TV HD w polskiej TK Multimedia

1Saracen

New member
wolne przełączanie kanalow

od czasu do czasu tak własnie zachowuje się dekoder nazwa jego to chyba ADB taki srebrny .Czas miedzy zmianą kanału trwa ponad 2 min. Pomaga tylko wyjęcie wtyczki ,ale zanim sie zaladuje to też mija trochę czasu .Czy mozna temu zaradzić czy TTTM ?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nowy Rok

Witam ! Czy może ktoś ma wiadomości, czy w Nowym Roku nasza MM wzbogaci nas nowymi programami/pakietami?/ w swojej ofercie ? Osobiście chciałbym pakiet HD z TVN-u i TVP Sport HD....
 

bourbon

New member
Bez reklam
Też jestem ciekaw jak będzie z TVP Sport HD. Pewnie nie byłoby problemu, gdyby TVP w ogóle udostępniła tylko wersje HD, a SD zlikwidowała.
 

fenster0

New member
witam czy moze ktos napisac co teraz maksymalnie mozna utargowac podpisując nowa umowę?
Chciał bym
Telewizja suprbox lub maxbox
dekoder pvr
internet 12mb mile widziane wiecej ;)
+ canal+ platinium

Lokalizacja Rzeszów
oferta dla nowego abonenta

jesli ktos cos wie był bym wdzieczny Pozdrawiam
 

flisu

New member
Dzisiaj przedłużyłem umowe na następny rok MaxBox + Nagrywarka + 60Mb za 128zł. Do tej pory miałem to samo za 119zł lecz nie mogłem zostać na tej promocji ponieważ jest ona dla nowych abonentów. Chcący być nowym musiał bym odczekać 3 miesiące kwarantanny taki mają przepis.Tarnów.
 
Trzeba było złożyć wypowiedzenie, zaraz by się znalazła odpowiednia promocja. Oczywiście najlepiej to zrobić odpowiednio wcześniej

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Kenaz

New member
ZMiana dekodeórów jest prawpodonbnie spowodowana z problemami z obecnymi. Z tego co mi wiadomo, maja to nie byc ADB....bo sie nie sprawdzily a samsunga. Chociaz....owy nowy dekoder ma miec (podobno) dotykowe przyciski....wiec raczej mowa o tym Kaonie...
Ja od poczatku trwania umowy botykam sie z problemem dosc czestego podwojnego przeskakiwania kanałow, sporadycznym wylaczeniem dekodera itd... Firma ADB ma bardzo niewałsciwe podejscie do klienta, w zasadzie do MM, bo oswiadczyla, ze wprowadza poprawke jesli liczba zgloszen problemu/ów osiagnie ileś tam.... A z tego co mi wiadomo, samo wyłączanie dekodera jest bardzo rzadkim efektem, ale istnieje.
 

kubus76k

New member
ZMiana dekodeórów jest prawpodonbnie spowodowana z problemami z obecnymi. Z tego co mi wiadomo, maja to nie byc ADB....bo sie nie sprawdzily a samsunga. Chociaz....owy nowy dekoder ma miec (podobno) dotykowe przyciski....wiec raczej mowa o tym Kaonie...
Ja od poczatku trwania umowy botykam sie z problemem dosc czestego podwojnego przeskakiwania kanałow, sporadycznym wylaczeniem dekodera itd... Firma ADB ma bardzo niewałsciwe podejscie do klienta, w zasadzie do MM, bo oswiadczyla, ze wprowadza poprawke jesli liczba zgloszen problemu/ów osiagnie ileś tam.... A z tego co mi wiadomo, samo wyłączanie dekodera jest bardzo rzadkim efektem, ale istnieje.
Kolega chyba nie czytał tematu. Pisane było wcześniej ze nowe dekodery to 3831CD ADB i faktycznie nie ma na tych dekoderach standartowych przycisków jest jeden dotykowy od POWER. Widziałem taki dekoder bo juz u mnie w mieście takie zakładają.:D
 

Kenaz

New member
Moze i o ten dekoder chodzi :) Podałem zaslyszane informacje. Ja na pewno poprosze o nowy model i oby był szybszy i pozbawionych wystepujacych u mnie wad.
 

mirolop

New member
@Bourbon Odnosnie TVP Sport to będzie to przejście z nadawania w SD na HD. Nie będzie dwóch wersji TVP Sport i TVP Sport HD lecz tylko będzie od 12 stycznia TVP Sport HD.
 

mirolop

New member
To jest tylko moje zdanie, ja czytając info ze TVP Sport uruchomi program w jakości HD rozumiem to tak iż tego dnia zostanie wylaczone nadawanie w SD i będzie tylko wersja HD. Przeciez oni w chwili obecnej musza specjalnie dokonywać upscalingu z HD na SD na TVP Sport niektórych transmisji. Po co w takim razie będą dwie wersje? Jeśli jestem w bledzie to przepraszam, Może nieumiem czytac ze zrozumieniem tego co czytam.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dostaliście pismo o zmianach w pakiecie Canal+ od kwietnia? Nic z tego nie rozumiem. Tym bardziej że namawiają do zakupu pakietu platinum na 12 miesięcy za 39 zeta.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

mckk

New member
Jeśli ktoś planuje zakup w multimedii to odradzam, telewizja mi teraz nie działa od 3 dni a internet co 10 minut się wyłącza od wczoraj wieczorem.
 

Wolfram

New member
Dzisiaj przedłużyłem umowe na następny rok MaxBox + Nagrywarka + 60Mb za 128zł. Do tej pory miałem to samo za 119zł lecz nie mogłem zostać na tej promocji ponieważ jest ona dla nowych abonentów. Chcący być nowym musiał bym odczekać 3 miesiące kwarantanny taki mają przepis.Tarnów.

A może wcześniej miałeś stary pakiet DTV, który obecnie nie jest w sprzedaży?
 
Ostatnia edycja:

mckk

New member
Problem z telewizją mam odkąd dostałem nowy modem od multimedii bo będę miał internet 30mb, co z tego skoro i tak będzie chodził do dupy i wyłączał się.
 

neuroPL

New member
Dostaliście pismo o zmianach w pakiecie Canal+ od kwietnia? Nic z tego nie rozumiem. Tym bardziej że namawiają do zakupu pakietu platinum na 12 miesięcy za 39 zeta.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4


Nie przejmuj się tym,każdemu takie pismo wysyłali.Ja kilka dni temu przedłużyłem umowę na Platynkę 12 miesięcy 39 pln.
 
Do góry