TV HD w polskiej TK Multimedia

mrnikt

New member
Ponownie prosze o porade. Warto wziac MM w Warszawie ? Jak jest z jakoscia programu ? Jeszcze moge wycofac wypowiedzenie od poprzedniego opertora.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Ponownie prosze o porade. Warto wziac MM w Warszawie ? Jak jest z jakoscia programu ? Jeszcze moge wycofac wypowiedzenie od poprzedniego opertora.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli tym poprzednim operatorem jest UPC to warto choćby miał zostać sam DVB-T... Nie twierdze, że UPC jest złe technicznie, ale skoro MM daje to samo za połowę ceny to po co przepłacać ?
PS Jakby co to masz 10 dni na rezygnację z usług nowego operatora, więc sprawdzić na własnej skórze będzie praktyczniej niż czytać niekoniecznie obiektywne opinie.
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Stan programów na dzień 6.05.2013, natomiast aktualizacja jest 13.05.2013, wychodzi więc na tym, że od poniedziałku czekają nas niespodzianki :)

Tez tak to rozumiem. W poniedziałek pojawi się nowa lista kanałów i pakietów do wyboru. Tym bardziej, że nadal nie ma oferty na Canal+.
Mam tylko nadzieję, że będzie dotyczyć wszystkich a nie tylko klientów z "Boxami". Ja mam jeszcze promocję Komfort.
 

Hrabia86

New member
Może mi ktoś podpowiedzieć jakimi kanałami różni się oferta DTV 149 programów a Digital TV(NDTV) 156 programów.

Przeglądam i nie widzę różnicy... aż mnie szlag trafia.

Wiadomo też co z Nsport ?
 

Wolfram

New member
Może mi ktoś podpowiedzieć jakimi kanałami różni się oferta DTV 149 programów a Digital TV(NDTV) 156 programów.
TVN Meto, TVP Polonia, Trwam, iTV, TTV, Teletoon+, TVP Info, MTV Polska, MTV Rocks, Rebel TV, Comedy Central Family, Mango 24(wg listy ten kanał powinien być dostępny tylko w NDTV, a u mnie jest widoczny :popcorn:).
W DTV nie mamy dostępu też do NGC Wild HD.

Wszystkie te programy są dostępne w analogu, więc mi to zwisa, a i tak ich nie oglądam.

//edit
Dziwne, różnica jest 13 programów, a powinna wynosić 7...
//edit2
Na tej liście 149 kanałów powtarza się 2x TVP Seriale. Możliwe, że jest więcej dubli?
//edit3
Ok, zapomniałem o podziale na pakiet tematyczne typu film, które w NDTV zostały połączone Fox Life, Sci-Fi Universal, Nickelodeon oraz FilmBox Family, Fightbox HD to duble.
 
Ostatnia edycja:

Hrabia86

New member
"TVN Meto, TVP Polonia, Trwam, iTV, TTV, Teletoon+, TVP Info, MTV Polska, MTV Rocks, Rebel TV, Comedy Central Family, Mango 24("

A w jakim mieście świecą ci się te kanały, jak masz dtv?
 

Wolfram

New member
W Koninie. One są widoczne tylko w analogu. Oprócz tego mam jeszcze TVP Sport i Polsat Film, które nie są dostępne w zwykłym pakiecie Komfort DTV.
 

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie również na liście DTV są te wszystkie super premium kanały, jak tvp info - oczywiście dla mnie niedostępne. Tak jest od początku ich wprowadzenia.
 

topsy

New member
Dziś zaktualizował mi się dekoder ADB 5810 CD do wersji 31.
Ktoś wie, gdzie można podejrzeć listę zmian w oprogramowaniu?


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
 

Wolfram

New member
A gdzie to się sprawdza? W "informacje systemowa" wiersz "wersja oprogramowania"? Jeśli tak to ja mam tam podane Build 'v3699_4 RELEASE'.
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Umowę promocyjną na DTV Komfort miałem do czerwca 2014 r. Dzisiaj przeszedłem na NDTV MaxBox na 12 miesięcy po 69 zł + HBO HD Pack 2 mieś x 0 zł potem rezygnacja lub 24,90 zł/mieś. + 2,99 ubezpieczenie dekodera na wypadek awarii z winy użytkownika.
NA C+ nie można zawrzeć umowy bo nie ma jeszcze oferty... "rozmowy z nadawcą trwają..."
 

Snakeee

New member
Bez reklam

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Snakeee
Zapewniam, że cierpliwości mi nie brakuje...;-) luz.
Przeczytałem po prostu newsa i sprawdziłem u siebie czy kanał świeci. I tyle.
A teraz idę na spacer bo ładna pogoda jest :grin:.
Pozdrawiam.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja na początku miałem błąd E02. Po kilkunastu minutach ruszyło.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

bourbon

New member
Bez reklam
Trochę szkoda, że LM jest już na finiszu. Oby tylko z tym Nsportem nie rozmyślili się do startu nowego sezonu :p
 
Do góry