TV HD w polskiej TK Multimedia

Kristop

New member
Kristop
A czy masz może jakieś informacje czy jest jakaś awaria, czy coś testują?
Bo od paru dni net czasami działania a czasami muli niemiłosiernie....
Do tej pory zawsze działał u mnie bardzo dobrze!

Moge napisac to co juz tutaj bylo, czyli mieli awarie, sam im zglaszalem to co ty. U mnie dziala juz tak jak wczesniej.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Widać zmianę, dodali reklamę w lewym dolnym rogu. :) Teraz mamy oficjalnie potwierdzone te przyspieszenie :p

Reklama jest dodana jako druga, wiec musisz poczekać az przeleci ta pierwsza :)

PS A w dtv cisza...
 

bourbon

New member
Bez reklam
Nie wiem czym jest to spowodowane, ale odkąd zrobili przyspieszenie to "speedtest" nie potrafi prawidłowo zrobić próby upload - najpierw wzrasta do ponad 1 Mb/s a później sruuu i spada do zera
 

Alundro

New member
Dzięki Frauka bo już bym nie zlukał tego newsa na stronie MM. Eh czyli ja mam wielkiego pecha, że nie mam przynajmniej 2 Mbit/s w standardzie bo miałbym 20. W takim wypadku mam tylko 4,6-5 Mbit/s. Przeszkodą na 100 nie jest lokalizacja w moim wypadku.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Sprawdziłam do tego serwera i u mnie upload pokazuje normalnie i ping mam 29 ;)
Jak widać zależy od ich lokalnych ustawień.
 

Frauka

New member
Bez reklam
A 40km dalej, w Kętrzynie dają :)



Tak się zastanawiam dlaczego MM boi si ęzałożyć forum na stronie :p Może trzeba by zrobić jakieś większe forum klientów MM, gdzie można będzie wymieniać się informacjami bo teraz to wszystko jest strasznie porozrzucane.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No mówiłeś, chwała Ci!
Teraz żeby to wszystko dobrze śmigało i będzie super!:razz:

Edit
Macie w analogu program Super Stacja?
Bo u mnie od rana ciemność....
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dzwoniłem właśnie do BOK w sprawie braku kanału Super Stacja w analogu.
Miły pan z pomocy technicznej powiedział, że jest ogólnopolska awaria i właśnie nad tym pracują. Do jutra powinni się z tym uporać.
To tak jakby ktoś pytał....
 

spider1978

New member
Bez reklam
ja tam pamietam czasy jak mialem lacze z mm 64kb/s to byly predkosci w porywach 7 kb i nie raz otwieranie stron trwalo trwalo i trwalo czesto brak neta itd teraz narzekcie ciagle :p jak byscie pamietali tamte czasy to byscie dziekowali za takiego neta jak teraz haha
 

Kristop

New member
@Kristop
Przestań piepszyć bzdury,kto ci wmówił że od24.Jeżeli to od 23,chyba sobie dorabiasz po godzinach w MM może masz za to jakąś nagrodę bo tu ludzie tylko narzekają !!?

Darcie papy, dorabianie teorii spiskowych, gratuluje wspanialej kultury. Czlowiek dzieli sie dobra nowina a zostaje zbesztany. Wizerunek prawdziwego polaka, jeszcze jak czytam komentarze na media2 pod newsem ze jest przyspieszenie do 20Mbps i ludzie tam narzekaja ze cos im podarowano za darmo to..... chce sie wyjechac z tego kraju raz na zawsze. Zabieraja zle, daja zle:|
 

topsy

New member
@Kristop
Ty dalej ciągniesz ten temat.Dziwisz się że ludzie tak nerwowo reagują na słowa promocja-multimedia ?
btw:
ok miałeś rację jest szybciej po 24,gratulacje.
Trochę przesadziłem.Bez urazy.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
ja tam pamiętam czasy jak miałem łącze z mm 64kb/s to były prędkości w porywach 7 kb i nie raz otwieranie stron trwało trwało i trwało często brak neta itd teraz narzekacie ciągle :p jak byście pamiętali tamte czasy to byście dziękowali za takiego neta jak teraz haha

A ja pamiętam czasy jak w ogóle nie było internetu, telefon od TPSA to był rarytas a po pięknych polskich drogach jeździły syrenki i fiaty 126p! ( 125p to był już luksus); tylko co z tego, że to pamiętam...

Tak jak napisała Frauka apetyt rośnie, czasy się zmieniają świat idzie do przodu!
Płacę firmie MM sporo kasy i chciałbym aby za te peiniądze dostarczona usługa była na odpowiednim poziomie i tyle....
(akurat na internet to do tej pory nie narzekałem, zawsze działał bardzo dobrze, tylko te ostanie problemy - mam nadzieję, że już po nich).
Pozdrawiam
 

Alundro

New member
Mam 1 Mbit/s w standardzie i od 1.12 miałem 4-5 Mbit/s przyspieszenia eh i ukarali dzisiaj te osoby bo mam już 2 Mbit/s czyli tak jak było dawniej.
 
Do góry