TV HD w polskiej TK Multimedia

topsy

New member
Mój dekoder dostał nowy firmware. Działa regulacja głośności po hdmi, obraz na kanałach SD lekko się poprawił. HBO HD wygląda super.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

topsy

New member
Zaktualizowało się 4.5.12
59e762da-bfee-dabc.jpg




Sent from my iPad using Tapatalk
 

bourbon

New member
Bez reklam
Nie działa, bo pewnie dotyczy to tych nowszych dekoderów. Ja mam ten z zewnętrznym modemem (MMP-5800C) i nic się nie zmieniło.
 

Frakkor

New member
Witam Kolegów
Z góry przepraszam, jeżeli było to pytanie ale nie sposób przeczytać taki rozległy temat w całości.
Piszę z Płocka, proszę o informację czy macie na komforcie TVP HD, ja mam czarny ekran, podpisałem umowę na ten pakiet na początku maja br. Nie jest to satelita bo u mnie instalacja jest niemożliwa, ale z tym nowym dekoderem i na nowym telewizorze nie jest źle.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Witam Kolegów
Z góry przepraszam, jeżeli było to pytanie ale nie sposób przeczytać taki rozległy temat w całości.
Piszę z Płocka, proszę o informację czy macie na komforcie TVP HD, ja mam czarny ekran, podpisałem umowę na ten pakiet na początku maja br. Nie jest to satelita bo u mnie instalacja jest niemożliwa, ale z tym nowym dekoderem i na nowym telewizorze nie jest źle.

Kanał TVP HD dostępny jest w pakiecie Cyfrowym HD oraz Sport HD Extra, więc jak ma działać jeśli posiadasz Cyfrowy Komfort?

Zastanawiam się nad aktywacją tego pakietu Sport HD Extra, jutro przedzwonię na partyline, może coś jeszcze dorzucą do tego pakietu w sensie kanałów?
 

thommy18

New member
Jak chodzi o soft do dekodera to ja w Szczecinie mam wersję 55 z kwietnia tego roku. Nie działa regulacja głosu w hdmi i większych zmian też jakoś nie ma. Mam nawet wrażenie, że wersje komponentów są dokładnie te same. Dowiadywałem się telefonicznie czy coś zmienili. Pani oczywiście nie była mi w stanie udzielić jakiejś sensownej odpowiedzi, co do wersji z maja to chyba chodzi o jakiś inny dekoder niż ten mmp-5800c. Pytał też ktoś o pakiety kanałów - ja brałem c+ sd i za darmo dostałem pakiet bajka, film, sporthd na 3 miesiące za 0 zł. a potem odłączenie kanałów. Mam mieć je jeszcze do 1 czerwca. Gdy zgasną wykupuję sport hd extra - sportu akurat oglądam najwięcej więc powinno się opłacać.
Jak już zacząłem tego posta to jeszcze pytanie ode mnie: Czy ktoś ma już dekoder marki Pace ? - miały być od kwietnia w Szczecinie oficjalnie w ogóle tych dekoderów nie ma.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Pisałem wam wcześniej, dzwoniąc na partyline przy okazji pytań o mój dekoder i pojawienia się możliwości regulacji fonią przez HDMI spytałem w imieniu kumpla jak to wygląda z 5800C? Dostałem informacje, że ADB nie jest w stanie tego obecnie poprawić.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ponoć w majowej ulotce z MM jest informacja, że włączą TVP1 HD i TVP2 HD bez dodatkowych opłat.
Ktoś dostał już takową ulotkę?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Jestem po rozmowie z partyline.
TVP1 HD oraz TVP2 HD na czas mistrzostw dołączą do pakietu Sport HD Extra - taką otrzymałem informację. Zapytałem co oznacza na czas mistrzostw (tylko na EURO?) - tutaj już odpowiedzi nie dostałem. Konsultant powiedział mi, że taką otrzymali informację, operator porozumiał się z TVP i na czas mistrzostw włączą te kanały. Zastrzegł jednak, że obecnie trwają przygotowania do uruchomienia tych kanałów ale może się okazać, że w niektórych miastach z powodu braku możliwości technicznych mogą się te kanały nie pojawić.

Wydaje mi się, że jak wszyscy w tym kraju chcą zarobić na Euro, zapewne umowa z TVP jest korzystna dla obydwu stron. TVP zdaje sobie sprawę, że w przeciągu miesiąca wszyscy nie przesiądą się na DVB-T (dodatkowo dostęp do TVP1 HD oraz TVP2 HD i tak będzie ograniczony) dlatego kanał trafi do pakietu sportowego (kasa dla TVP oraz MM). Stawiam że później wrzucą te kanały albo do pakietu HD albo do Cyfrowego Komfortu. Takie jest moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Co za inteligenci siedzą w tej MM co ma TVP1 i TVP2 czy nawet TVP HD do sportu że do takiego pakietu chcą wrzucic te kanały po Euro i Olimpiadzie ze sportu praktycznie nic tam nie będzie te kanały powinny trafic już do pakietu Basic ewentualnie ale to ewentualnie do HD ale nie do pakietu sportowego bo to jest bez sensu jeszcze trochę i wprowadzą dajmy na to Polsat HD do pakietu Film albo co tam od razu do Adult.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Co za inteligenci siedzą w tej MM co ma TVP1 i TVP2 czy nawet TVP HD do sportu że do takiego pakietu chcą wrzucic te kanały po Euro i Olimpiadzie ze sportu praktycznie nic tam nie będzie te kanały powinny trafic już do pakietu Basic ewentualnie ale to ewentualnie do HD ale nie do pakietu sportowego bo to jest bez sensu jeszcze trochę i wprowadzą dajmy na to Polsat HD do pakietu Film albo co tam od razu do Adult.

Wydaje mi się, że jak wszyscy w tym kraju chcą zarobić na Euro, zapewne umowa z TVP jest korzystna dla obydwu stron. TVP zdaje sobie sprawę, że w przeciągu miesiąca wszyscy nie przesiądą się na DVB-T (dodatkowo dostęp do TVP1 HD oraz TVP2 HD i tak będzie ograniczony) dlatego kanał trafi do pakietu sportowego (kasa dla TVP oraz MM).
 

Alundro

New member
Cieszmy się , że w ogóle MM na czas Euro nie wytnie TVP 1 i 2 w jakości SD i nie przeniesie ich do pakietu Sportowego hehe.
 

zenon20

New member
Czy u was też już bynajmniej dzisiaj nie ma tej promocji net od 00.00do13.00 20mb/s bo dziś u mnie jest standardowa prędkośc czyli 6mb/s a jeszcze wczoraj 20mb/s u mnie śmigało.
 
Do góry