TV HD w polskiej TK Multimedia

Callmemaro

New member
nowe dekodery

czy może ktoś podrzucić info czy dla nowych abonentów są nowe dekodery czy też jeszcze wciskają stare? tzn PACE ma być od kwietnia z tego co pisali ale może przynajmniej ADB 3830CD? i jak z jakością obrazu na nowym sprzęcie?
 

topsy

New member
Ja właśnie dostałem propozycję wymiany dekodera starego ADB na ten z opcją nagrywania za 99 zł. Nówka sztuka, bez dodatkowych kosztów.
Ma ktoś, jak się sprawuję, warto wymienić?
Czy USB jest do czegoś wykorzystywane ?
 
Ostatnia edycja:

markos17

New member
ja trochę z innej beczki. zalogowałem się dzisiaj na ebok i znalazłem wiadomość, że zmieniają się ceny abonamentów telefonicznych.

Informujemy, że od dnia 1 grudnia 2011 r. obowiązywać zaczną nowe stawki miesięcznych opłat za abonament za Usługę Telefoniczną w Planach Taryfowych:
Optymalny, Aktywny i Wygodny, w tym dla Abonentów posiadających jednocześnie inne usługi Multimedia Polska (telewizja i/lub Internet). Nowe stawki brutto opłat
za abonament wskazane zostały w tabeli poniżej.


Na dole jest wiadomość:

Zgodnie z prawem, mamy obowiązek poinformować, że w razie braku Państwa akceptacji dla opisanych powyżej zmian w Cenniku Usługi Telefonicznej Multimedia Polska S.A. oraz Multimedia Polska-Południe S.A.
przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy o świadczenie Usługi Telefonicznej (w najbliższym terminie wypowiedzenia od powiadomienia), z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia,
ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej. W razie skorzystania z tego prawa przez Abonenta w przypadku braku akceptacji podwyższenia cen,
Operatorowi nie będzie przysługiwać roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi przyznanej Abonentowi.

Czy mogę w takim razie złożyć wypowiedzenie telefonu, nie ponosząc żadnych konsekwencji?
 

spider1978

New member
Bez reklam
ciekawy artykul tyle ze pewnie nie wiele to zmieni:( sam place za wybrakowane pakiety HBO i Canal+ 6 i 6 za 3 programy a powinno byc na te chwile 8
 

gather_pl

New member
hmm wczoraj odebrałem usługę z Multimedii, podczas testu Internetu na speetest było ok 5,8 Mbit/s tak więc nie najgorzej

Z ciekawostek, otrzymałem nowy dekoder (czarny) jest mniejszy od tych standardowych, reaguje szybciej (np Guide), działa z pilota regulacja poziomu głośności z HDMI
 

Bartek_PLRZ

New member
Od 11 listopada kanały Cyfry + tj. Planette, Ale kino czy MiniMini mają być nadawane w HD. Czy to tyczy się tylko abonentów Cyfry, czy też klientów kablówek?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W wybranych sieciach kablowych ( nie określono w których) też te programy mają być dostępne w późniejszym terminie...
 

Bartek_PLRZ

New member
I oto mnie najbardziej wkurza. A już się rozmarzyłem, że tak po prostu z automaty dadzą :) Eh żałuję teraz, że wybrałem tą MM. Wiecie może, czy jest jeszcze szansa na rozwiązanie umowy, ze względu na te podwyżki, kiedy info od nich dostałem chyba z początkiem września? Rzecz jasna bez konsekwencyji :D
 

jigaman

New member
I oto mnie najbardziej wkurza. A już się rozmarzyłem, że tak po prostu z automaty dadzą :) Eh żałuję teraz, że wybrałem tą MM. Wiecie może, czy jest jeszcze szansa na rozwiązanie umowy, ze względu na te podwyżki, kiedy info od nich dostałem chyba z początkiem września? Rzecz jasna bez konsekwencyji :D

Rozwiazac umowe bez konsekwencji mozna w przypadku zmiany regulaminu. Jesli mozliwosc zmiany ceny byla w regulaminie to nie bedzie to podstawą rozwiazania umowy. Najlepiej wiec czekac na zmiany w reg. (mi sie udalo:) ) albo dokladnie go przestudiowaći szukac luk (ale znajac zycie zawsze sobie zastrzegają mozliwosc zmiany cen).
 

krzyjak

New member
Cyfrowa - Wrocław - wczoraj

Czy wczoraj we Wrocławiu było u Was wszystko w porządku z odbiorem TV cyfrowej? U mnie przez cały dzień nie działało - nie wiem czy to awaria lokalna, czy o szerszym zasięgu.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Raczej lokalna awaria, u mnie wszystko działało - kujawsko-pomorskie.

Przy okazji czy ktoś ma jakieś info kiedy ( i czy w ogóle ) kanały Ale Kino, Planet itp. - które są już nadawanie w HD i mają być dostępne w sieciach kablowych - pojawią się w MM?
 

spider1978

New member
Bez reklam
Ja bym nie liczyl na to za bardzo:) przyzwyczajenie hehe. Mialem nadzieje wiele razy czy na Eurosport 2 czy na CANAL+ HD i guzik z tego wyszlo
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanie co do transmisji meczu Polska - Węgry na TVP HD. O ile do obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń to z dźwiękiem jest coś nie tak...(przynajmniej u mnie). Niby jest DD 5.1, ale jakoś tego nie słychać, po przełączeniu na stereo w Dolby Pro Logic II jest zdecydowanie lepiej...
Czy ktoś może sprawdzić jak to wygląda?
 

ogluszek

New member
Czy w dekoderze MM można ustawic format obrazu dla każdego kanału inaczej np.Polsat(powiekszenie) a TV4(bez zmiany).W opcjach można tylko po ponownym włączeniu dekodera wszystko się resetuje.Pytam bo na forum Vecktry w ich dekoderach podobno można.A swoją drogą to nie uważacie że kanały ze stajni Discovery(SD) mogły by się w końcu zdecydowac na jakis format bo ani to 4:3 ani 16/9.Polskie stacje muzuczne potrafią nadawac 16/9 z niezłą jakością (Eska tv) a tu taka kicha.Niech biorą przykład z Planete+,Domo+ i reszty z +.
 

flisu123

New member
Polsat to jest chyba analogowy bo w naziemnej telewizji cyfrowej polast jest calkowicie cyfrowy nawet wiadomosci na polsacie sa w 16/9 a MM wiadomosci sa 4:3 tak jak z analogu. Moze jest Polsat HD w planach i nie zmieniaja nic w lepszym kierunku .
 
Do góry