TV LCD 37 cali - co wybrać?

silvio2000

New member
Witam.
Na wstępie to zaznacze, że przeszukiwałem forum w tej sprawie i wciąż mam wątpliwości.
Otóż problem co wybrać?
Jestem zdecydowany na 37 cali HD-ready rozd 1366 x 768, bo:
- odległość oglądania - 2 do 4 m
- obecnie kablówka, zatem zwykły sygnał, może kiedyś jakiś cyfrowy
- bez podłączania gier typ PS bądź xbox
- oglądanie: tv, dvd, podłączenie laptopa (oglądanie filmów z laptopa)
- cena max 2500 (biorąc pod uwagę zakupy w sieci, bo w sklepach jest duuuuuuuużo drożej)
Zaznacze, że 2500 zł to cena tv w wersji Full HD, a HD-ready sa tańsze, i wolałbym ta opcje z tańszymi :)
Jest tego naprawde duuuużo i mam ból głowy.
Ja skupiłem się na tych modelach:
sharp lc-37d44e
samsung le37a451
lg 37lg3000
toshiba 37av500
nie patrzyłem na sony i panasonica
co sądzicie o tych modelach a może ktoś ma jakąś alternatywe to tez wezmę pod uwagę.
patrzyłem również na te modele;
sharp lc-37b20e
samsung le37a551
lg 37lg5000
toshiba 37xv500
ale to są Full HD i szczerze mówiąc nie chce dokładać do tych Tv
kurcze troche tego dużo no ale widzicie sami, że jest problem co wybrać :))
mam nadzieję, że znajdzie się chociaż pare osób, które zmierzy się z tym problemem i mi pomoże.
pozdrawiam
 

silvio2000

New member
witam.
widzę, że marnie ten wątek idzie, a prawde mówiąc to mało jest postów na temat 37-ek, większość się obraca od 40 w górę, a jeśli juz to powyżej 3 tysi, co znaczy że nie można nic tańszego kupić??
a sa przecież 37-poniżej tej kwoty, sprawdzałem na cenoholit bądź ceneo pomiędzy 2500-3000 i pokazało kilka fajnych egzemplarzy, spróbujcie, zobaczcie i może cos doradzicie


pozdro
 

janusz

New member
Bez reklam
Wymienione LCD z drugiej grupy (Full HD), grają lepiej od tych z pierwszej grupy (HD Ready), przy sygnale SD. Są droższe bo lepsze pod każdym względem, a nie z powodu rozdzielczości. Choć przyznaję, że różnica nie jest porażająca. Nie wiem co lepiej wybrać, ale myślenie, że HD Ready jest tańsze to jak wiara, że Polonez jest tańszy w utrzymaniu.
 
Do góry