TV HD w polskiej TK Multimedia

topsy

New member
U mnie net przyspiesza zawsze od 1.00 do 13. Nie wiedziałem, że Warszawa leży w innej strefie czasowej :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

krzyjak

New member
Co to znaczy: "ZOBACZ ZA DARMO NAJWIĘKSZE IMPREZY SPORTOWE W JAKOŚCI HD" na najnowszej ulotce MM?
Nic nie rozumiem.

Wysłałem pytanie do BOK - ciekawe jaka będzie odpowiedź. :)
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
"Za darmo" wg. firmy Multimedia Polska S.A. to znaczy, że zapłacisz PLN-ami.
Za darmo w jakości HD będzie w naziemnej TV cyfrowej DVB-T od 1 czerwca (jeśli jesteś w zasięgu MUX-1 : TVP1 HD oraz MUX-3 : TVP2 HD).
 

Msmichal

New member
Prawda, że można wypowiedzieć umowę w związku ze zmianą regulaminu? Czy tyczy się to również umów na "sam" internet?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Prawda, że można wypowiedzieć umowę w związku ze zmianą regulaminu? Czy tyczy się to również umów na "sam" internet?

Odpowiedź jest w ulotce, którą dostałem na skrzynkę w EBOK-u.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 60a ust. 1 i 3 Prawa telekomunikacyjnego przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej o świadczenie usług telekomunikacyjnych, w najbliższym terminie wypowiedzenia od powiadomienia, z zachowaniem odpowiednio jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w przypadku wszystkich wyżej wymienionych Usług poza Usługą Radia i Telewizji Kablowej Multimedia Polska S.A., w przypadku której okres wypowiedzenia wynosi trzy miesiące, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej. Jednakże z uwagi na fakt, iż proponowane zmiany wynikają bezpośrednio ze zmiany obowiązujących przepisów prawa, w tym również usunięcia niedozwolonych postanowień umownych, w razie skorzystania przez Państwa z prawa do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej, dostawcy usług będzie przysługiwać roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi, o której mowa w art. 57 ust. 6 Prawa telekomunikacyjnego.


To chyba masz dekoder z wbudowanym modemem bo ja mam z osobnym i oprogramowanie jest stare głośnośc po HDMI nie działa oczywiście w Chełmie.

Ile razy mam pisać to samo? Czytacie to forum czy tylko piszecie posty? :)
Jeśli masz oddzielny modem, to najnowszy soft ma numer 55 - kolega w imieniu, którego pytałem o sterowanie dźwiękiem po HDMI taki ma.

Z ciekawości ale w sumie w imieniu kumpla zapytałem co ze sterowaniem dźwiękiem po HDMI w dekoderach, które mają oddzielny modem? Powiedzieli mi, że te dekodery już dostały nowy soft ale w tych dekoderach regulacja po HDMI niestety nie działa. Firma ADB nie jest w stanie tego na razie zmienić.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Mówisz że powiedzieli ci że dekodery z osobnym modemem otrzymały już nowy soft? bynajmniej u mnie jest jeszcze soft z numerem 53 z czerwca 2011r z resztą co za różnica pewnie ten nowy soft i tak nic nowego nie wniesie.
 

krzylosiak

New member
Mówisz że powiedzieli ci że dekodery z osobnym modemem otrzymały już nowy soft? bynajmniej u mnie jest jeszcze soft z numerem 53 z czerwca 2011r z resztą co za różnica pewnie ten nowy soft i tak nic nowego nie wniesie.
Chyba obraz jednak się zmienił.....jest jakby ciemniejszy i kolory bardziej jaskrawe
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Mówisz że powiedzieli ci że dekodery z osobnym modemem otrzymały już nowy soft? bynajmniej u mnie jest jeszcze soft z numerem 53 z czerwca 2011r z resztą co za różnica pewnie ten nowy soft i tak nic nowego nie wniesie.

No tak powiedzieli, ktoś wcześniej wklejał nawet screena z tym numerem softu 55.
Oczywiście istnieje możliwość, że w twoim mieście nie puścili jeszcze tego softu 55.
Ja mam ten dekoder z modemem w środku, najnowszy soft jest 29.

krzysiolak no ja też zauważyłem poprawę obrazu - wg. mnie kontrast jest lepszy.
 

flisu123

New member
No tak powiedzieli, ktoś wcześniej wklejał nawet screena z tym numerem softu 55.
Oczywiście istnieje możliwość, że w twoim mieście nie puścili jeszcze tego softu 55.
Ja mam ten dekoder z modemem w środku, najnowszy soft jest 29.

krzysiolak no ja też zauważyłem poprawę obrazu - wg. mnie kontrast jest lepszy.

Potwierdzam, soft numer 29 i jakość obrazu trochę lepsza ale to nie zasługa softu. Kontrast poprawił sie około 10 dni wstecz kiedy u mnie jeszcze było stare oprogramowanie, w jakimś sensie jest to związane z nowym softem bo właśnie wtedy ruszyły pierwsze testy. Zmian wielkich niema poza tym ze dekoder pracuje szybciej i ta regulacja głosu która była oczekiwana, ale pixeloza nadal istnieje. Podobno dekodery z dyskiem miały więcej zmian.
 

Kristop

New member
Potwierdzam, soft numer 29 i jakość obrazu trochę lepsza ale to nie zasługa softu. Kontrast poprawił sie około 10 dni wstecz kiedy u mnie jeszcze było stare oprogramowanie, w jakimś sensie jest to związane z nowym softem bo właśnie wtedy ruszyły pierwsze testy. Zmian wielkich niema poza tym ze dekoder pracuje szybciej i ta regulacja głosu która była oczekiwana, ale pixeloza nadal istnieje. Podobno dekodery z dyskiem miały więcej zmian.

Soft nie ma wpływu na kompresje obrazu, więc pikseloza to inna bajka.
Poprawa jakości obrazu (dla jednych jest lepszy kontrast, dla innych kolory, jeszcze dla innych ostrość) jest zasługą nowego oprogramowania - informacja potwierdzona.
 

Bartek_PLRZ

New member
U mnie wczoraj po 22;55 zamieścili nowy soft. To co zdążyłem zauważyć z nowych funkcji, to zwiększenie głośności, po HDMI. A co do obrazu, to przynajmniej w Rzeszowie/ lub u mnie pod wieczór, jakby ostrzejszy i wyraźniejszy, bo w dzień to niektóre programy ciężko oglądać. Ale taki stan rzeczy od jakiegoś czasu, wiec to nie przez soft.
Na kanale 59 pojawił się "Moja DTV", niby można włączyć pakiet sport hd, ale po przejściu wszystkich procedur, dostej komunikat że ze względów tech., nie można włączyć. Mam pytani, ktoś z Was włączył przez dekoder ów pakiet?
 

zenon20

New member
No to jest już pewne TVP1 HD i TVP2 HD w pakiecie Sport Extra HD tak to wygląda na stronie mm ich już tam całkiem pogięło w tej zacofanej firmie.
 

masloww

New member
Bez reklam
pazerność i chamstwo żydków nie zna granic;
wszystkie inne kablówki, które dodają te programy dodają je do programów podstawowych;
jeszcze chamy na ulotce piszą "zobacz za darmo największe imprezy sportowe w hd"; DVB-T reklamują?
życzę tym żydkom jak najgorzej, coby się przejechali na sprzedaży udziałów i coby ludzie im pouciekali, może coś ich wtedy nauczy

p.s
MM najbardziej zacofaną kablówką
Multimedia Polska: 202 tys. abonentów TV cyfrowej, 410 tys. internetu - Multimedia Polska, telewizja, Internet, telefon | media2.pl
na 861 tys. użytkowników cyfrówkę posiada "już" 202 tys. - czyli 23,5%
W Vectrze 52% użytkowników posiada cyfrówkę
w UPC - 49,5%
Vectra: Już 400 tys. abonentów telewizji cyfrowej - Vectra, telewizja kablowa, telewizja cyfrowa | media2.pl
UPC: Mniej abonentów TV. 800 tys. użytkowników Internetu - UPC, Aster | media2.pl
 
Do góry