TV i monitor komputerowy w jednym

WuWu

New member
Jako, ze mój stary monitor poleciał chcę kupić nowy. Ale pomyśłałem czy by nie 2 w 1. Czy są jakieś godne uwagi telewizory LCD 20 - 24 " 16:9 i jednocześnie mogące służyc za monitor komputera?
Monitory z tunerem nie pasuja bo do pracy jako TV wymagaja komputera.
 

tom_net

New member
Właśnie nie potrzebują! Ja polecam LE23R71B, sam mam taki i praca na nim jest rewelacyjna dla mnie! W vobisie mają na niego dobrą cenę.
 

tom_net

New member
Moniotry/telewizory(Monitor z tunerem) są zwykłymi monitorami wzbogaconymi o TUNER TV, natomiast Telewizory/monitory (TV LCD) to odwrotność - wzbogacone o możliwość podłączenia komputera. Jeżeli chodzi o Monitory/telewizory to raczej jakością samej telewizji nie powalą, trzeba także zwracać uwagę na rozdzielczość, zacytuję także pana M. Konopka z forum MVA.pl (to nie reklama) "LCD TV to nie tuner dodany do monitora, tylko telewizor LCD, w dodatku ze specjalnymi technologiami jego produkcji (prawdziwe LCD TV, a nie udawane poprzez wstawienie zwykłej matrycy o specyficznym aspekcie). (...)". Także pomiędzy nimi są pewne różnice technologiczne - procesory i inne elektroniczne podzespoły i sama matryca się różni.
 
Ostatnia edycja:

WuWu

New member
Chciałem ten LE23R71B.
Jednak zona stanowczo zaprotestowała przeciwko czarnemu telewizorowi do sypialni :confused:
Musi byc coś w jasnej obudowie :niewiem:
 

tom_net

New member
Ostatnia edycja:

tom_net

New member
Jako takiego wejścia PC nie ma niestety, nie wiem czy HDMI obsługuje PC, myślę że telefon na infolinię konieczny lub do jakiegoś sprzedawcy.
 
Do góry