TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Rachunku jeszcze też nie dostałem, ale jak byłem kilka dni temu w BOK to zapewniano mnie, że żadnych podwyżek opłat za korzystanie z DTV nie będzie.....
 

Frauka

New member
Bez reklam
W MM chyba nawet zdają sobie sprawę że ludzie mają własne routery bo w razie zgłaszania awarii netu zawsze jestem pytana czy łączę się bezpośrednio ( przez ich modem) czy też przez router.
 

mil999

New member
Zgadza się. Będąc w BOK słyszałem jak pracownica tłumaczyła pewnej pani że może sobie kupić i zamontować router sama ale wtedy oni nie odpowiadają za funkcjonowanie tego sprzętu. I tyle.
 

tolesi

New member
Dla posiadaczy e-faktur(i nie tylko)
W zakładce wiadomości , jest info z dnia 19.września o zmianie numerów rachunków od 1 września (pismo z 5 września (sic!) ) Pomimo że wpłaciłem 1września to opłata jeszcze zaksięgowana ok.
Są również info o darmowych 2 filmach w VOD .
 

kubus76k

New member
Zgadza się. Będąc w BOK słyszałem jak pracownica tłumaczyła pewnej pani że może sobie kupić i zamontować router sama ale wtedy oni nie odpowiadają za funkcjonowanie tego sprzętu. I tyle.
Ale to moim zdaniem jest jak najbardziej logiczne. Dla czego firma ma odpowiadać za sprzęt nie należący, nie sprzedany, nie skonfigurowany przez nią ?
Ja też mam przez router i nikt mi nic jeszcze w MM nie powiedział że coś jest nie tak, oni musza się liczyć z abonentami w dobie konkurencji :-D
Pozdro @ll
 

makson

New member
Ze strony multimedia.pl: [2011.09.07] Nowy dekoder dla abonentów Multimedia Polska
www'multimedia'pl/aktualnosci/oid/ebac7763c193b7893530d0db4f485ae5

"Multimedia Polska, (...) podpisała z firmą Pace (Philips) umowę na zakup 100 tysięcy cyfrowych dekoderów High Definition. Urządzenia trafią do abonentów w kwietniu 2012 roku. (...) Dekoder przystosowany jest do pracy w standardach SD i HD. Posiada aktywne łącze ethernetowe, pozwalające korzystać z interaktywnych funkcjonalności telewizji cyfrowej – np. VoD. Dekoder wyposażony jest ponadto w wejście USB, do którego podłączyć można dysk zewnętrzny, spełniający funkcję nagrywarki PVR a w przyszłości w dysk twardy zunifikowany z urządzeniem („stacja dokująca”).
Oprócz technicznych i finansowych, dekoder ma niezaprzeczalny walor praktyczny – wielkość. Urządzenie jest zdecydowanie mniejsze od większości dekoderów wykorzystywanych na polskim rynku. Nowy model ma zaledwie 26 cm długości, niecałe 5 cm wysokości więc bez problemu zmieści się na każdej półce pod telewizorem."

Ktoś wie jaki to model?
Czytałem że Multimedia ma ponad 250tys użytkowników DTV i IPTV na dekoderach produkowanych i oprogramowywanych przez ADB (adbglobal .com), czyli że realizując plany mogliby dobić w przyszłym roku do 350tys? nieźle
 
Ostatnia edycja:

mil999

New member
Ale to moim zdaniem jest jak najbardziej logiczne. Dla czego firma ma odpowiadać za sprzęt nie należący, nie sprzedany, nie skonfigurowany przez nią ?
Ja też mam przez router i nikt mi nic jeszcze w MM nie powiedział że coś jest nie tak, oni musza się liczyć z abonentami w dobie konkurencji :-D
Pozdro @ll

Ja mam swój router od mniej więcej 4 lat, a napisałem to dlatego że niektórzy myślą że to przestępstwo i któregoś dnia przyjdzie do nich z multimedii smutny pan w garniturze i wlepi karę 5000zł.
 

Stupa

New member
Słuchajcie czytałem wątek i znalazłem opis różnicy IPTV i DTV czy dalej jest tak jak wyczytałem, że IPTV odbiera tylko w paru miejscach? Bo to, że nie ma kanałow HD to chyba uległo zmianie bo na stronie mm można w konfiguratorze zaznaczyć pakiet HD dużo się nie różni ofertą cenowo również ale czy da sie zamontować IPTV w Gorzowie Wlkp. i jak to ma sie do analogu na pozostałych tv?
 

makson

New member
Słuchajcie czytałem wątek i znalazłem opis różnicy IPTV i DTV czy dalej jest tak jak wyczytałem, że IPTV odbiera tylko w paru miejscach? Bo to, że nie ma kanałow HD to chyba uległo zmianie bo na stronie mm można w konfiguratorze zaznaczyć pakiet HD dużo się nie różni ofertą cenowo również ale czy da sie zamontować IPTV w Gorzowie Wlkp. i jak to ma sie do analogu na pozostałych tv?

Multimedia IPTV oferuje tam gdzie nie ma sieci HFC tylko sieci PSTN, DSL, PON, Metroethernet. (spółki przejęte od TeleNet: www'telefonia.pilicka.net.pl/lokalni/multimedia.htm - żółte obszary, dane z 2007r) Realizuje je na STB ADB2810 (wcześniej oferowali STB Tilgin)
 
Ostatnia edycja:

flisu123

New member
Czy ktoś z was może coś powiedzieć o jakości obrazu IPTV i DTV, czy w IPTV jest lepszy czy taka sama kicha ??? I jeszcze jedno pytanie , może po podwyżce od nowego roku będzie można zerwać umowę bez konsekwencji ???
 

wawa69

New member
Mieszkam w małym mieście i mam dostęp do inernetu (max6mb) i tv analogowej w sieci Multimedia.Nie mam pojęcia kiedy w moim mieście będzie dostęp do tv cyfrowej z w/w sieci.Na wszelkie zapewnienia zacząłem już patrzeć dość sceptycznie.Mam takie o to pytanie: czy warto czekać na tv cyfrową z sieci Multimedia,czy lepiej założyć "satelitę" i nie zawracać sobie głowy kablówką.
Czytałem sporo opini na forum o jakości obrazu i dostępności kanałów w zależności od lokalizacji i coraz bardziej skłaniam się ku "talerzowi"
Czy np.Canal+ w jakości HD jest dostępny wszędzie tam gdzie jest dostępna tv cyfrowa Multimedia?
 

Stupa

New member
W związku z tym, iż w styczniu kończy mi się umowa na DTV i Internet i Telefon chcę się poradzić co polecacie... niestety mieszkam w Gorzowie Wlkp. i tutaj nic chyba lepszego niż oferta mm nie znajdę, cieszy mnie Mobilnet za darmo chcę zapytać jak to działa i czy po przekroczeniu limitu można z tego korzystać tylko z okrojoną prędkością czy w ogóle już to nie chodzi... wiadomo, że mm lepsze promocje daje nowym klientom ale czy ktoś się orientuje, podpisywał ostatnio umowę i co oferują w jakich cenach dla stałych klientów? Dzięki za odp.

P.S

Nie narzekam na jakość nadawanych przez mm programów, najbardziej zależy mi na sportowych w HD co wygląda bardzo ładnie no i na c+ film i sport HD nie można narzekać jeżeli dodaliby c+ zwykły w HD
 
Ostatnia edycja:
Do góry