TV HD w polskiej TK Multimedia

Fruciak

New member
W Kaliszu dostępne nowe kanały HD, MiniMini HD, Planete HD, Teletoon HD, Fight Klub HD, Novela HD, TELE 5 HD, TVS HD, StarsTV HD, E! HD, TLC HD, Universal Channel HD :)
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do dobrze poinformowanych.
Czy rozważana jest możliwość włączenia w kablu MM pasma z multiplexami dvb-t?
Przydałoby się to włączenie (kiedyś w Szczecinie próbowano i działało przez kilka godzin bez zastrzeżeń) na telewizorze w drugim pokoju, gdzie mam tylko analog a tv obsługuje dvb-t.
 

mirolop

New member
U mnie w Wysokiem Mazowieckiem jest w kabel wpuszczone DVB-T wszystkie MUX-y, wpuścili od 1 sierpnia, w niektórych miejscowościach jest DVB-T w kabel wpuszczone a winnych nie, musisz zadzwonić do nich i się spytac o to.
 

tolesi

New member
Do dobrze poinformowanych.
Czy rozważana jest możliwość włączenia w kablu MM pasma z multiplexami dvb-t?
Przydałoby się to włączenie (kiedyś w Szczecinie próbowano i działało przez kilka godzin bez zastrzeżeń) na telewizorze w drugim pokoju, gdzie mam tylko analog a tv obsługuje dvb-t.

W Ełku na kanałach 67,68,69 wrzucone są całe 3 muxy DVB-T , i pomimo, że mam tylko wykupiony internet wszystkie ładnie mi odbierają.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i mamy super promocję na pakiet Canal plus.... 59zł za full. Normalnie jaja sobie robią z tą ceną!
źródło Media2.pl
 

przemo73

New member
Bez reklam
Stare kanały C+ w MM kosztowały w promocji 29,90. Były to wtedy: C+, C+Film, C+Sport, C+Gol. Czyli około 7,50 zeta za kanał. Za dodatkowe 4 złote, dostawaliśmy Film i Sport w HD. Czyli za jeden kanał z tej paczki w jakości HD płaciliśmy 9,50. Teraz mamy 6 kalałów w jakości HD więc idąc tym tropem wyliczeń mamy 57 zeta za pakiet. Zrobili 59 i na niższą cenę bym nie liczył.

Send my Sagem mx6
 

maple

New member
... Teraz mamy 6 kalałów w jakości HD więc idąc tym tropem wyliczeń mamy 57 zeta za pakiet. Zrobili 59 i na niższą cenę bym nie liczył.

Send my Sagem mx6

Tylko ciekawe, czemu np. UPC (35,00 za Platinum), a nawet mniejsza, lokalna sieć kablowa Petrus (49,90 za Platinum) mają niższą cenę? Albo MM ma kiepskich negocjatorów, albo lepiej na tym zarabia.
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
Trochę mnie to dziwi tyle czasu negocjowali, a nic tak naprawdę nie ugrali i żadnej atrakcyjnej oferty na C+ nie ma. Jak dla mnie porażka
 

przemo73

New member
Bez reklam
Właśnie rozmawiałem z Panią z BOK. Zaproponowała mi promocję za pełną paczkę za 49 zeta. Najprawdopodobniej ma to związek z tym, że aktualnie mam wykupiony Canal+ na starych zasadach.
Nie potrafiła powiedzieć jak długo będzie otwarte okno z pełnym pakietem.
 

casanova07

New member
Witam, ktoś mi pojaśni co to za akcja przechodzenia automatycznego na nową umowę dla tych, którzy do dziś nie rozwiążą umowy? Zalatuje mi nc+
na 30minut przed zamknieciem biura ponad 40 osób w kolejce (szok), więc nawet nie załatwiłem swojej sprawy...
 

przemo73

New member
Bez reklam
BOK jest do 20:00. Może telefonicznie coś się da załatwić.

A może chodzi o to, że jak ktoś do końca września podpisze umowę na C+ to jeszcze będzie na starych zasadach, za 29,90. Skutkuje to automatycznie otwarciem pełnego okna do końca umowy.

Send my Sagem mx6
 
Ostatnia edycja:

casanova07

New member
Właśnie o to chodzi, że nie da się telefonicznie zrezygnować z darmowego hbo przez 2m-ce(w praktyce 1) tylko osobiście, a BOK u Nas do 18.

Raczej o C+ nie chodziło, bo to za świerze, może Ci co mieli stare umowy trwające są automatycznie przenoszeni na tą nową telewizję digital tv (super box itp).

No a z C+ to przegięcie pały, do tej pory za 35zł były 4+2hd a teraz 39zł za 2! family ....
19 29 39 to by były dobre ceny za te pakiety

Właśnie rozmawiałem z Panią z BOK. Zaproponowała mi promocję za pełną paczkę za 49 zeta. Najprawdopodobniej ma to związek z tym, że aktualnie mam wykupiony Canal+ na starych zasadach.
Cena na pograniczu rozsądku, kwestia czy ktoś namiętnie ogląda C+ czy sobie chce obejrzeć np. LM+SGP.. czy to sie opłaca.
Bardziej bym sie martwił tym, że cena 49zł będzie dla tych co mają podpisaną umowę (zawsze to kolejne pare złotych dla MM) a jak Ci się skończy (a wiemy, że C+ tylko na pół roku) to promocyjne 59zł jak przedłużysz, jak zapomnisz sobie to ci na fakturce wybije 69zł
 

xolzok

New member
Bez reklam
Mnie udało się zrezygnować telefonicznie z darmowego HBO. Powiedziałem że o takiej możliwości poinformowano mnie przy zawieraniu umowy co z resztą było prawdą.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry