TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zależy jak na to spojrzeć, ja się przecież nie upieram, że mam jakąś super ofertę - mi pasuje. Płacę mniej niż wcześniej...
Ale jak już wcześniej napisałem to zapomnij o takiej ofercie w rejonie miasta, gdzie nie ma konkurencji..
 

maciekalisz

New member
Kupiles za 15 zeta nawet nie wiesz co no teraz mi sie humor poprawil heh.
Pb masz w pakietach vod to 16 filmow za darmo a 4 zmieniaja sie co tydzien.

P.S. juz widze jak wlasnie biegasz pilotem po vod :)

Wysyłane z mojego PMP5570C za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Wcale pilotem nie biegam he, he oryginalny to nawet nie wiem gdzie mam, używam logitecha i nawet nie przypisałem mu tej funkcji...:D
Jak chce dobry film obejrzeć do BD odpalam....
 

mustang77

New member
Skandal BOA Brzesko

Ten mail to potwierdzenie@multimedia.pl tak na marginesie. A bok brzesko musi odrazu wprowadzić do systemu więc wysyłaj to odrazu. Pismo musi mieć stempel biura. Infolinia wie odrazu że zlozyles rezygnacje.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Dzięki za poprawienie mnie.Babka mi adres mail rzuciła przez telefon i pokręciłem.A tę pracownicę z Brzeska jakbym miał na wyciągnięcie ręki to sami wiecie co...bo To się w pale nie mieści że MM nie ma jeszcze mojej rezygnacji złożonej tydzień temu ponad,kto tam w boa w Brzesku pracuje?!?! -z pierwszej łapanki z "pola" baby od pługa wyrwane?! zaraz lece skan robić dokumentu i poślę go drogą elektroniczną.Jeszcze pytałem się tej*&€#@! czy od sierpnia zaraz wejdzie okres wypowiedzenia a był 30 lipiec...Skandal.Powiedziała,że tak.
 
Ostatnia edycja:

Wolfram

New member
No tak, byłem w BOK i mam już NDTV. W sumie jakby to ująć mam więcej za mniej. Za TV 10zł mniej niż dotychczas - pakiet najwyższy MaxBox (z pakietem HD, FILM i Sport Extra, które miałem). Do tego net 30MB (miałem 20MB). Także nie jest źle. Ze zmianą pakietów nie było żadnych problemów.
A kiedy kończyła się Tobie stara umowa DTV i na jaki okres czasu podpisałeś obecną?
 

mustang77

New member
Mam kopię papierową wypowiedzenia złożoną w boa Brzesko z pieczątką MM Gdynia.Skandal żeby klient musiał ich wewnętrznych spraw pilnować!Potwierdzenie poszło -skan w zasadzie na adres potwierdzenia.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
przemo73, Wolfram

Stara umowa kończyła mi się dopiero w listopadzie 2014r. Ze zmianą na NDTV nie było żadnego problemu z tym ,że nowa umowa na dwa lata liczona od teraz.
Jak już wcześniej napisałem nie twierdzę, ze mam jakąś super ofertę, ale w sumie za mniejsze pieniądze mam szybszy net i dostęp do większej ilości kanałów. Jak to powiadają życie to sztuka kompromisu...
 

mustang77

New member
Ważne ,że Ci nie mówią "warunki techniczne w Pana rejonie nie pozwalają" itp. odczepne teksty.Niektórzy w max boxie mają szczyt "marzeń" czyli 8 kanałów w hd za 69 zeta,bestman 101 ze sat kurier forum ma tak w podpisie i kończy z nimi współpracę za kilka miesięcy.Skoro nie mam możliwości technicznych to jak tu pracować z nimi.To tak jak pracować bez narzędzi.Mam remont niebawem to jakby mi przyszedł majster i ściągał stare płytki łyżką do butów-bo nie ma możliwości technicznych...Sami już wiecie. Tam na sat kurier też ludzie piszą mnóstwo o MM.
 
Ostatnia edycja:

bestman101

New member
Totalna cenzura jak za PRLu na FORUM SATKURIER.PL Pokasowali większość wczorajszych postów i wszystkie moje dzisiejsze.

Oczywiście wszystkie kulturalne z konstruktywną krytyką MM.
Min za zamykanie biura w Darłowie na 2-3 tygodnie na czas urlopów. Nic nie można załatwić. Wszystko leży.
Za dojenie emerytów za sam analog po 58zł.

Widać chyba MM posmarowała.
 

Blaszak

New member
Witam po dłuższej nieobecności. Dawno tu nie zaglądałem :wink: a sporo się pozmieniało w MMP. Nowe pakiety: jakieś Mini, Super- i MaxBoxy :???: a ja nadal Cyfrowy Komfort :razz: Z tego wnioskuję, że nowe kanały HD, które pojawiły się kilka dni temu ominą mnie bardzo szerokim łukiem. Cóż... pewnie nie dla psa kiełbasa - starzy i stali klienci są już chyba na to skazani.

Chyba nigdy nie zrozumiem polityki Multimedia Polska odnośnie kombinowania z pakietami kanałów. Po jakiego wała kilka pakietów zwykłych i dodatkowych co daje miliony różnych kombinacji? I z tego powodu abym mógł oglądać to, co lubię - muszę najlepiej wykupić wszystko :shock:

Znajomy ostatnio pochwalił się, że konkurencyjne UPC odpaliło całą gamę kanałów grupy TVN w wersji HD, m.in. TVN7 HD, Turbo HD, a nawet TVN24 HD czego pewnie w MMP długo nie ujrzymy. A jeśli nawet - ciekawe w jakim pakiecie byłby usadowiony - w HD, a może Sport HD :-D I te wszystkie w/w pojawiły się w standardowym najniższym pakiecie. Można? Można! I wilk syty i owca cała. A tu... jakieś kombinacje alpejskie, i my i oni (MMP) zapewne nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.

PS: krótkie pytanie - czy TVP Info nie powinien być dostępny w każdym pakiecie? U mnie w DTV czarny ekran :? To chyba nie za bardzo zgodne z Ustawą? Jak jest u Was?
 

mirolop

New member
Gosciu chyba się z choinki urwales, albo nie wiem co. Nowe pakiety sa już od 1 lutego, jest to nowa oferta. Poczatkowo niemozna było migrować z DTV do NDTV. NDTV to te nowe pakiety. Ja natomiast w czerwcu dokonałem migracji, bo pojawila się taka możliwość. Jakbys wchodzil na strone Multimedia albo na forum innym o MM to bys wszystko wiedział SAT Kurier • Zobacz wątek - Multimedia Pakiety sa wlasnie po to ażeby każdy miał wybor, po co mi wszystkie kanaly skoro ich nie bede ogladal a i tak za nie trzeba placic? Wtedy bym placil nie wiem ile. To wlasnie Twojego toku myslenia nie sposób zrozumieć. Druga sprawa to wlasnie te pakiety sa po to ażeby MM na tym zarobila, przecież oni tez chcą zarobić, logiczne chyba. Najlepiej by było żeby niebylo pakietow a każdy program ażeby można było sobie wybrać.

A jak tam u Was wlaczanie tych nowych 9 kanalow co dodali na początku sierpnia do oferty? Wlaczaja Wam sukcesywnie? Mija już pol miesiąca a u mnie w Wysokiem Mazowieckiem (podlaskie) kanalow nowych brak, no ale modernizacja trwa ciekawe tylko ile ta modernizacja potrwa.
 
Ostatnia edycja:

Blaszak

New member
Kolego... a czy Ty czytasz ze zrozumieniem? Napisałem, że dawno nie zaglądałem na fora i stąd moje krótkie pytanie, a Ty mi jakieś żale wylewasz ;\

Nieważne... i tak wg mnie tworzenie oferty w oparciu o jakieś pakiety jest nie do końca ok - ale to tylko i wyłącznie moje zdanie. Przykład - TVN HD jest w SuperBoxie, a w Mini już nie - ale Polsat HD już jest. Jaki tu widać sens? Żadnego. Jeśli już pakiety - to tematyczne. Polsat i TVN to chyba ta sama liga tematyczna - kanały ogólnotematyczne. Dlaczego więc je rozdzielać w różnych pakietach? No i ten Pakiet HD - za 9zł mam zaledwie kilka kanałów HD w tym 2 duble (Discovery HD i AXN HD), czyli płacę podwójnie. I to jest OK? Dla mnie nie.

Kończąc... dobrze, że jest możliwość migracji - podejdę jutro do BOKu w Gdyni i dowiem się co i jak. Może mają jakąś promocję :)
 

xolzok

New member
Bez reklam
Szanowni Państwo.
Informujemy, że z dniem 1 października br. wprowadzamy do sprzedaży w spółkach Multimedia Polska S.A. oraz Multimedia Polska - Południe S.A. dodatkowe usługi: przydzielenia dynamicznego adresu IP z puli publicznej (obejmującą również gwarancję korzystania z dynamicznego adresu IP z puli publicznej) oraz Mega BSM (Internet bezprzewodowy WiFi). Usługa Mega BSM dotyczy wybranych lokalizacji i obejmuje dostęp do maksymalnie 30 komputerów Abonenta. Powyższe zmiany stanowią zmianę Cennika Usługi Multimedia Internet z związku z czym przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy o świadczenie przedmiotowej usługi, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w drodze pisemnego oświadczenia. W przypadku skorzystania z tego prawa, Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot ulgi przyznanej Abonentowi. Pełna treść zmian Cennika dostępna jest poniżej.
W przypadku ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem pod nr 244 244 244.

Czyli teraz za adres publiczny przydzielany dynamicznie też będziemy dodatkowo płacić 4,99 zł. :-?
 
Do góry