktoś juz go ma ??

Jak w nich z cloudingiem, jak działa wygaszanie strefowe ? Nie jest chyba tak dobre jak w Toshibie LED... ?

Obawiam sie ze to przygaszanie LED działa podobnie do kitu jak w LG LH9000...

Dzwięk jest naprawdę płaski ? Przeciez TV ma podobno trzeci głośnik subwoofer ;)
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Dzis akurat ogladalem 40C8000 i powiem tak.. telewizor rewelacyjny!! czern super i ta super wyrazistosc, cos niezwyklego..
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
jtd

A nie widziales pod katem ze obraz robi sie granatowy... no i czytałem ze to wygaszanie LED nie tak za dobrze działa...

Ja widziałem model C7000 i wpadał własnie w brzydki granat a nie czerń
 

Hartson

New member
Bez reklam
Niestety ten obraz to nawet na wprost jest granatowy i to w oświetleniu.
Np. na C650 tak nie jest.
 

jtd

New member
Bez reklam
Sprawdzalem katy na C7000, C750 i na C8000, akurat staly obok siebie i powiem tak, roznica w katach jak i w jakosci samego obrazu jest duzo duzo na plus w C8000 :)
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Przeciwnie, na C8000 czern na wprost jest najlepsza jaka widzialem wczoraj w sklepie
 

jtd

New member
Bez reklam
Media Markt. Zdanie o C750 jest takie - jakosc obrazu prawie w niczym nie roznila sie od jakosci obrazu w C7000 (czern, katy, ostrosc)

Co wiecej.. porownalem C8000 do plazmy Panasonica VT20.. czern lepsza w jasnym pomieszczeniu w C8000, ostrosc podobna, kolory podobne, ale widzialem migotanie w VT20.. W nocy czern zapewne lepsza w VT20
 
Ostatnia edycja:
Do góry