TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ba też bym tak chciał....
Swoją drogą to ciekawi mnie, czy to Canal plus taką cenę narzuca, czy MM?
Bo ta cena plus kiepska jakość za kanały premium SD = utrata klientów. I nie piszę tego z kapelusza, sam zrezygnowałem, podobnie jak kilku znajomych....
 

mil999

New member
Ostatnio zauważyłem że w DTV jest jakby mniej mleka, obraz bardziej kontrastowy. Czy mam coś z oczami, coś przestawiłem w telewizorze czy to MM coś poprawiła? Ostatnia możliwość mało prawdopodobna ale może? :) Zauważyliście coś takiego?
 

masloww

New member
Bez reklam
Ostatnio zauważyłem że w DTV jest jakby mniej mleka, obraz bardziej kontrastowy. Czy mam coś z oczami, coś przestawiłem w telewizorze czy to MM coś poprawiła? Ostatnia możliwość mało prawdopodobna ale może? :) Zauważyliście coś takiego?
były jakieś z miany w sofcie? swego czasu w n-ce mleko zniknęło po pojawianiu się nowego softu; (bliźniaczo podobne dekodery ADB, tyle że z inną głowicą)


http://satkurier.pl/news/62455/multimedia-polska-z-nowym-bok.html
„..W pomieszczeniu znajduje się 47” ekran, na którym doskonale widać różnicę między obrazem emitowanym w technologii analogowej i cyfrowej (DTV)..” :lol:
 

mil999

New member
Czyli jednak to nie wina moich oczu :) Czy jeszcze ktoś z Was zauważył coś takiego? Dodam że jestem z Lublina bo może poprawa jest 'ograniczona terytorialnie' :)
 

zenon20

New member
Czyli jednak to nie wina moich oczu :) Czy jeszcze ktoś z Was zauważył coś takiego? Dodam że jestem z Lublina bo może poprawa jest 'ograniczona terytorialnie' :)

U mnie w Chełmie żadnej poprawy nie widać na niektórych kanałach występują smugi itp mam pytanie czy u ciebie też z DTV wywalili Luxe TV HD i MTVN HD pytam z ciekawości bo odległość od tych miast nie jest wielka.
 

Domer

New member
Nie widze roznicy. W DTV wiekszosc kanalow wyglada ladnie, w porownaniu z analogiem, ktory jest tragiczny. Jest oczywiscie pare kanalow slabszej jakosci jak 4 fun tv i kilka innych. Ale ogolnie nie jest zle.
 

topsy

New member
Czyli jednak to nie wina moich oczu :) Czy jeszcze ktoś z Was zauważył coś takiego? Dodam że jestem z Lublina bo może poprawa jest 'ograniczona terytorialnie' :)

A miałem cichą nadzieję, że to mi się wzrok wyostrzył na stare lata :)
Zauważyłem kilka postów wcześniej, trochę jakby mniej mydła.Ostatnio była jakaś aktualizacja dekodera,może dzięki temu jest lepiej.
 

zenon20

New member
zenon20 - nie wiem czy wywalili bo nie mam ich pseudo pakietu HD.

Ja też nie mam tego pakietu ale chodziło mi o listę kanałów na dekoderze powinny być tyle że zakodowane u mnie z pakietu HD został tylko Animal Planet HD, nSport HD i Discovery HD czyli za trzy kanały płacić 19zł mija się z celem ale jak ktoś ma pakiety sport i komfort to zostaje jeden może będzie możliwość zamówienia samego Animal Planet HD.
 

kris2742

New member
To żadna usterka, tylko dodatkowe zabezpieczenie "rodzicielskie" założone odgórnie przez MM. Tak samo jest z dostępem do filmów XXX w VOD. Kod PIN możesz uzyskać dzwoniąc na info. do BOK. Swoją drogą jest tak banalnie prosty że sam się domyśliłem "kombinacji" :-D

Pozdrawiam.
jakos ja nie moge go wygenerowac , moze podasz jaki ty masz ??
 

Frauka

New member
Bez reklam
Dziś odpaliłam Nkę. Po multimedii to po prostu kosmos.
W N kanały SD mają taką jakość jak w mm HD. Ostro musi MM kompresować dtv.
 

Cyborg65

New member
Witam

Jak ktoś się za to nie weźmie i nie określi parametrami co znaczy HD i co powinno oznaczać SD to tak będzie jak jest,HD to bardzo przyzwoite MPEG2 a SD to reszta.Nie tylko nadawcy wystarczy odpalić co bardziej "udane" płyty BR
P:lol:zdrawiam
 

Fruciak

New member
Jak ktoś się za to nie weźmie i nie określi parametrami co znaczy HD i co powinno oznaczać SD to tak będzie jak jest,HD to bardzo przyzwoite MPEG2 a SD to reszta.Nie tylko nadawcy wystarczy odpalić co bardziej "udane" płyty BR
P:lol:zdrawiam

Coś ci się kolego pomyliło, bo raczej HD lecą tylko w MPEGu4 a nie w MPEGu2
 
Do góry