TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
to już wiem do kogo dopłacam: Inowrocław, Tarnów; Warszawka;
przecież takie ceny jak ma parysz2 to dumping, poniżej kosztów; tylko dlatego że pewnie konkurencja mocna tam jest; UOKiK karze inne firmy za takie praktyki a jakoś nie widzi takich przypadków w MM, albo też nie chce widzieć;
potem ktoś inny musi wyrównać rachunek; we Wrocku analog kosztuje 63,99 PLN, po wzroście VAT-u do 8% będzie to 64,59 PLN!!!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
spider1978
Dobre info zaraz sprawdzę.

masloww
Ja Ciebie doskonale rozumiem, ale cóż mogę - ano nic. Są takie ceny to tak mamy....

Co do cen to według mnie internet 1Mb to powinien być dla wszystkich dostępny za free. Jak ktoś potrzebuje szybkie łącze to wtedy by sobie wykupił i płacił. Jeden polityk powiedział, że "Polska to dziki kraj" i chyba miał rację...
 
Ostatnia edycja:

tolesi

New member
Nie jest tak źle, bo tak się złozyło że mieszkam w Inowrocławiu, a u nas za analog płacimy 25 zł a za internet płacę 10 zł. A więc dla internetu narazie nie rezygnuję z analogu.

Że co ? net 10zł, pomimo Świąt brzydkie słowa cisną się na usta, pozbyłem się analogu i DTV, pozostałem po namowie z netem 1MB (bo taki mi styka) w rewelacyjnej cenie 43,99zł a tu 10 zł !
ale dobrze im napisałem w wypowiedzeniu umów ,że rezygnuję bo nie mam zmiaru sponsorować innych klientów.
Chociaż jak na warunki ofert w moim mieście to net 1MB tyle kosztuje.
Wesołych Świąt wszystkim !
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro
Spokojnie, mamy 24 grudnia, kanały Polsatu mają być od stycznia. także poczekamy.
Panowie nie ma co się denerwować, idą święta, także życzę Wszystkim wszystkiego najlepszego i życzę dużo zdrowia i samych pomyślności w nowym roku!
 

Frauka

New member
Bez reklam
1,5 Gb to ja zużywam tylko do porannej kawy :)

Zdrowych i Wesołych Świąt Chłopaki. Nie przesadzać z jedzeniem, żebyście się w poniedziałek dotoczyli do komputera ;)
 

ptr3009

New member
Nie było mnie tutaj rok, bo przez ten czas nie miałem DTV. Od wczoraj znowu jestem posiadaczem dekodera (niestety/na szczęście) i czas zajrzeć na "stare śmieci" Podpisywałem nową umowę za internet i żeby płacić tyle ile dotychczas byłem zmuszony wziąć od MM dekoder. Za net 6MB płace od roku 59zł i ta cena się nie zmieniła (ale trzeba było wziąć teraz DTV).
Więc co nowego w bogatej ofercie HD w MM? Przejrzałem kilka ostatnich stron i widziałem, że wracają kanały polsatu.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

marciniozo no zobaczymy jak to będzie :)
ale to by było przegięcie jak by kanały Polsatu były dostępne w wybranych lokalizacjach.... no ale nie zapeszajmy.

przy okazji Wesołych świąt wszystkim życzę ;)
 

Powerr

New member
Tak informacyjnie podam, że wypowiedziałem listem poleconym umowę na DTV ( Cyfrowy Komfort) i analog ( TVK Komfort )- łącznie płaciłem za te cuda 70 zł. Po trzech dniach od wysłania wypowiedzenia dostałem telefoniczną propozycję z takimi cenami: Analog- 30 zł, DTV Komfort- 20 zł ( łącznie 50 zł). Przystałem na tę propozycję i podpisałem aneks do umowy na okres 18 miesięcy. Aneks przyszedł pocztą po 2 dniach od rozmowy telefonicznej ( czyli wszystko zostało załatwione w ciągu 5 dni ). Cena została zaproponowana na podstawie indywidualnych negocjacji a nie pseudo promocji i ich regulaminów. Ogólnie mam na utrzymaniu jeszcze internet z Multimedia ( 6 Mb ) w cenie 67 zł.

Podaję tą informację, bo może komuś pomoże ona w negocjacjach z Multimedia Polska w sprawie obniżenia kosztów usług.

Wszystkim życzę wesołych i spokojnych świąt oraz wspaniałych prezentów od Mikołaja lub Mikołajki - jak kto woli :)
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Po świętach obniżę sobie abonament do 48 zł ( Nka) ;) Za te pieniądze w życiu nie dostanę od MM dekodera z nagrywarką i 16 kanałów HD.

Potem jeszcze antenka siatkowa na balkonik i witaj polsacie.

Powerr ja za te cuda, które Ci zaproponowali płacę o 6 zł więcej bez indywidualnych negocjacji. Także zbytnio się nie wysilili.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Po świętach obniżę sobie abonament do 48 zł ( Nka) ;) Za te pieniądze w życiu nie dostanę od MM dekodera z nagrywarką i 16 kanałów HD.

Potem jeszcze antenka siatkowa na balkonik i witaj polsacie.

Powerr ja za te cuda, które Ci zaproponowali płacę o 6 zł więcej bez indywidualnych negocjacji. Także zbytnio się nie wysilili.

no a do 1 lutego dwa kolejne nowe kanały HD ;)
TVP1 HD, BBC Knowledge HD ( czego w MM długoooo nie zobaczymy ) :)
no i paczka BBC w SD i Romance.TV jak lubisz telenowele :D
 
Do góry