TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem jak to będzie u Ciebie (w MM co miasto to inne warunki), ale jak zadzwoniłem na infolinię to zaproponowali mi w ramach aktualnej promocji te same warunki na DTV jakie mam w tej chwili. To znaczy pakiet cyfrowy komfort 10zł, dostęp do DTV 10.10zł z zastrzeżeniem podwyżki do stycznia o 4.90zł - będzie więc 15zł. Plus ceny za pakiety dodatkowe (HD, sport i film) w dotychczasowej cenie. Oczywiście do tego analog ( w moim przypadku 29zł.). Za internet 6Mb po rozmowie otrzymałem propozycję - 44zł. Umowa na rok.
Także łącznie wychodzi mi 134zł z internetem ( łącznie 13 kanałów w HD). Od stycznia dojdzie te 4.90zł.
 
Ostatnia edycja:

Stupa

New member
Nie wiem jak to będzie u Ciebie (w MM co miasto to inne warunki), ale jak zadzwoniłem na infolinię to zaproponowali mi w ramach aktualnej promocji te same warunki na DTV jakie mam w tej chwili. To znaczy pakiet cyfrowy komfort 10zł, dostęp do DTV 10.10zł z zastrzeżeniem podwyżki do stycznia o 4.90zł - będzie więc 15zł. Plus ceny za pakiety dodatkowe (HD, sport i film) w dotychczasowej cenie. Oczywiście do tego analog ( w moim przypadku 29zł.). Za internet 6Mb po rozmowie otrzymałem propozycję - 44zł. Umowa na rok.
Także łącznie wychodzi mi 134zł z internetem ( łącznie 13 kanałów w HD). Od stycznia dojdzie te 4.90zł.

Ok a powiedzcie mi odnośnie tej promocji na necie ona jest również dla stałych klientów tj. że przy necie 12 mb/s jest mobilnet za darmo i do tego telefon stacjonarny z jakimś tam pakietem minut również w cenie?
 

spider1978

New member
Bez reklam
Tia a do tej pory nie możemy się doczekać ani Canal+ HD czy też Eurosportu 2. Tylko ciągle chwalą się tymi kanałami które dodali w maju
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pewnie są dla nowych abonentów....
Wysłałem zapytanie do BOK o możliwość wymiany dekodera.
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Zasadnicza sprawa, czy myslicie ze nagle jakis operator wymieni od tak sobie 120tys. dekoderow?
Jak znam zycie pojawia sie pewnie w jednym badz kilku miejscach i beda montowane na nowych aktywacjach lub tam gdzie technik musi wymienic stary STB (uszkodzenie).
Trzeba zapytac ale troche inaczej, czy przewiduja mozliwosc wymiany STB np. za jakas oplata?
Nigdzie w regulaminie nie ma zapisu ze operator zobowiazuje sie do wymiany dekodera i klient otrzyma najnowszy model. Dotychczasowe STB beda jeszcze dlugo w obrocie - zarowno nowe aktywacje jak i wymiany serwisowe.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kristop
Ja nic nie myślę, napisałeś oczywistą oczywistość, wysłałem zapytanie i czekam na odpowiedź, bo ciekawi mnie stanowisko MM. Zobaczymy co odpiszą.
Swoją drogą Oni doskonale wiedzą, że te 120 tys dekoderów, o których napisałeś delikatnie mówiąc średnio się sprawdzają. Kiedyś technicy z MM zapewniali, że już niedługo, już wkrótce będzie oprogramowanie, które wyeliminuje większość mankamentów....Lata mijają a oprogramowania nie widać...
 

makson

New member
Kristop
(...) Kiedyś technicy z MM zapewniali, że już niedługo, już wkrótce będzie oprogramowanie, które wyeliminuje większość mankamentów....Lata mijają a oprogramowania nie widać...

1. Z tego co pamiętam kilka wersji oprogramowania tworzonego dla Multimedia przez ADB się już przewinęło. Ostatnie wersje mają oznaczenie:
- *53/4.2.9 dla 5800C
- *23/4.2.9 dla 5810CD
- *8/4.2.9 dla 5810CDX
Jeżeli takie macie u siebie tzn. że macie aktualne. Jeżeli nie, możecie skorzystać z informacji jaką dostałem od technika, a pisującej jak zaktualizować sobie STB (bo dotychczas było tak że pojawienie się strumienia z nowym softem powodowało, że wszystkie włączone do prądu STB pobierały poprostu nowy soft a następnie restartowały się) Teraz nowe oprogramowanie pobierane jest tylko w trybie standby oraz na życzenie użytkownika.

Najszybciej jednak zrobić to:
Menu -> Diagnostyka -> Aktualizacja oprogramowania -> potwierdzenie przez „ok.” pobrania nowej wersji


PS. *www_adbglobal_com - lider w projektowaniu i dostarczaniu wysokiej jakości produktów na światowym rynku telewizji cyfrowej. Firma sprzedała do tej pory ponad 15 milionów dekoderów. Główny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy firmy mieści się w Zielonej Górze....)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
makson
Przewinęło się kilka wersji, tylko co z tego? One nic szczególnego nie wniosły....choćby np. sterowania głośnością ( przy połączeniu HDMI), czy też szybszej pracy dekodera, "muleniu" po włączeniu itp.
 

vorobiej

New member
Wczoraj podpisałem umowę o TV cyfrową bez VOD. Pytałem o możliwość wyboru tunera, niestety ani przedstawiciel u którego spisywałem umowę nic nie wiedział ani infolinia 244244244. Zapewniano mnie jedynie, że ten który dostanę na pewno będzie nowy i nie będzie sprawiał żadnych problemów. Dostałem tylko instrukcję do STB MMP 5800C i ADB 5810CD.
W piątek będzie instalator.
 

makson

New member
makson
Przewinęło się kilka wersji, tylko co z tego? One nic szczególnego nie wniosły....choćby np. sterowania głośnością ( przy połączeniu HDMI), czy też szybszej pracy dekodera, "muleniu" po włączeniu itp.

coś musieli zmieniać skoro tyle wersji już wypuścili. dla zmiany numerka chyba tego nie robili
mają pewnie swoje priorytety które realizują, fajnie byłoby się dokopać do informacji jakie modyfikacjie/ulepszenia wprowadzali..

a czy ktoś z Was pytał ich o sterowanie głośnością przy połączeniu HDMI? co odpowiedzieli? mają plany na to?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No pytałem i o sterowanie głośnością i o inne zmiany i jak zawsze odpowiedź była ogólnikowa i nijaka....
Inni użytkownicy też pytali o wiele spraw poczytaj ten wątek wstecz jest obszerny...

Edit
Otrzymałem odpowiedź co do wymiany dekodera...
Odpowiedź jak zwykle... o wymianie można zapomnieć! Nie ma takiej opcji. Nawet w przypadku uszkodzenia dekodera i konieczności wymiany nie dostaniemy nowego (brzmi to tak jakby mieli wymienić na używany a co tu mówić o najnowszym egzemplarzu!!!).
 
Ostatnia edycja:
Do góry