TV HD w polskiej TK Multimedia

Dekrek

New member
Czy też notujecie mocne pogorszenie jakości niektórych programów w Szczecinie i na analogu (np Universal, 13street i szereg innych) i na dtv (np. mocno tnie obraz na TVNHD)?
Również niestabilnie działa internet.

Mam to samo - problemy z audio - poza 13street, universal dodam tez tvn meteo i generalnie wiekszosc kanalow po zmianie czestotliwosci, ktora to nastapila w listopadzie w Szczecinie.

Byl technik z miernikiem stwierdzil ze sygnal ok ale audio dalej jest do dupy. Mam wrazenie jak by zaniżyli drastycznie bitrate audio kanalow ktore zmienialy czestotliwosc.

Co ciekawe technik twierdzil ze to pierwsze takie zgloszenie w Szczecinie. Co tu dalej z nimi robic ?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Dzwonie dzisiaj na partyline z zapytaniem o jakies nowe promocje na internet (konczy mi sie umowa) i ewentualnie DTV. Zdziwienie olbrzymie bo uwaga, od 1 stycznia w DTV pojawia sie kanaly:polsat Sport, Polsat 2, Polsat Newsto nie koniec, powyzsze kanaly pojawia sie rownie w analogu ale od 1 marca.Dodatkowo rowniez od 1 marca w DTV pojawia sie:polsat film, Polsat Cafe, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport Extra.Nie jest zle ale jak juz dogadali sie z Polsatem to mogli tez wziasc Polsat HD :(
 

tolesi

New member
Dzwonie dzisiaj na partyline z zapytaniem o jakies nowe promocje na internet (konczy mi sie umowa) i ewentualnie DTV. Zdziwienie olbrzymie bo uwaga, od 1 stycznia w DTV pojawia sie kanaly:polsat Sport, Polsat 2, Polsat Newsto nie koniec, powyzsze kanaly pojawia sie rownie w analogu ale od 1 marca.Dodatkowo rowniez od 1 marca w DTV pojawia sie:polsat film, Polsat Cafe, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat Sport Extra.Nie jest zle ale jak juz dogadali sie z Polsatem to mogli tez wziasc Polsat HD :(
A czasem to nie będzie w dodatkowym pakiecie za jedyne 19.99 m/c
Zresztą i tak 1 grudnia zdaje skrzynkę do biura.
a jaki net tobie zaproponowali i za jakie kwoty ?
 

zenon20

New member
Nie wieżę żeby mm była taka hojna nawet jak już dadzą te kanały to pewnie dodatkowo płatne albo w zamian zabiorą TVP Sport i wywalą TVN-y bo jak oni jeszcze do analogu chcą wpychać kanały.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Faktycznie dzis do MM przyszła informacja o programach Posatu. Na moje pytanie czy te kanały wejdą do głównej ofery czy zrobią kanał tematyczny za jedyne 19.99 kobita nie potrafiła nic powiedzieć.

Zaproponowała mi natomiast "ciekawą" promocję Canal+ - 1 miesiąc za 1zł a kolejne za 29. Roześmiałam się tylko.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie też, dlatego byłem w BOK i zrezygnowałem z Canal+.....
Miła pani zachęcała abym nie rezygnował i proponowała mi w ramach obniżenia kosztów......rezygnację z opcji HD! Zaoszczędziłbym 6zł. !!!!!!! Ja jej na to, że właśnie dla HD wziąłem Canal plus, pani była lekko zdziwiona....
Pozdrawiam
 

bourbon

New member
Bez reklam
Ktoś wie w których godzinach najlepiej udać sie do BOKu we Wrocławiu? Dwa razy robiłem podejście ale zrezygnowałem, bo kolejki jak za komuny...
A przez telefon, miła pani mi nawet nie zaproponowała rabatu na analog :x
 

Fruciak

New member
Mam to samo - problemy z audio - poza 13street, universal dodam tez tvn meteo i generalnie wiekszosc kanalow po zmianie czestotliwosci, ktora to nastapila w listopadzie w Szczecinie.

Byl technik z miernikiem stwierdzil ze sygnal ok ale audio dalej jest do dupy. Mam wrazenie jak by zaniżyli drastycznie bitrate audio kanalow ktore zmienialy czestotliwosc.

Co ciekawe technik twierdzil ze to pierwsze takie zgloszenie w Szczecinie. Co tu dalej z nimi robic ?

Nie ma możliwości aby MM zaniżała bitrate dla dystybucji CATV analog. Dla toru odbiornik > modulator analogowy.
 

babylock

New member
Bo panowie monterzy anten sat lub samomonterzy jak złapią jakość sygnału około 60% to skręcają antenę i ucekają, jak masz ustawioną jakość w dobrą pogodę nawet z najdalszego transpordera sat około 90 % to w czasie niezłej ulewy można spokojnie oglądać bez rwań.

Święta prawda, mój Teść ma N-kę i żadnych zanikań sygnału nie ma. Czy to burza czy wiatr ale antenę ustawiał mu naprawdę dobry fachowiec. N-kę ma już około trzech lat i nigdy nie trzeba było jej poprawiać. Z kolei szwagier sam ustawiał antenę i zrobił to ręcznie (na wyczucie), sygnał był właśnie w okolicach 55-70 więcej nie był w stanie wyłapać potrzebna zbyt duża precyzja. Z przyrządem pewnie można wyłapać więcej delikatnymi ruchami. Pies jest pogrzebany w tym żeby przyszedł naprawdę fachowiec a nie gość z urządzeniem za 20zł kupionym na aledrogo. Sam jak będę instalował to też zamówię tego montera co teść bo wolę zapłacić 60zł i zapomnieć o tym, że mam antenę niż co jakiś cza męczyć się na zimnie i deszczu z kręceniem.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ja troche z innej beczki: czy ktokolwiek z Trojmiasta moglby potwierdzic, ze ma okropnie niski bitrate netu? U mnie od kilku dni jest jakas masakra...
 

babylock

New member
Ja troche z innej beczki: czy ktokolwiek z Trojmiasta moglby potwierdzic, ze ma okropnie niski bitrate netu? U mnie od kilku dni jest jakas masakra...

Nie jestem z Trzech Miast ale u mnie jest O'K. I muszę przyznać, że jeśli chodzi o internet to w przeciwieństwie do TV multimedia w moim przypadku jest super.
 

masloww

New member
Bez reklam
Ktoś wie w których godzinach najlepiej udać sie do BOKu we Wrocławiu? Dwa razy robiłem podejście ale zrezygnowałem, bo kolejki jak za komuny...
A przez telefon, miła pani mi nawet nie zaproponowała rabatu na analog :x
ja chodziłem w godzinach 12-13 i nie było kolejek, ale to było w sierpniu i we wrześniu; pod koniec roku zawsze większy ruch jest
 

Snakeee

New member
Bez reklam
1052440164.png

:?::?::?:

Dzwonie na partyline dowiedziec sie o co chodzi z tym transferem a tam mila informacja, tak prosze Pana, w godzinach 23-13 zwiekszylismy transfer do 20Mbps :-o
 
Do góry