TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
No wlasnie ogladam AXN HD:) MM na pewno sporo zyskala robiac taka niespodzianke ale czekamy na C+ HD i ES2 :D wiem czlowiek palec dostanie a chce cala reke haha ale nalezy nam sie wkoncu rekompensata za to ze tyle czasu nic sie nie dzialo:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Popieram kolegę! Więcej takich pozytywów, po takich posunięciach MM z pewnością zyskuje. Właśnie oglądam kanał Vh1 Clasic - bardzo fajne grają!
 

spider1978

New member
Bez reklam
No muza fajna na VH1 tyle ze mam wrazenie ze chyba najslabiej odbieraja z dodanych programsow dzwiek ok ale obraz zawodzi:p
 

pingpok

New member
Oooo widze że axn hd jednak w pakiecie komfort, nie mam cyfrowego HD a axn hd u mnie działa !!!!!

komfort,film,sport hd,canal+,canal+HD
 

fuksq3

New member
No to niech jeszcze pomyślą nad oprogramowaniem do DTV, aby w końcu działał przycisk Volume (działa tylko przy SCART i przy PVR), nad zrobieniem funkcji SLEEP, oraz jak na TVN HD leci w piątek superprodukcja to jak włączymy dźwięk 5.1 (oryginalny dźwięk bez lektora) to aby napisy działały...
 

xolzok

New member
Bez reklam
Chyba cię nie zaskoczę :)\

"Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.
W odpwiedzi na Pana wiadomość z dnia 18. maja 2011 informujemy, że skierowaliśmy Pana zgłoszenie do Działu Marketingu i Produktów, który jest odpowiedzialny za planowanie oferty programowej.

Niezwłocznie po otrzymaniu odpowiedzi przekażemy Panu informacje zwrotne."
 

raczek84

New member
No i czym się tak podniecać ? dla mnie MM to jeden z najgorszych dostawców tv jaki może być płacę podwójnie (analog którego nie oglądam a płacić trzeba) no i ta pożal się Boże cyfrowa (włączają szajs w pakiecie który mam a mam komfort, C+ z HD, Sport HD, telefon oraz internet) a opłaty ?? Kosmiczne 165 zł masakra jakaś.
TVP HD mnie interesuje i przyrodniczy w HD ale oczywiście mój pakiet nie daje mi tej możliwości zamiast tego mam AXN który dla mnie jest kanałem omijanym szerokim łukiem i muzyczne kanały które dla mnie też mogłyby nie istnieć i co? mam się cieszyć HD bo jest mimo tego że nie interesują mnie seriale z AXN ?? A jakbym chciał TVP i ten przyrodniczy to co pewnie dodatkowe 20zł ??
 

zenon20

New member
raczek84 sam jesteś sobie winny że tyle płacisz ja za analog +DTV buliłem 80zł dostałem lepszą ofertę analog+DTVkomfort+pakiet film=58zł net 6mb/za 39zł a że nowych kanałów u mnie nie włączyli to inna sprawa.
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i czym się tak podniecać ? dla mnie MM to jeden z najgorszych dostawców tv jaki może być płacę podwójnie (analog którego nie oglądam a płacić trzeba)............
Czy jakby zlikwidowali analog to chcąc oglądać tv w drugim pokoju (oczywiście inny kanał) musiałbym zainstalować drugi dekoder? Jeżeli tak to pewnie nie za darmo.
Przy okazji wydaje mi się, że np. na Eurosport HD obraz jakby miał częściej pikselozę - oglądałem Giro d'Italia.
Miejmy nadzieję, że to chwilowe.
 

spider1978

New member
Bez reklam
Bo wyscig Giro d'Italia nie jest realizowany w technologi HD jest jednym slowem skalowany dlatego jest obraz jaki jest:).

xolzok i cos juz sie odezwali?:D
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
Czy jakby zlikwidowali analog to chcąc oglądać tv w drugim pokoju (oczywiście inny kanał) musiałbym zainstalować drugi dekoder? Jeżeli tak to pewnie nie za darmo.
Przy okazji wydaje mi się, że np. na Eurosport HD obraz jakby miał częściej pikselozę - oglądałem Giro d'Italia.
Miejmy nadzieję, że to chwilowe.

Tak trzeba będzie mieć 2 dekodery i zapewne jakiś dodatkowy abonament za ten drugi deko.
 

raczek84

New member
Czy jakby zlikwidowali analog to chcąc oglądać tv w drugim pokoju (oczywiście inny kanał) musiałbym zainstalować drugi dekoder? Jeżeli tak to pewnie nie za darmo.
Przy okazji wydaje mi się, że np. na Eurosport HD obraz jakby miał częściej pikselozę - oglądałem Giro d'Italia.
Miejmy nadzieję, że to chwilowe.

Oczywiście że musisz mieć drugi dekoder i nie za jakąś tam dodatkową opłatą tylko jakby drugi abonament za te same pieniądze porażka jednym słowem....

Dzisiaj do nich dzwoniłem w sprawie TVPHD dlaczego robią wszystko przeciwko abonentowi dając taki kanał jak TVP HD w innym pakiecie za 19.99 to usłyszałem że to jest bardzo dobra oferta ponieważ zyskam dostęp do 8 nowych kanałów (mam dostęp do 6 nowych więc nie do 8 a do 2 za 19.99) a TVP HD to nie C+ czy HBO żeby warto było taką kasę dokładać dla dwóch kanałów...

Najważniejsze co dzisiaj się dowiedziałem że można zrezygnować całkowicie z TV zostawiając sobie neta i uciekać do N która moim zdaniem jest najbardziej nastawiona do klienta ....

co o tym sądzicie
 

topsy

New member
Mi na dniach kończy się umowa na wszystko. Teraz płacę 82zł
Jak mi dalej przedłużą za podobne pieniądze to dodatkowo wezmę sobie N'kę (88 kanałów w tym 19 hd)
A dekoder mm schowam do szafy. Dalej będzie się opłacać dopłacać za telefon i net.
 

tolesi

New member
Najważniejsze co dzisiaj się dowiedziałem że można zrezygnować całkowicie z TV zostawiając sobie neta i uciekać do N która moim zdaniem jest najbardziej nastawiona do klienta ....

co o tym sądzicie

Ja tak zrobiłem w listopadzie 2010, wypowiedziałem umowy , ale zadzwonili i dali sam net to wziąłem net a przerzuciłem się na Nke, nie żałuję , jak masz u kogo zobaczyc to różnica w kanałach miedzy tv cyfrowa w mm a sat jest ogromna, po prostu nie ma tej strasznej kompresji i pikselozy. (jeśłi nie zależy ci na kanałach polsat sport itp to wybór kanałow filmowych i HD jest olbrzymi i to w jednym abonamencie teraz za 59zł)
 
Do góry