TV HD w polskiej TK Multimedia

przemo73

New member
Bez reklam
Nie przejmuj się tym,każdemu takie pismo wysyłali.Ja kilka dni temu przedłużyłem umowę na Platynkę 12 miesięcy 39 pln.

Rozumiem. Także przedłużyłem na 12 miesięcy za 39 zeta. Wystartuje mi od 1 lutego.
Nie rozumiem jednak tych zmian. Chyba że jakieś pakiety c+ będą oprócz Platinum.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

neuroPL

New member
Ja od początku mam Platynę a pismo dostałem ale nie ważne i nie ma co się przejmować:) MM,mogłaby dodać ES2 HD,TVP Sport HD,MGM HD,Polsat Film HD i paczkę TVN HD.Taką mam nadzieję:)
 

Alundro

New member
Witam. Mam pytanko do użytkowników TV cyfrowej z Łodzi - czy mieliście może przez ostatnie dni problemy z np TVNem HD, TVN 24, TVP Info , TLC ( tzn sygnał się przycina ) ? U mnie rwie co kilka sek a w menu pokazuje słabą moc sygnału. Pozdrawiam.
 

pawel1304

New member
A ja mam takie marzenie, żeby w końcu MM zaczęła coś wspominać o kartach CI. Co mi po tych wszystkich kanałach jak sen z powiek spędza dekoder, który mi wszystko szpeci i powoduję plątaninę kabli. Nie mówiąc o tym, że super sprawą byłaby możliwość wybierania poszczególnych kanałów, które chcemy mieć w abonamencie. Bo w zasadzie góra 10 tylko oglądam, a reszta jest mi zupełnie nie potrzebna.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Witam. Mam pytanko do użytkowników TV cyfrowej z Łodzi - czy mieliście może przez ostatnie dni problemy z np TVNem HD, TVN 24, TVP Info , TLC ( tzn sygnał się przycina ) ? U mnie rwie co kilka sek a w menu pokazuje słabą moc sygnału. Pozdrawiam.

Oglądam często dwa pierwsze i problemów nie zauważyłem.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
moduł CI

Ja też pytałem u nas w BOK i odpowiedziano mi że moduły CAM w ogóle nie są planowane.Mają być natomiast nowe,bardziej funkcjonalne dekodery.Jakie modele i marki nie umiano mi powiedzieć.
 

mirolop

New member
Ja pod koniec grudnia 2013 roku wyslalem maila do dzialu technicznego i otrzymałem odpowiedz ze jest planowane w roku 2014 wprowadzenie modulow CAM. Panie z BOK nic niebeda wiedziały na ten temat, prędzej dzial techniczny. Zerojedynka a Ty się udzielasz i tu i na satkurier, tak samo jak i ja. :) Tam tez na satkurier o tym wspominałem ze maja być wprowadzone moduly CAM i będzie wybor. Pozyjemy zobaczymy
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie mogę napisać skąd wiem, bo musiałbym Was pozabijać ;-). Wystarczy jednak prześledzić moje posty by zauważyć, że mam zdolności jasnowidzenia...
 
Do góry