TV HD w polskiej TK Multimedia

brodacz

Active member
Bez reklam
Co do jakości to sorki ale w W-wie nie mamy tego problemu. Na samym początku było coś nie tak ale obecnie osoby przechodzące od konkurencji potrafią dostrzec nawet w analogu poprawę jakości. Większą bolączką jest brak Disneya i Mezzo. No i oczywiście niezbyt obfita oferta HD.
 

kubus76k

New member
Hej. A ma ktoś PVRa ? Zauważyliście powiększenie powierzchni dyskowej ze 148GB na 248GB ? U mnie od kilku dni widze taką zmianę chyba prezent na Święta :-D
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej. A ma ktoś PVRa ? Zauważyliście powiększenie powierzchni dyskowej ze 148GB na 248GB ? U mnie od kilku dni widze taką zmianę chyba prezent na Święta :-D
U mnie również. Zmienili oprogramowanie PVRa na numer 21, ale jak to fizycznie mogło powiększyć powierzchnię dysku? Odnoszę wrażenie, że to pomyłka.
Romek
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak wejdziesz w nagrania to w prawym rogu masz informację ile masz wolnego na dysku a % na matematyce były ;)
Tyle to wiem, ale przy założeniu że wielkość dysku wynosi 248GB. Ja mam zajętość dysku 47% a w czasie to ok. 22 godz. nagranego materiału (większość HD ale i jest też SD). Z tej kalkulacji wychodzi, że na dysku można nagrać ok. 45 godz.
 

Kristop

New member
My czyli kto? Twoje osiedle, blok, ulica? Stream to kilkanaście miast, wystarczy że wymienię Częstochowę i Gdańsk, żeby zrozumieć jaki to rozstrzał na mapie.

Jeszcze jedno, dyskryminowani to teraz są właśnie klienci Multimedia a nie Stream, jak pójdzie oficjalna informacja to zrozumiesz o co chodzi. Wy taką opcję mieliście już od dawna.
 

d6500

New member
My czyli kto? Twoje osiedle, blok, ulica? Stream to kilkanaście miast, wystarczy że wymienię Częstochowę i Gdańsk, żeby zrozumieć jaki to rozstrzał na mapie.

Jeszcze jedno, dyskryminowani to teraz są właśnie klienci Multimedia a nie Stream, jak pójdzie oficjalna informacja to zrozumiesz o co chodzi. Wy taką opcję mieliście już od dawna.

Nie musisz się tak nerwowo unosić . Miejsce masz w opisie Trzebina. Stream wymieniał nie dłużej niż 2 lata temu . Wszystko u nas zaczęło sie sypać z ofertą kanałów jak zagościła MM .
 

spider1978

New member
Bez reklam
brodacz jak był dupowaty nsport to był a jak teraz jest tam i liga europejska i serie a to wyłączają. Widzę że niektórzy mają trochę informacji, ale nie chcą się podzielić :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
brodacz
A gdzie te dobre wieści bo coś o nich nie słychać? Na razie to nic nie słychać, bo włączenie kanałów typu FOX czy ATM, to lipa.
Dostępność kanału nsport to był jeden z czynników dla których przedłużyłem umowę z MM. Jak go wyłączą to lipa. Rozumiem, że zamiast tego zostaną dołączone inne atrakcyjne kanały (oczywiście w HD), jeżeli nie to porażka...
 

patarek

Member
Ależ panowie zobaczcie też dobre strony tego kroku. Wasze żony będą miały z was więcej pożytku. B-) hehe

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

piotreksuchy

New member
w takim razie powinna byc informacja na rachunku że znika nsport z oferty, chociaż niech dadzą w zamian eurosport 2 to ok, troche ligi mistrzów bedzie brakowac ...

Ogólnie to pewnie nic się nie zmieni . czas pokaże
 

flisu123

New member
Poczekamy a wyjaśni się wszystko co do zmian,ja tylko chcę zobaczyć jak wygląda ta dobra jakość w Warszawie bo dobra jakość kanałów SD to jest ale z DVB-T a w MM Polska to kanały SD wyglądają jak na You Tube. kanały HD są dobre,raczej niema się czego czepiać.W Tarnowie mamy nową sieć a jakość marna. Byłem kiedyś abonentem JAMBOXA i tam kanały HD nie różniły się prawie niczym od SD.
 

gather_pl

New member
Jak wyłączą nSport to lipa :( Liga Europejska, Liga Mistrzów :( Pozostaje PS, ale tam tylko piłka ręczna, siatkówka itp, a to mnie nie cieszy. Z mojego punktu widzenia mogą wyłączyć SportKluby, bo jakość video szczypie w oczy.
 
Do góry