TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
ja kiedys mialem na dachu po wizji ale w czasie ocieplania bloku wszystko usunieto nie tylko moja. co ciekawe nawet nie pytali sie do kogo nalezy usuwali wszystko co bylo. obawiam sie ze teraz prezesik spoldzielni nie wyda na to zgody
 

mil999

New member
Dziwi mnie to dlaczego nie można zamontować anteny na dachu? W czym to przeszkadza? Chyba lepiej żeby anteny były na dachu lub jedna duża antena zbiorcza niż cały blok oblepiony talerzami. Wtedy to wygląda uroczo.
 

fuksq3

New member
Co do przytoczonych we wcześniejszych postach regulaminu MM dotyczacego routerów to przytoczyłem je po to by się pośmiać ze śmiesznych zapisów

To poczytaj również i u innych operatorów regulaminy to się przekonasz że to jest praktyka wszechobecna u każdego, która nie dotyczy tylko umów biznesowych..więc co tu się dziwić ? Ameryki na pewno nie odkryłeś....:cool:
 

wielkigul

New member
To poczytaj również i u innych operatorów regulaminy to się przekonasz że to jest praktyka wszechobecna u każdego, która nie dotyczy tylko umów biznesowych..więc co tu się dziwić ? Ameryki na pewno nie odkryłeś....:cool:

To nieprawda, u większości operatorów jest zakaz udostępniania usługi poza lokal, a nie zakaz podłączania większej ilości terminali, powszechnie rozumiany jako zakaz podłączenia routerka i podzielenia sobie internetu na kilka domowych komputerów pod rygorem kary 2 tys. Ten śmieszny i archaiczny zapis jest charakterystyczny dla Multimedii. Jakby zachowywali się w tej kwestii normalnie, to by już dawno go zlikwidowali i zastąpili normalnym zapisem zakazującym udostępniania usługi poza lokal.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Mam pytanie czy jak chce zrezygnowac z Canal+ to tez okres wypowiedzenia jest taki dlugi?:p

Ciekawe czy udostepnia nam od poniedzialku TV6 i Polsat Sport News. Beda one dostepne przynajmniej u mnie w DVB-T
 
Ostatnia edycja:

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Aktualnie posiadam w dtv pakiet Sport HD (12zł.), w którym m.in. jest nSPORT HD. Gdybym dokupił pakiet HD (19.18zł.) w którym także występuje nSPORT HD wychodzi na to, że za ten kanał płacę podwójnie. Czy to jest w porządku i zgodnie z prawem i czy powinni mi obniżyć stawkę o tę kwotę za kanał nSPORT HD?
Pozdrawiam
 

zenon20

New member
Niestety nic ci nie obniżą to taka polityka tej firmy i takie ułożenie pakietów np jak ktoś ma pakiety Cyfrowy komfort i sport HD to ten pakiet HD się w ogóle nie opłaca bo kanały w nim dostępne takie jak NGC HD,Discowery HD,nSport HD i AXN HD są dostępne w tych właśnie pakietach czyli sport i komfort w takiej sytuacji 19.18zł za 5 dodatkowych kanałów typu Animal Planet HD,Luxe HD,MTVN HD,ViasatHDi TVP HD nadal się nie opłaca.
 

Matthew1309

New member
Sorry, że się wtrącę, ale czy posiadając dekoder mmp-5800c można podłączyć do niego laptopa pod hdmi i oglądać obraz na telewizorze z laptopa? tv i dekoder jest podłączony analogowo gdyż tv nie ma hdmi
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Sorry, że się wtrącę, ale czy posiadając dekoder mmp-5800c można podłączyć do niego laptopa pod hdmi i oglądać obraz na telewizorze z laptopa? tv i dekoder jest podłączony analogowo gdyż tv nie ma hdmi

Zasadnicza sprawa, dekoder ma WYJŚCIE HDMI a nie wejscie, wiec jak chcesz podlaczyc pod dekoder laptopa? :)
 

pingpok

New member
Podlaczylem dzis zwykly drucik do dekodera peace pvr hd, dvb-t smiga az milo no i kwestia Polsat Sport News, naprawde ciekawie sie zapowiada ten kanał i ze jeszcze chca od wrzesnia puszczac tam plus lige, lige pilki recznej na zywo itd....bedzie to dla mnie alternatywa tracac paczke polsatow sportowych kiedy w sierpniu skonczy mi sie umowa z multimedia
 

spider1978

New member
Bez reklam
Calkiem ciekawa oferte bedzie mialo Polsat Sport News. Relacje na zywo z siatkowki pilki recznej tenisa do tego magazyny ligi mistrzow ligi europejskiej czy ekstraklasy w przyszlym sezonie. Wedlug mnie to nie program typu nSport lecz bardziej uzupelnienie kanalow sportowych polsatu
 

sobik07

New member
Jakas cisza zapanowala:) nic sie nie dzieje to nie ma o czym pisac hehe
No to ja coś napiszę :) Mowi sie, ze dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki, ale ja po 1,5-roku przerwy wracam do DTV, glownie ze wzgledu na sportowe kanaly, ktorych brakuje mi w cyfrze+. W Kaliszu w kablu jestem skazany na MM, więc wyjscia nie bylo. Mam nadzieję, że jest lepiej niż było jak rezygnowałem z usług tej cudownej kablówki, chociaż czytając Wasze komentarze moje nadzieje mogą okazać się płonne..
 

raczek84

New member
Najbardziej bez sensowne jest dublowanie kanałów i świadomość którą mam w głowie (kur..a to się nie opłaca) Mam pakiet Komfort HD, Canal + HD, Pakiet sport HD, telefon w MM i internet od nich płacę 160zł (jeszcze) a nie mogę oglądać TVP HD bo musiałbym dołożyć sobie dodatkowy pakiet w którym kanały warte uwagi są 2 Animal Planet HD i TVP HD na którym zależy mi najbardziej. FOX mnie nie interesuje i dla samego HD to się nie zmieni tak samo jak Luxe TV na którym nie ma nic ciekawego a pozostałe kanały z oferty które dołożyli mam więc jak tak może być ?? Teraz za każdym razem kiedy włączą nowy program to do wszystkiego będą osobne pakiety?? masakra jakaś.... jeszcze się będę musiał wkur..ć a później chyba "N" :p
 
Do góry