TV HD w polskiej TK Multimedia

Kenaz

New member
W mojej miejscowosci tez mieszkał taki kwadrat ktory robil za technika. Cymbal... Coz, dzwon do mm i zloz zazalenie na niego...?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Czy naprawdę w MM nie będzie nowej paczki C+? Już mnie to zaczyna irytować. UPC, Vectra, Perus w Toruniu, TVK w Toruniu, wszyscy potrafili się dogadać z nc+, a te nasze jełopy nie potrafią?
Macie jakieś przecieki?
 

mirolop

New member
Chciałbym się zapytać kogoś kto ma kanał Sundance Channel HD jak to jest naprawdę z tą jakością HD na tym kanale? Od soboty jestem posiadaczem pakietu MaxBox po migracji i kiedy bym nie włączył ten kanał to jakoś nie widzę tego HD. Rozumiem że jak program jest z lat '70 '80 '90 to wtedy nie widać no. Ale teraz sobie oglądam film, który jest z 2011 roku no i nie widać. W ogóle jak tu już wcześniej było wspominane jakość odbioru niektórych kanałów jest niezadowalająca.
 

vanishHD

New member
W ogóle jak tu już wcześniej było wspominane jakość odbioru niektórych kanałów jest niezadowalająca.

Dodam, że dotyczy to także telewizji analogowej. Od momentu przejęcia Stream Communications nie ma miesiąca, aby nie było problemów. Zawieszanie się obrazu na TVP 1, TVP 2, TVP INFO to niestety standard w MM.
 

mirolop

New member
Zauważyłem dziś rano, że brak kanału 13th Street Universal zarówno w tv analogowej jak i cyfrowej, czarny ekran tylko. U Was podobna sytuacja?
 

maciekalisz

New member
Problem wszędzie (inne platformy tez)nadawca ma problemy z systemami dostępnymi.

VanishHd co do paczki tvp to akurat systemy emitelu szaleja i tu mm tez nic nie poradzi. Muszą dopiescic dvbt po wylaczeniu analogu.
 
Ostatnia edycja:
Jak to dobrze czemu odwiedzić temat, właśnie sprawdziłem i w Płocku jest cyfrówka w kablu. Właśnie sobie ustawiłem i wszystko ładnie gra: analog i cyfrówka :)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
 

casanova07

New member
Witam, ja mam takie pytanka:
1. Czy dekoder PVR MM jest "jedyny w swoim rodzaju" i musi być dzierżawiony od MM, czy jest możliwość zakupienia swojego i podłączenia swojego (płacąc haracz 10zł przez kilka lat to sie uzbiera..)
2. czy dekoder MM umożliwia odtwarzanie własnych plików po przez podłączenie urządzeń zewn. (pendrive, dysk itp)
3. i w końcu, czy jest możliwośc odtwarzania za jego pośrednictwem własnych filmów 3D na monitorze 3D??

PS. Odnośnie migracji, jak wygląda sytuacja z C+, podpisując nową umowę (w ofercie nie ma paketu c+), muszę się pożegnać z C+? Czy np. mogę zamienić pakiet podstawowy z Komfort na MaxBox, a dodatkowy pakiet C+ kontynuować do końca trwania umowy?
 
Do góry