TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Kristop to w jakim celu testuja? tak sobie? predzej czy pozniej musza je dodac z atm rozrywka z dobry miesiac testowali zanim oficjalnie wprowadzili do oferty
 

Kristop

New member
Pozdrawiam niedowiarków. Uprzedzałem o zmianach blisko 2 tygodnie temu. Dziś mogę napisać nieco więcej. Od stycznia w W-wie ruszy pakiet MiniBOX (78 programów), który zastąpi ofertę analogu i będzie kosztował tyle co analog. Kolejny pakiet to SuperBox (109 programów) w cenie o 10 zł wyższej i Max Box (128 programów) o kolejne 10 zł droższy. do tego net 12 Mb za 11 zł lub 30 Mb za 28 i mamy całkiem sprytne paczuszki. A to nie wszystko z niespodzianek... o nich może w środę.
Pakiet analogowy zniknie z cennika, będzie jako gratis przy zakupie DTV.
Jeśli zmiany spotkają się z akceptacją klientów to najdalej od kwietnia ruszą w całym kraju.

Drogi kolego od lutego.
Od stycznia w formie testu zakupić NDTV (nowi klienci) będą mogli mieszkańcy Łodzi. Od lutego reszta (przejść na NDTV będą mogli również Ci co posiadają DTV).
Sygnał analogowy znika, w kablu będzie ale w razie jakichkolwiek problemów nikt go nie będzie "serwisował". Płaci się tylko za sygnał cyfrowy.
Abonenci DTV z Łodzi zobaczą jutro na liście kanałowej nowe programy, dostępu nie będą mieli, bo zasilają one wspomniane już wyżej nowe pakiety w ramach usługi NDTV: minibox, superbox, maxbox. Z ciekawszych kanałów będzie też Ale Kino+ HD i ucieszą się miłośnicy TV Trwam ;)
Dotychczasowa oferta DTV zostaje, są osoby które chcą mieć sygnał analogowy (mają po kilka gniazdek) oraz sygnał cyfrowy.
 

piotreksuchy

New member
ja jestem z Łodzi, ale umowe na analog mam do końca 2013, a dtv do wrzesnia 2013, ciekawe czy w takiej sytuacji bede mógl przejsc, po za tym druga sprawa mam 3 telewizory a wiec brak serwisowania to lipa, chyba ze wejdzie multiroom na 3 tv
 

Kristop

New member
Czy osoby mające umowy promocyjne na DTV będą mogły migrować na NDTV ?
Szczegółów nie znam, osoby z Łodzi na tym forum będą mogły najszybciej poznać promocje to niech się podzielą informacją jak wygląda sprawa migracji. Oby nie doszło do sytuacji iż będą mogły ale dopiero po zakończeniu trwającej umowy promocyjnej (mam nadzieje że tak nie będzie).
Osoba z którą rozmawiałem (wszystkiego nie mogła lub nie chciała powiedzieć :) ) rzuciła mi tylko przykładowo gdybym chciał przejść na NDTV: umowa na 24 m-ce pakiet superbox 65zł (maxbox ktory dodatkowo zawiera pakiet Film, Sport HD Extra i Bajki 75zł), była jeszcze opcja na 12 i 18 m-cy ale nie pamiętam już cen.
Miło prezentowały się paczki usług ale tutaj chyba dotyczyło to nowych klientów, dużo z tego nie zapamiętałem :)
Aha jeszcze jedno dla NDTV nie będzie pakietu Sport HD oraz AXN, będzie tylko Sport HD Extra.
 
Ostatnia edycja:

flisu123

New member
Drogi kolego od lutego.
Od stycznia w formie testu zakupić NDTV (nowi klienci) będą mogli mieszkańcy Łodzi. Od lutego reszta (przejść na NDTV będą mogli również Ci co posiadają DTV).
Sygnał analogowy znika, w kablu będzie ale w razie jakichkolwiek problemów nikt go nie będzie "serwisował". Płaci się tylko za sygnał cyfrowy.
Abonenci DTV z Łodzi zobaczą jutro na liście kanałowej nowe programy, dostępu nie będą mieli, bo zasilają one wspomniane już wyżej nowe pakiety w ramach usługi NDTV: minibox, superbox, maxbox. Z ciekawszych kanałów będzie też Ale Kino+ HD i ucieszą się miłośnicy TV Trwam ;)
Dotychczasowa oferta DTV zostaje, są osoby które chcą mieć sygnał analogowy (mają po kilka gniazdek) oraz sygnał cyfrowy.
Czyli mogę rozumieć to że zrobi się więcej miejsca i jakość DTV będzie lepsza ??? czy pozostanie po staremu.
 

ogluszek

New member
Kolejne pytanie się rodzi.Czy w DTV będą wszystkie kanały z analogu czy tylko w NDTV.Oprócz tego to żadnej różnicy nie widzę.Jak jesteś nowym to i teraz masz dobre warunki.Mogli by coś z multiroom zrobic bo 50 aktywacja i 20 przez 24mies. to porazka.
 

Kristop

New member
Kolejne pytanie się rodzi.Czy w DTV będą wszystkie kanały z analogu czy tylko w NDTV.Oprócz tego to żadnej różnicy nie widzę.Jak jesteś nowym to i teraz masz dobre warunki.Mogli by coś z multiroom zrobic bo 50 aktywacja i 20 przez 24mies. to porazka.

Nie będzie wszystkich kanałów z analogu, chociaż po wejściu tej oferty będzie brakowało już tylko kilku (docelowo pewnie będą, na starcie nie).
Do DTV te kanały nie dojdą, jak już pisałem wchodzą w skład nowych pakietów, które pojawiają się wraz z wejściem nowej usługi NDTV. Dodatkowy dekoder chyba 15zł w promocji ale mogę się mylić, przyznaje się że nie dałem rady wszystkiego zapamiętać :) W tych pakietach będą też jakieś oferty z PVR (też jakaś obniżka).
Z Multiroomem akurat fajne jest to, że ma się wszystkie te same kanały co na dekoderze głównym, włącznie z HBO, C+ itd.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Jeżeli jest tutaj ktoś z Łodzi to zgodnie z tym co napisał Kristop niech zaraz po Nowym Roku dowie się wszystkiego na temat promocji i da znać, bo byłbym zainteresowany przejściem na NDTV.
 

ogluszek

New member
Wyżej Brodacz napisał i Kristop potwierdził, że sygnał analogowy w kablu dalej leci (tylko że nie podlega serwisowaniu), więc jak ma być więcej miejsca? :)
Jak złapią odpowiednią ilośc analogowców(z komf. 65zł) i wcisną im za darmo dekodery( NDTV ta sama cena) to z czasem zaczną ograniczac analog bo nie będzie podstaw do rozwiązania umów.Kanały SD zaczną zastępowac HD (np.TVN24,TV7,Turbo) więc z czasem jakośc powinna pójśc w góre.Ale ile im to zajmie?:-?
 

ogluszek

New member
Nie będzie wszystkich kanałów z analogu, chociaż po wejściu tej oferty będzie brakowało już tylko kilku (docelowo pewnie będą, na starcie nie).
Do DTV te kanały nie dojdą, jak już pisałem wchodzą w skład nowych pakietów, które pojawiają się wraz z wejściem nowej usługi NDTV. Dodatkowy dekoder chyba 15zł w promocji ale mogę się mylić, przyznaje się że nie dałem rady wszystkiego zapamiętać :) W tych pakietach będą też jakieś oferty z PVR (też jakaś obniżka).
Z Multiroomem akurat fajne jest to, że ma się wszystkie te same kanały co na dekoderze głównym, włącznie z HBO, C+ itd.
Nie mogą od początku zrobic czegos dobrze tylko jak zwykle burdel(jak przed EURO).Cały analog przenieśc do cyfry a póżniej sprzedawac jako NDTV,a tak NDTV brak wszystkich kanałów ,DTV brak wszystkich kanałów i za telewizorem 10m kabli.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Potwierdzam słowa Kristopa, że JEŚLI NIE BĘDZIE PROBLEMÓW to oferta na Polskę wejdzie już od lutego. Jednak nawet gdyby były jakieś pierwotne kłopoty, to do końca marca mają być rozwiązane.
PS od jutra UPC wyłącza w analogu 8 pozycji a dziś z Vectry zniknęły kanały Planete +, Kuchnia + i Domo +. W świetle tych zmian zastąpienie w MM nsportu ES2 nie wygląda tak źle.
 

przemo73

New member
Bez reklam
No i wyłączyli nSport. Dziady cholerne!
Mam ich w dupie, zmieniam dostawcę kabla.
Wszystkim innym życzę Szczęśliwego Nowego Roku.
 

xolzok

New member
Bez reklam
TTV - brak obrazu
TVP Info Łódź - jest obraz
TVP Trwam - brak obrazu
Fight Klub - brak obrazu
Fightbox HD - brak obrazu
TVN Meteo - brak obrazu
MTV Rocks - brak obrazu
MTV Polska - brak obrazu
Comedy Central Family - brak obrazu
National Geographic Wild HD - brak obrazu
Ale Kino HD - brak obrazu

chyba wszystko wyłapałem.
 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
Też jestem z Łodzi i potwierdzam to co napisał xolzok. Kiepski start zrobili z 1 działającym programem. Tyle że jakość TVP info wydaje mi się że jest całkiem niezła. Nie wiem czy się coś zmieniło rano ale ja sprawdzałem po 00. Pozdrawiam.
 
Do góry