TV LCD LED Samsung 7 c7000 (40" 46" 55") Wszystko o serii c7000 opinie testy

Robertk2

New member
sam c7000

Witam szanownych forumowiczów

Jestem od niedawna posiadaczem tel. 55C7000 i stwierdzam, że u mnie też jest bardzo nierówne podświetlenie matrycy. Serwis odpowiedział, że to normalka i mogą zabrać telewizor ale nic z tym nie zrobią.
 

benk07

New member
Witaj w klubie użytkowników telewizorów LED:)
Ja się przyzwyczaiłem do tych kliku chmurek. Poza tym sprzęt sprawuje się dobrze - odpukać - i oglądanie na nim wszelkich materiałów (nie tylko HD) sprawia mi dużo przyjemności.
Oczywiście, podświetlanie mogłoby być lepsze, ale czarnych plansz staram się nie oglądać zbyt natrętnie;-) . Gdyby była szansa, że producent jest wstanie wymienić matrycę na lepszą, to może bym się bawił z serwisem, ale jak sam napisałeś, póki co "ten typ tak ma". I musielibyśmy mieć szczęście aby trafić na znacząco lepszy egzemplarz - zupełnie pozbawiony tej przypadłości.
Ale monitoruję temat, jeśli poprawi się technologia, a mój tv będzie jeszcze na gwarancji, to może zawalczę, licząc na wymianę...

Pomyśl tak, gdyby nie technologia LED, to te Samsungi nie byłyby tak obłędnie smukłe.
Coś za coś, chmurki za przyklejony do ściany tv:lol:
Czy to nie wygląda świetnie (na wieszaku linkowym)?
img0322zx.jpg

A to dwa "grubasy" w mojej firmie. I nie są wcale jakoś bardzo stare, Jeden z nich - ten pierwszy - to Sony EX500.
img0320yq.jpg

img0321wi.jpg
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam masz racje wyglada swietnie i to jest to.Do kolegi Robertk2 ogladaj swoj TV przy dowolnym wlaczonym swietle,aby nie padalo na TV.Chmurki "znikną"pozdr.
 

Robertk2

New member
cd

Witam masz racje wyglada swietnie i to jest to.Do kolegi Robertk2 ogladaj swoj TV przy dowolnym wlaczonym swietle,aby nie padalo na TV.Chmurki "znikną"pozdr.

Wielkie dzięki panowie.
Wczoraj ściągnąłem z sieci kilka demek filmów 3D i powiem krótko REWELACJA. Cała rodzina była zachwycona efektami. Avatar na BD po prostu żyleta.

Dla zainteresowanych podpowiem, że wczoraj ten TV, RTV euro obniżył cenę o kolejne 200zł. na swojej stronie . Teraz kosztuje 9.290 z czego można odzyskać 500 zł od Samsunga.

Pozdrawiam
PS.
Ja przy zakupie ubezpieczyłem swój TV od przypadkowych zniszczeń:eek:k:
 

Duobix

New member
Dekoder? CI? Nagrywanie?

Mam dekoder Polsatu, jednakże chciałbym wykorzystać złącze CI w telewizorze-ale nie chcę brać na nowo polsatu, po prostu chcę kupić tą kartę CI, polecacie jakąś?

Druga sprawa. Mam dysk twardy, przeformatowany przez telewizor, ale za cholerę nie chce nic nagrywać-po przyciśnięciu przycisku nagrywania na pilocie pokazuje się okienko "niedostępne" i po zabawie. Do telewizora podłączony jest dekoder samsunga przez HDMI.
 

benk07

New member
Niech mnie ktoś skoryguje, jeśli się mylę, ale opcja nagrywania jest limitowana do sygnału z cyfrowej tv naziemnej. Nie wiem jak jest z sygnałem sat z karty CI. Z pewnością jednak ten telewizor nie nagra materiału z jakiegoś ustrojstwa zewnętrznego (vide zewnętrzny dekoder sat. lub kablowy).
To wszystko jest oczywiście związane z ochroną praw (czytaj: HDCP).
I jeszcze jedno. To co się nagra i tak może być odtwarzane wyłączenie na tym konkretnym tv, który umożliwił nagrywanie (znowu HDCP).
 

JonnyB

New member
Witam,

jak tam spisuja sie Wasze C7000 bo przymierzam sie do zakupu 46'C7000, chociaz waham sie jeszcze pomiedzy nim a Sony 46HX803
 

benk07

New member
Mój 55C7000 spisuje się dobrze (odpukać). Poza kwestią nierównomiernego podświetlania matrycy, która była przez wiele osób opisywana w tym wątku (przeze mnie też), to ten tv nie ma jakiś fundamentalnych niedociągnięć. Są oczywiście sprawy drobniejsze (jakieś wkurzające funkcje lub brak jakiejś funkcji), ale który tv jest idealny?
 

lukas_omo

New member
Obraz w Samsung 55"c700 3D

Posiadam ten tv od 3 dni. Ogólnie kolory i obraz dają radę, ale gdy ekran jest ciemny podczas jakiegoś filmu to nie wygląda to już tak ciekawo.
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć czy takie jasne plamy to jest coś normalnego w tym tv? czy będzie się jeszcze pogarszać? a może mam jakiś wadliwy egzemplarz.
W moim poprzednim zwykłym LCD 32" czegoś takiego nie zauważyłem, a ma już parę latek.

Proszę o pomoc. Dzięki.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    166,7 KB · Wyś: 1754

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,w Twoim poprzednim LCD jest "cała jasna plama" i dlatego nie zauwazyłeś,bo nie miałeś do czego porównać.Teraz masz i to widzisz.Moja rada zmiejsz troche podświetlenie,jasność,włącz jakiś kanał z dobrym filmem i o plamach zapomnisz.A jak chcesz oglądać chmurki to wyjdż na dwór może złapiesz jakiś ładny zachód słońca-powodzenia-pozdr.
 
Panowie graliście w gry 3D na PS3 na Samsungu 40 C7000/7700
Jak to wyglada bo zastanawiam sie czy warto, czy wziasc jakis inny tv 200hz ale bez 3D.

pzdr.
 

magikus007

New member
Krótko
- Podświetlanie widać przy czerni, ale nie ma co popadać w paranoję jak się ogląda filmy to nie przeszkadza
- Świetny wygląd tv i pilota - sprawa może gustu ja w tej cenie nie widziałem lepszego TV
- cena 4,5 w Neonecie z 46C7000 (po 5 min negocjacjach)
- zarejestrowałem w Samsung Ekspres Serwis , tego chyba nie ma konkurencja
- doznałem szoku jeżeli chodzi o widżet Vimeo i kanały HD - jakość extra !!!
- z bajerów np pilot z Samsung Apps na galaxy S po wifi działa super, można wykorzystać min jako klawiaturę do TV (mapg google itp ze swype działają znacznie lepiej ;)
 
Do góry