TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
czeski film dotyczy nie tylko cennika czy oferty ale i strategii spółki;
MM skupowała akcje w celu umorzenia a walne zgromadzenie akcjonariuszy już dwukrotnie odrzuciło umorzenie skupionych akcji; normalnie cyrk
http://www.bankier.pl/wiadomosc/NWZ-Multimedia-Polska-ponownie-nie-zgodzilo-sie-na-umorzenie-akcji-wlasnych-2298749.html
miałem nadzieję że po umorzeniu tych akcji jakaś inna firma przejmie ten burdel ale teraz to już nic nie wiadomo skoro sami właściciele nie wiedzą co robić
 

contrip

New member
Lipa! Zadzwoniłem do MM i nie możliwości do założenia mi telewizji. Ale musiałem sie upewnic bo pani w biurze obsługi jakaś niepewna była. Pojechałem do biura u mnie w mieście z myślą, że pani z telefonu źle wpisuje nazwe ulicy. W biurze pani w pierwszej próbie wpisała "Zamojskiego" i nic nie wyskoczyło. W drugiej już wpisała Zamoyskiego i już coś wyskoczyło, ale możliwości żałożenia telewizji i tak nie ma :( Została mi tylko TOYA. Ale tam mniej oferta mi sie podoba.
 

Alundro

New member
contrip chyba sobie żartujesz że jesteś nie zadowolony z Toyi? Gdybym w moim mieście Toya nie oddała terenu MM to byłbym bardzo szczęśliwy. Mają chyba najwięcej w PL kanałów w cyfrowej jakości i najwięcej z kablówek kanałów w HD. Po drugie jakoś na tym forum można powiedzieć że temat Toyi nie istnieje czyli klienci są zadowoleni ( przynajmniej tak mi się wydaje ). U nas niedługo zacznie się 685 str z których pewnie 80% wątków stanowi niezadowolenie abonentów.
 

contrip

New member
contrip chyba sobie żartujesz że jesteś nie zadowolony z Toyi? Gdybym w moim mieście Toya nie oddała terenu MM to byłbym bardzo szczęśliwy. Mają chyba najwięcej w PL kanałów w cyfrowej jakości i najwięcej z kablówek kanałów w HD. Po drugie jakoś na tym forum można powiedzieć że temat Toyi nie istnieje czyli klienci są zadowoleni ( przynajmniej tak mi się wydaje ). U nas niedługo zacznie się 685 str z których pewnie 80% wątków stanowi niezadowolenie abonentów.


No tak ale w MM za ok 86zł (+ pewnie analog), jest HBO cała paczka, cyfra+ cała paczka, n sport, polsat sport paczka. Takie tam promocje wytrzaskali.

A w toyi za 50 zł analog(bo tyle teraz płace)+30 zł z listy mnie interesujących są tylko nFilmHD, nFilmHD2, zwykłe tvp sport i polsat sport. Reszta to Romantiki i podobne. Za pakiet wyższy trzeba zapłacić ponad 110 zł + analog. Dobrać oddzielnie pakietów też sie nie da bo jak za zboże chcą. I tak nie mam innego wyjścia i pewnie zostane nieszcześliwym klientem Toyi. A talerza nie kupie bo na 3 tv to mnie instalacja wyjdzie 8 x abonament za 150 zł zwłaszcza, że tylko 1 tv bym chiał cyfrowo podpiąć.
 

masloww

New member
Bez reklam
No tak ale w MM za ok 86zł (+ pewnie analog), jest HBO cała paczka, cyfra+ cała paczka, n sport, polsat sport paczka. Takie tam promocje wytrzaskali.
ręce opadają ; szkoda że u ciebie nie można zainstalować MM; naiwność najlepiej leczyć metodą naturalną;
z drugiej strony ciągle nie mogę wyjść z podziwu jak można tak na każdym kroku ludzi w wała robić bez żadnych konsekwencji; inne firmy za bzdety UOKiK karze a tych kurnikowych szachrai nikt nie rusza
 

contrip

New member
ręce opadają ; szkoda że u ciebie nie można zainstalować MM; naiwność najlepiej leczyć metodą naturalną;

Mój błąd. Po twoim poście ostanowiłem to sprawdzić. Gdy sie wchodzi na strone cyfry+ pisze dużymi czerwonymi literami co i jak. A tu ? Szukałem z 30 min na ich stronie żeby sie dowiedzieć że to jeden wielki pic na wodę, fotomontaż. Chodze po różnych stronach z telewizją cyfrową, bo mam zamiar sie przyłączyć, ale na żadnej, takich machlojek i ukrywania kosztów nie widziałem. Przepraszam, że wprowadziłem w błąd i dzięki za otwarcie mi oczu :) pozdrawiam.

Ad vocem do tej sytuacji. Przypominała mi sie scena z filmu "chlopaki nie płaczą", kiedy alfons kazał, bodajże Oscarowi, za prostytutki zapłacić w dolarach. Na co Oskar powiedział:"To jest wprowadzanie klienta w błąd i ja nie zapłace" Alfons:"To sie jeszcze okaże"
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
właśnie dlatego napisałem że nie mogę wyjść z podziwu;
inne firmy dostają milionowe kary za przedstawianie w niejasny sposób oferty, za wyjaśnienia pisane na dole małym druczkiem, za dumping cenowy w walce z konkurencją, za różnicowanie cen w zależności od miejscowości, za szemrane umowy, za dziwaczny regulamin, itp. itd.
a tym żydkom jakimś cudem wszystko to uchodzi na sucho
 

Snakeee

New member
Bez reklam
właśnie dlatego napisałem że nie mogę wyjść z podziwu;
inne firmy dostają milionowe kary za przedstawianie w niejasny sposób oferty, za wyjaśnienia pisane na dole małym druczkiem, za dumping cenowy w walce z konkurencją, za różnicowanie cen w zależności od miejscowości, za szemrane umowy, za dziwaczny regulamin, itp. itd.
a tym żydkom jakimś cudem wszystko to uchodzi na sucho

No tak a klientow przybywa, "dziwny jest ten swiat" jak spiewal Niemen.
 

masloww

New member
Bez reklam
czy w innych miejscowościach w analogu też zniknął program TCM?
przed tymi zmianami z Polsatami w paśmie wieczornym na Cartoon Network leciał TCM a teraz CN leci non stop; jakoś o tym nigdzie nie wspominali
 

mil999

New member
Klientów przybywa bo niektórzy nie mają wyjścia. Kablówki dzielą się terenem i nie wchodzą sobie w drogę. I co ma zrobić ktoś kto nie może zamontować anteny? Za to powinni im przypieprzyc taką karę żeby chociaż trochę ich to wyprostowało.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
U mnie w analogu już od paru lat nie ma TCM tylko całodobowy CN.

Tak samo u mnie, chyba z 5 lat juz nie ma TCM po CN.

Klientów przybywa bo niektórzy nie mają wyjścia. Kablówki dzielą się terenem i nie wchodzą sobie w drogę. I co ma zrobić ktoś kto nie może zamontować anteny? Za to powinni im przypieprzyc taką karę żeby chociaż trochę ich to wyprostowało.

Mieszkamy w kraju gdzie ludzie umieraja bo karetki szkoda wyslac a ty wymagasz takich cudow.
W maju otwieraja rynek pracy u naszych zachodnich sasiadow, wiele dobrego czytalem o ich jakosci sygnalu TV, moze wyemigrujemy? :)
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Przypomina to w działaniu Netflix'a. Tyle, że tam płaci się abonament miesięczny (7,99$) i ogląda za free przez cały miesiąc.
Na stronie mmtv grafika okładek bezczelnie ściągnięta z iTunes.
Trzeba napisać do Steva Jobs'a o naruszenie patentów :)
 

mil999

New member
Wszystko fajnie, można filmy oglądać ale dziwią mnie te ceny które są takie same jak w wypożyczalniach. Wolę już iść do wypożyczalni i pożyczyć DVD lub BR, zapłacę tyle samo a będę miał 3x lepszy obraz i 5x lepszy dzwięk. Ja się w ogóle nie dziwię że w tym kraju jest takie piractwo jeżeli wszyscy chcą wszystkich wydoić na maksa.
 

laaval

New member
od paru dni cos sie dzieje niedobrego z bbc knowledge. czesc programow (w tym moj ulubiony top gear) leci w 4:3 zmniejszonym do okienka (cos jak niektore filmy na tvn hd) czy to moze byc wina mm czy bbc (bo reklamy sa juz w normalnym formacie)
 
Do góry