Tv lcd czy warto kupic ?

mehoow

New member
Witam tak jak w temacie chciałbym kupic tv za ok 5k i męczy mnie pare pytań . Przede wszystkim czy nie lepiej byłoby się wstrzymać z kupnem do 2017 roku może pojawią się nowe lepsze propozycje , kolejne pytanie czy telewizor lcd w ogole jest dobrym wyborem czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto , dużo czytam i kazdy tv mimo takiej ceny ma sporo wad dlatego zastanawiam się w jakim tempie będą tanieć oledy i czy nawet teraz nie lepiej kupić jakiś oled bo widzę , że za ok 7k można już dostać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W 2017 będzie podobnie jak w 2016.
Czyli na początku nowe modele będą drogie i będą tanieć. Ale znów wejdą nowe i znów...
Raczej chodzi o dobry dobór w klasie cena do jakości.
Za 5 tyś ma 4K i 100Hz LCD.
Oled masz fullhd i sporo jeszcze kłopotów.

Podaj proszę jakie masz preferencje i jakie warunki oraz potrzeby.
Najlepiej odpowiedz proszę na pytania :
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...przygotuj-odpowiedzi-na-ponizsze-pytania.html
 

mehoow

New member
byłem skłonny już kupić philipsa 6561 ale widze teraz , że cena philipsa 7101 jest zbliżona do 6561 i zastanawiam się czy warto troche dopłacić czy jest między nimi jakaś zauważalna róznica ?Ewentualnie widzę też promocję tv panasonic TX-55CX700E w cenie 3790 zł , jak wygląda on na tle tych philipsów ? Dodam , że został on przeceniony z 4.7k . Podobnie inny model TX-55CX740E został przeceniony z 5.9k na 3.9k nie znam się więc nie wiem czy to jakaś sciema czy jak.

Zastanawia mnie też czy lepiej kupić tańszy tv z przedłużoną gwarancją od przypadkowych szkód czy lepiej cała kwote przeznaczyć na lepszy tv, jak wygląda awaryjność tych telewizorów.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Starego Panasonica nie polecam z uwagi na słabe podświetlenie strefowe.
Jeśli Panasonic to 50DX750 za 4550 zł za kalibracją lu 58DX750 za 6350 zł z kalibracją.
Philips 55PUS7101 jest teraz jeszcze tydzień w promocji za 3999 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
 
Do góry