TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
Juz wolalem Nat Geo Music:( super nowosci zamiana jednego programu na drugi zamiast zaskoczyc abonentow jakas mila niespodzianka w postaci Canal+ HD, Eurosportem 2 czy tez Travel Channel HD bo ta wersja SD to tylko latajace pixele to znowu jedna wielka kupa :( mozna bylo to przewidziec ze w maju wlacza na radoche i potem kilka lat posuchy haha
 

tolesi

New member
Zmienili bilbordy. "Od września internet za darmo". Ciekawe co z tego wyjdzie...

Darmowy Internet 1 Mb/s lub jeszcze niższe ceny pozostałych prędkości dostępne będą dla tych Klientów, którzy po okresie 18stu m-cy posiadać będą dodatkowo: Telewizję kablową w pakiecie KOMFORT lub Telewizję IPTV lub plan telefoniczny Aktywny lub Wygodny.
 

tolesi

New member
Eee tam dotyczy to tylko lacza 1MB ja juz sie odzwyczailem od takiej mega szybkosci:D to jakby sie cofnac o 10 lat:D
niby 20Mb po 18 miesiącach cena jest 59zł zł ,a 12Mb 49zł.
Tylko najpierw trzeba być upiętym do MM półtora roku a dopiero po tym czasie dokupić jakąś usługę i wtedy mamy 1Mb za darmo lub rabaty na pozostałe prędkośći .
 

spider1978

New member
Bez reklam
To niech w nochala se wsadza taka oferte:p wystarczajaco i tak robia mnie w dupala Multimediowcy:D mam od nich Canal+ i HBO plus opcje do nich HD i podczas gdy inne sieci jak UPC Vectra Toya itd maja full oferte od nich (3 wersje Canal+ w HD i 3 HBO w HD) plus Canal+ 3D ja bule 6 zyla za jedno HBO i za nie pelna oferte Canal+. Dla mnie to jest zodziejstwo skoro nadawca oferuje w takiej cenie wiecej kanalow HD to kablowki powinny dolaczyc albo zamiast 6 placic powinnismy 2 zeta
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Rozumiem, że ta oferta internetu to dla nowych abonentów? Bo właśnie kończy mi się umowa i myślałem o przejściu do konkurencji, ale jakbym dostał 20Mb za 59 zł....

A przy okazji właśnie oglądam kanał eskaTV, ładnie się prezentuje, żadnej pikselozy, format 16:9, czemu nowe kanały mogą nadawać w przyzwoitej jakości a te "stare" to już nie...?
 

spider1978

New member
Bez reklam
marciniozo bedzie ladnie jak dekodery zmienia. Jak patrze na ten sprzecik od MM to wyglad jak sprzed 20 lat wyswietlacz ledowy haha a inni UPC Toya elegancki na cieklokrystaliku i jakos komponuje sie ze nowoczesnym sprzetem:p
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No to pewnie nieprędko je zmienią znając włodarz w MM....:D Swoją drogą ponoć miał być nowy soft (to już chyba w latach można liczyć kiedy miał się pojawić) i poprawić co nieco w jakości...., tylko, że tu raczej soft niewiele pomoże. Zbyt duża kompresja i niski bitrate....
 

jigaman

New member
Rozumiem, że ta oferta internetu to dla nowych abonentów? Bo właśnie kończy mi się umowa i myślałem o przejściu do konkurencji, ale jakbym dostał 20Mb za 59 zł....
własnie przedłuzyłem 20 mbit za 80 zł na 12 m-cy (nie chcialem na 19mcy za 75zl) i dodatkowo mobilny internet 1 gb/mc gratis. Jaj nie urywa, ale nie chcialo mi sie juz dostawcy neta zmieniac bo chodzi dobrze.
 

Fruciak

New member
Rozumiem, że ta oferta internetu to dla nowych abonentów? Bo właśnie kończy mi się umowa i myślałem o przejściu do konkurencji, ale jakbym dostał 20Mb za 59 zł....

A przy okazji właśnie oglądam kanał eskaTV, ładnie się prezentuje, żadnej pikselozy, format 16:9, czemu nowe kanały mogą nadawać w przyzwoitej jakości a te "stare" to już nie...?

marciniozo: bo nadawcy którzy wchodzą na rynek dają dobry kontent na początku, a później tną bitrate i dlatego tak to wygląda.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nadawcy może i "tną" bitrate a kablówka to nie!!!??;-)

Edit
godz. 16.45

No i nie dostałem neta 20Mb za 59zł. Za to będę miał 30/3Mb za 50zł!
Już wyjaśniam w jaki sposób. Najlepiej sprawdzić jak to wygląda organoleptycznie, czyli samemu.
Dlatego też poszedłem do BOK i tam uzyskałem informację, że jeżeli chcę przedłużyć umowę to w "nowej promocji" będę musiał zapłacić drożej. Za szybsze łącze (mam 6Mb) jeszcze drożej. Dlatego też zrezygnowałem z internetu w MM.
Poszedłem do konkurencyjnej sieci kablowej (siedzibę mają w tym samym budynku) i tam zaoferowali mi łącze 30/3Mb za 50zł przy umowie na 24 miesiące (nowe światłowody - znajomi, którzy mają od nich internet nie narzekają). Jeżeli wziąłbym od nich jeszcze TV cyfrową to przy połączeniu usług byłoby trochę taniej. Jednakże właśnie sobie obliczam ile by mnie to wyniosło i tutaj niestety nie jest tak różowo. Wychodzi drożej niż w MM za TV cyfrową i to dość sporo, bo niby analog wliczony w cenę, ale pakiet podstawowy Basic 48zł. Do tego pakiety tematyczne, plus opcja za HD ( u mnie mus - teraz z MM mam 13 kanałów w HD) i wychodzi ponad 100zł. ( mam jeszcze umowę na TV analogową w MM - 29zł.....)

Wracając do MM, pani w BOK bez żadnych emocji przyjęła oświadczenie o rezygnacji z internetu i z uśmiechem mnie pożegnała. Zobaczymy czy zadzwonią z Działu utrzymania klienta (czy jakoś tak on się nazywa) do kolegi dzwonili z pytaniem dlaczego zrezygnował...
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Cyfrowa Multimedia

Witam. Mam pytanko: Jestem w tv kablowej Multimedia, pakiet komfort w promocji 45 zł po promocji ok 54zł. Właśnie był u mnie gościu i proponował tv cyfrową. Tylko wygląda to tak że na tv cyfrową bym podpisywał z nim jedną umowe na 1,5 roku a dodatkowo musiał bym podpisać nową umowę z Multimedia na tv analogową, bo jak twierdził to cyfrowa nie może byc bez analogowej. Tylko razi mnie to że nie ma jednej umowy jak w platformach np: N - ka, cyfra itp, są zawierane na różny czas (cyfrowy na 1,5 roku a analog na 2 lata). Powiedział mi że musze zadzwonić na infolinie i negocjować z nimi upust dla stałych klientów. Za cyfrowy pakiet 86 kan. doliczają ok 19 zł. Powiem szczerze że dziwi mnie to wszystko bo normalne że jak bede miał cyfrowe kanaly to po co mi analogowe zdublowane. Zastanawiam się teraz nad N - ką bo maja 86 kan , w tym 20 HD za 59 zł. A w Multimedii są 4 kan HD i jeszcze w ofercie cyfrowej z tych 86 kan 10 są obcojęzyczne. Ma ktoś ten cyfrowy pakiet? Jak jest z tymi umowami i późniejszym zerwaniem tzn czy muszę zrywac te dwie umowy osobno czy tylko jedną?
 

tolesi

New member
Ma ktoś ten cyfrowy pakiet? Jak jest z tymi umowami i późniejszym zerwaniem tzn czy muszę zrywac te dwie umowy osobno czy tylko jedną?
Porównanie cyfrowego pakietu MM do platform cyfrowych to niebo a ziemia .Jeśli są umowy na różne okresy a wypowiadasz je w tym samym terminie to za tą drugą dopłacasz kary ( w analogu najczęściej są to kilkunastozłotowe sparwy ) najlepiej iść do BOKu bo sąnaprawdę różne promocje.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jak możesz brać Nkę to się nie zastanawiaj i daj sobie spokój z MM. Gwoli ścisłości to w MM jest kilkanaście kanałów HD a nie 4! Nie zmienia to jednak faktu, że to kiepski operator....Przykładem jest choćby to o czym piszesz, że aby mieć TV cyfrową to trzeba też mieć analogową.
 
Do góry