TV HD w polskiej TK Multimedia

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
ojciec wraz z rachunkiem dostal ulotkę z reklamą www.mmtv.pl, taki VOD przez internet. Natomiast dla abonentów telewizji cyfrowej następujące kanały są za darmo: tvp1, tvp2, national geographic channel, discovery, animal planet, amazing, eurosport, tvncnbs, filmbox, universal channel

Skąd te informacje.
U mnie na koncie w zakładce udostępnione kanały live figuruje tylko amazing i można go uruchomić, przy pozostałych kanałach na zakładce KANAŁY wyświetla się komunikat:
Treść dostępna jedynie dla Abonentów Multimedia Polska S.A. Jeśli chcesz mieć dostęp do kanałów telewizyjnych na twoim komputerze, skontaktuj się z 801 701 801 lub wejdź na www.multimedia.pl
I nic więcej nie pisze.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Bo przy każdym produkcie musisz mieć koszt jego uzyskania (jak to ma miejsce przy pakietach i filmach). W przypadku kanałów tv nie masz takiej opłaty wykazanej.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.
W nawiązaniu do Pana wiadomości z dnia 16.04.2011 z przyjemnością informujemy, że od 17.05.2010 mamy przyjemność świadczyć dla Pana Cyfrowy Canal+ HD.
 

pingpok

New member
canal+HD w multimedia, że tak powiem jeszcze przez jakis czas bede mieć multimedia (na wypowiedzeniu 3 miesiace) i mam już cyfre+. Powiem jedno jakość kanałow HD w multimedi moge porownac z jakoscia kanalow w SD w cyfrze, chodzi mi glownie o paczke canal+ o reszcie nie bede pisac, bo nie analizowalem dokladnie....tyle odemnie xD
 

spider1978

New member
Bez reklam
Canal+ HD to bedzie sukces normalnie jak sie pojawi:D chociaz o miesiac za pozno bo grand derbi czlowiek musial ogladac jak biegaja pikselki koszmar
 

markos17

New member
Kończy mi się 30kwietnia umowa na cyfrową tv. Miałem dotychczas komfort (20zł) z nagrywarką(10zł). Pozostałe rzeczy (net 6mb,telefon,tv analogowa) są jeszcze na umowie przez rok.
Teraz została mi przedstawiona oferta na przedłużenie: komfort-20zł, nagrywarka-20zł. Powiedziano mi, że w takim wypadku muszę przed 25.IV zgłosić się do siedziby w Gdyni z dekoderem i wymienią mi na zwykły(babeczka nie była jednak pewna co do tego dekodera). Jeszcze dla pewności napisałem im wczoraj maila, z zapytaniem czy muszę brać ze sobą pudło.
Otrzymałem dzisiaj maila:

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą. W nawiązaniu do Pana wiadomości z dnia 18.04.2011 z przyjemnością informujemy, że jako dla naszego stałego klienta posiadamy dla Pana poniższą propozycję promocyjną dla usługi Telewizji Cyfrowej. P_2011/170/(A) "DTV z PVR - Stop" - oferta ważna tylko dla klientów dokupujących Mobilnet. Czas trwania 12 miesięcy Ceny w promocji : Przez okres kolejnych 12 pełnych miesięcy: Cyfrowy Komfort(PVR)-10zł Dostęp do DTV przestrzeni dyskowej zgodnie z cennikiem, która na dzień dzisiejszy wynosi 20zł

P_2011/217/2/(AP)/1-3 mobilNET 1GB, 2GB i 4GB na 12 m-cy Dla naszych stałych klientów którzy zdecydują się na w/w promocję dla Telewizji Cyfrowej oferujemy BEZPŁATNIE PRZEZ 12 MIESIĘCY Internet Mobilny 1Gb+. Kwota aktywacji :49.00 zł Ceny w promocji mobilNET 1GB+ - rabat w pełnej opłacie abonamentowej.
Wychodzi na to, że mogę dalej płacić 30zł, do tego będę miał internet mobilny, który będzie mnie kosztował jednorazowo 49zł. Uważacie, że warto się w to pakować?
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Kończy mi się 30kwietnia umowa na cyfrową tv. Miałem dotychczas komfort (20zł) z nagrywarką(10zł). Pozostałe rzeczy (net,telefon,tv analogowa) są jeszcze na umowie przez rok.
Teraz została mi przedstawiona oferta na przedłużenie: komfort-20zł, nagrywarka-20zł. Powiedziano mi, że w takim wypadku muszę przed 25.IV zgłosić się do siedziby w Gdyni z dekoderem i wymienią mi na zwykły(babeczka nie była jednak pewna co do tego dekodera). Jeszcze dla pewności napisałem im wczoraj maila, z zapytaniem czy muszę brać ze sobą pudło.
Otrzymałem dzisiaj maila:

Wychodzi na to, że mogę dalej płacić 30zł, do tego będę miał internet mobilny, który będzie mnie kosztował jednorazowo 49zł. Kojarzycie, czy jak skończy się limit 1gb, to prędkość zwalnia, czy w ogóle wyłącza się net i trzeba dokupić transfer? Jak wygląda sprawa z zasięgiem? Z jakich nadajników korzysta MM?

Jak wykorzystasz 1GB to sie nie polaczysz. Mozna dokupic 1GB, 2GB, 4GB. Polaczysz sie bedac w zasiegu UMTS, tu masz mapke Internet mobilNET Zasięg - Multimedia Polska S.A.
 

markos17

New member
w**rwiaja mnie niesamowicie palanty z tej mm. za kazym razem jak znimi rozmawiam, to slysze inna oferte. Przed chwila dzwonilem, zeby sie upewnic co do powyzszej oferty. Otrzymalem info, ze moge przedluzyc: komfort-25zl, dysk-20zl, a ta oferta dla mnie nie obowiazuje. Normalnie rece opadaja.. chyba sie przejde do urzedu ochrony konsumenta, bo inaczej z nimi nie mozna.

ps. i jeszcze jedna sprawa, jak sie ich pytam, jak moge zrezygnowac, to mi mowia, ze okres wypowiedzenia wynosi 3 miechy. podpisujac umowe, bylo na niej 1miesiac, od kiedy to prawo dziala wstecz?
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
ps. i jeszcze jedna sprawa, jak sie ich pytam, jak moge zrezygnowac, to mi mowia, ze okres wypowiedzenia wynosi 3 miechy. podpisujac umowe, bylo na niej 1miesiac, od kiedy to prawo dziala wstecz?

W tym roku była zmiana regulaminu. Jeśli z uwagi na zmiany wtedy nie wypowiedziałeś umowy to teraz masz 3 miesiące.

Ps. Ups sorry za post pod postem.
 

Frauka

New member
Bez reklam
No tak ale jak Ty dajesz swoje, babka Ci podsuwa swój formularz a za Tobą dyszy 10tka kolejnych klientów to będziesz się kłócił? Żaden problem u nich wypisać, to dosłownie kilka punktów i ptaszków do odznaczenia oraz podpis. 3 minuty wypełniania i człowiek jest wolnyyyyyyyyy :p
 

wielkigul

New member
No tak ale jak Ty dajesz swoje, babka Ci podsuwa swój formularz a za Tobą dyszy 10tka kolejnych klientów to będziesz się kłócił? Żaden problem u nich wypisać, to dosłownie kilka punktów i ptaszków do odznaczenia oraz podpis. 3 minuty wypełniania i człowiek jest wolnyyyyyyyyy :p

A czy ich formularz wypowiedzenia przewiduje wypowiedzenie ze skutkiem na konkretny dzień?
Ja zwykle daję wypowiedzenia dużo wcześniej niż regulaminowy termin (w tym przypadku 3 miesiące dla TV). Piszę w stylu: "Niniejszym wypowiadam umowę na świadczenie usługi telewizji kablowej ze skutkiem na dzień 30. listopada 2011" (choć mamy dopiero kwiecień). Zwykle gotowe formularze nie mają tego magicznego "ze skutkiem", więc wcześniejsze ich złożenie spowoduje naliczenie kary jeśli ktoś korzysta z promocji. Spotkałem się kiedyś z oporem przyjęcia tak napisanego wypowiedzenia i próbą wciśnięcia ciemnoty, że wypowiedzenia nie można dać wcześniej "ze skutkiem", ale uświadomiłem panią w BOK, że wypowiedzenie to ja mam prawo dać nawet w dniu podpisania umowy ze skutkiem za rok. Oczywiście zawsze mogę je cofnąć, jeśli zadzwonią z odpowiednią ofertą :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry